Proti Boleslavi jste dal svůj první gól v sezóně. Jaké máte pocity?
Jsem rád, že mi to tam konečně spadlo. Trvalo to samozřejmě trošku déle, než bych chtěl, ale to se občas stává.

Na ledě dostáváte více prostoru, než v předchozích sezónách, daří se i bodově. Jak to vnímáte?
Jsem moc rád za důvěru od trenérů, že mi dávají prostor. Snažím se jejich důvěru oplácet na ledě, bodově by to z mé strany mohlo být ještě lepší. Ale věřím, že to ještě přijde.

Jaký máte názor na zápasy, které jsou hrané před prázdnými tribunami? V čem je to jiné?
Je to znát, fanoušci udělají super atmosféru, hlavně ti naši. Je to trochu nezvyk, ale už máme odehraných nějakých 30 zápasů, takže už to tolik nevnímám.

Zastavili jste sérii dvou proher, jak to tým povzbudí?
Výhra proti týmu z vrchních pater tabulky vždycky povzbudí ohromným způsobem. Jsme za to velmi rádi.

V roce 2021 jsou týmové výkony znatelně lepší, než tomu bylo např. v prosinci. Co se změnilo?
Začali jsme konečně dávat více gólů, to je ohromný faktor. Přijde mi, že navíc hrajeme více disciplinovaně, což určitě také pomůže.