Litvínovská mládežnická družstva byla o svátcích a v závěru roku úspěšná na turnajích.
Druháci obsadili 2. místo na turnaji v Lovosicích, gólman týmu Tomáš Tlach zde získal cenu pro nejlepšího brankáře.
Třeťáci vyhráli silně obsazený turnaj v Kadani, kde v šesti zápasech neztratili ani jediný bod.
Mezinárodního úspěchu dosáhla 6. třída, když zvítězila na turnaji ve Švédsku. Hrálo se v Malmö, kromě švédských klubů se účastnilo ještě dánské Rödovre.
Litvínov postoupil do semifinále, kde vyřadil švédský celek Alta 4:3 po samostatných nájezdech a ve finále turnaje zdolal švédský Limhamn přesvědčivě 8:4. Útočník Pospíšil nastřílel v turnaji dvanáct branek.

Žáci HC Litvínov dobyli Skandinávii

V době vánočních svátku se žáci 6. třídy HC Litvínov zúčastnili mezinárodního hokejového turnaje Lennart Lundberg Cup U-12 ve švédském  Malmö, spolu se švédskými a dánskými celky (osm týmů. Hrálo se systémem v základní části každý s každým. Do semifinále postoupili první čtyři a zde se utkali první a čtvrtý a druhý se třetím ze základní skupiny.

Mužstvo HC Litvínov postupovalo ze třetího místa po dvou porážkách a jedné remíze. V semifinále se tak utkalo s celkem Alta, postupujícím z druhého místa. Po začátku utkání, kdy mužstvo Litvínova prohrávalo již 0:3, dokázalo stav vyrovnat a přivést zápas do prodloužení. To nepoznalo vítěze a zápas šel do samostatných nájezdů, ve kterých strhli hráči Litvínova vítězství na svoji stranu.

Ve finále čekal na naše mladé hokejisty neporažený soupeř ze základní skupiny, švédský Limhamn. Po dobrém nástupu si i hráči Litvínova vybrali slabší chvíli, než si zvykli na tvrdší hru soupeře. Ten využíval své výškové převahy. Litvínov se nenechal strhnout a dostal se po dvou nevybíravých zákrocích do přesilovky pět na tři, ve které dokázal vstřelit dva góly a vyrovnat tak na 4:4.

Toto vyrovnání vlilo po třídenním turnaji klukům zbytky sil do žil a po splnění pokynů trenérů, že je potřeba fyzicky vyspělejší Švédy přehrát kombinačním hokejem, udělali z finálového zápasu v posledních deseti minutách svou exhibici. Vstřelili čtyři branky a celkově vyhráli finále 8:4. Stali se tak vítězi turnaje.
Josef Stříbrný