Byl to zase jeden z jeho zápasů. Když se slovenský brankář dostane do ráže, dokáže ho překonat málokdo. I plzeňské střelce v čele s Milanem Gulašem dlouho přiváděl k šílenství. Recept na něj dokázal najít až Jan Eberle, devětadvacetiletý útočník se prosadil deset minut před koncem základní hrací doby. Zbývajících 35 střel lapil litvínovský fantom a měl tak zásadní podíl na životně důležitých třech bodech.

"Určitě to nebylo jednoznačné, byl to velmi náročný zápas. Byli jsme však důraznější v koncovce," hodnotil duel Janus. "Dali jsme jako první gól, potom se hraje lépe, uvolněněji," pokračuje. Vítězství Vervu udrželo ve hře o play off, v posledním utkání ale musí zvítězit nad Vítkovicemi a zároveň doufat, že Sparta nebo Zlín ztratí. "Musíme dokázat, že umíme hrát hokej a urvat to," uzavírá litvínovský gólman.

Celý rozhovor s Jaroslavem Janusem: