Rozhovory 01.10.2021
Autor: Ondřej Vlk

Těžko se to hodnotí, opět nás potkal výpadek, říká František Lukeš po další porážce

Litvínovský útočník František Lukeš po další porážce v rozhovoru jen těžko hledal slova. Pro zkušeného matadora to nebyl lehký zápas, protože v utkání měl na hokejce několik gólových příležitostí, které se mu nepodařilo zúročit. Co říkal po utkání s brněnskou Kometou?

Jak hodnotíš dnešní zápas? 

Dobře jsme ho rozehráli a ve druhé třetině jsme měli opět výpadek. Těžko se to hodnotí, když nám ve druhé třetině dají dva góly. Ve třetí třetině namažu... Měl jsem tam ještě prázdnou bránu, ale netrefil jsem to. Chtěl jsem zápas ještě zvrátit, ale nepovedlo se. 

Pro tebe to nebylo lehké utkání...

Měl jsem čtyři tutovky, ale asi mi to nebylo souzeno. Je to škoda.

Jak je to pro hráče psychicky náročné, když udělá chybu. Snaží se to hodit za hlavu?

Samozřejmě, když jsem namazal, tak jsem myslel na to, že chci dát ještě gól a vzít to zpátky. Měl jsem i gól na hokejce, ale v poslední fázi mi tam puk skočil a netrefil jsem to dobře. 

První třetina byla dobře rozehraná, mohli jste tam dát více gólů, ale začali jste situace přehrávat...

Měl jsem šance, ale zbytečně jsem to nahrával. Byl jsem sice špatně natočenej, ale to mě neomlouvá. Měl jsem puk zpracovat a vystřelit, jak říkám dnes mi nebylo souzeno, ale tohle musím proměňovat. 

Celý rozhovor s Františkem Lukešem:

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >