Preview - Dorost 13.02.2022
Autor: Šimon Kadeřávek

Týden pravdy! Litvínovský dorost změří síly s Rytíři a Piráty

Jako v pohádce se mohou cítit litvínovské naděje, protože v rámci dalších dvou zápasů nadstavby budou čelit kladenským Rytířům a chomutovským Pirátům. Duelům nebude chybět náboj, protože všechny tři celky bojují o první příčku.

Mladíci si aktuálně lebedí na průběžném druhém místě, to budou chtít ve čtvrtek uhájit před třetími Středočechy. Ti totiž na chemiky ztrácí dva body. Pokud chemici naváží na klání, které proběhlo začátkem února, je velká šance, že se jim to povede.

Na kladenském ledě sice od 8. minuty prohrávali, když se v oslabení prosadil Holeček. Díky povedené pětiminutovce ve druhé třetině si hosté zajistili výhru. Slavil Dominik Čech a Radek Vyhlídal. Důležitou postavou se stal také brankář David Tuhý, jenž předvedl 33 zákroků.

V sobotu přivítají dorostenci na svém ledě nedaleký Chomutov. Piráti tabulce kralují, a tak se černožluté komando bude snažit o jejich sesazení. Do hry musíme přidat také výsledek posledního vzájemného zápasu, kdy Chomutov zvítězil vysoko 5:1, přestože chemici vstřelili vedli díky Šprynarovi.

Dokáží mladíci složit reparát proti regionálnímu rivalovi?

Utkání s Kladnem se odehraje ve čtvrtek od 17:30, klání s Chomutovem je na plánu v sobotu od 16:00.

Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >
Konto našeho srdce 22.08.2022

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu....
Více >