Mládež 20.01.2015
Autor: Martin Stříbrný

Ústecký kraj s několika hráči Litvínova vstoupí do turnaje krajských výběrů

Od čtvrtka do neděle se v Karlových Varech a v Chebu odehraje každoroční mládežnické MČR krajů, kterého se zúčastní všech 14 krajů České Republiky včetně toho Ústeckého. Turnaj jistě neunikne zraky mnoha fanoušků a trenérů a to nejen těch klubových. Do nominace Ústeckého kraje se dostalo hned několik hráčů litvínovské mládeže.
Jako minulý, tak i letošní rok se koná turnaj s názvem: Mládežnické MČR turnaj krajských výběrů ČSLH 2015. Tohoto turnaje ze zúčastní všechny kraje České Republiky včetně toho Ústeckého. Ústecký kraj na tomto turnaji bude reprezentovat hned několik hokejistů Litvínova. Turnaj jistě bude pod dohledem nejen klubových trenérů, ale i trenérů pro budoucí reprezentaci České Republiky U16.

Do krajské nominace se dostalo hned pět zástupců litvínovského hokeje. Nominaci na turnaj si svými výkony v klubu zasloužili tito hráči: David Jindra, David Zirtoni, Lukáš Vacín, Patrik Pech a Přemysl Svoboda. 

Systém turnaje je velmi zrádný. Všech 14 krajů se rozdělí do dvou skupin (A, B). Tyto týmy se utkají mezi sebou a budou bojovat o každý bod. První tým z každé skupiny si zahraje o turnajové zlato, druhé týmy z každé skupiny si zahrají o stříbro. Pro zbytek „neumístěných“ týmů cesta turnajem končí. 

Ústecký kraj se ve skupině postupně utká se Zlínským, Pražským, Středočeským, Plzeňským, domácím Karlovarským a s krajem Vysočina. Turnaj je rozlosován tak, že každý tým odehraje každý den od čtvrtka do soboty dva zápasy, „umístěné“ týmy si poté ještě v neděli zahrají o první, či třetí místo.

Soupiska ÚSTECKÉHO kraje: 

Gólmani: Richard Běhula, Ondřej Skokan
Obránci: Jakub Štochl, Erik Mareš, Martin Štěpánek, Richard Záruba, David Zirtoni, Vít Seeman, Pavel Jarý, Denis Zeman
Útočníci: Přemysl Svoboda, Vojtěch Gunter, Tomáš Koblížek, Jakub Veselý, Lukáš Vacín, Milan Breczko, Jakub Jaroš, Jakub Lauko, David Jindra, Tomáš, Čermák, Václav Rubeš, Patrik Pech

Zápasy ÚSTECKÉHO kraje: 

Čtvrtek: 

8:00: Plzeňský kraj – Ústecký Kraj
13:10: Ústecký kraj – Kraj Vysočina

Pátek: 

8:00: Ústecký kraj – Hlavní město Praha
13:10: Zlínský kraj – Ústecký kraj

Sobota:

8:00: Ústecký kraj – Středočeský kraj
16:40: Ústecký kraj – Karlovarský kraj

Neděle:

10:00: Zápas o třetí místo (A2 – B2)
12:30: Finále (A1 – B1)

Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce spolu s partnerem Inno Comp Bohemia pomohlo opět Kačence

Kačenka si prošla mozkovou obrnou a v únoru oslavila již své 9. narozeniny. Jako dárek od nás dostala poukaz na intenzivní rehabilitaci Klim therapy, kterou nastupuje 3. června. Šek na částku 63 860 korun Kačence předali za společnost Inno Comp Bohemia ředitel Ing. Tomáš Francírek a za hráče A-týmu útočník Richard Jarůšek.
Více >
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >