Změny se tak dotkly nejen sportovního týmu, ale také širšího realizačního týmu. Dosud samostatná funkce tiskového mluvčího zanikla a bude nově sloučena s úsekem marketingu, který již nyní spravuje mimo jiné klubovou televizi nebo profily klubu na sociálních sítích. Nyní bude tříčlenný marketingový tým zodpovědný také za poskytování informačního servisu zástupcům médií.

Klub po letech opouští tiskový mluvčí Vladimír Novotný. O komunikaci s médii a veřejností se bude starat Ondřej Vlk z úseku marketingu. „Chceme intenzivněji koordinovat marketingové a komunikační aktivity našeho klubu,“ vysvětlil Jiří Šlégr a dodal: „Vladimíru Novotnému děkuji za dlouholetou spolupráci a přeji mu v dalších pracovních výzvách mnoho úspěchů.

Ondřej Vlk je v klubu pátou sezónu na pozici správce nových médií. Nyní mu připadne i komunikace s médii a veřejností. Ve svých 24 letech se částečně stará i o PR mládeže HC Litvínov.