Vedení litvínovské Vervy nadále počítá s pěticí talentovaných hráčů do nové sezóny. Nejmladším z nich je polský reprezentant Pawel Zygmunt, který svými výkony v uplynulé sezóně příjemně překvapil litvínovské fanoušky. V Litvínově nastoupil do dvaceti zápasů a připsal si čtyři kanadské body (1+3). Trenéři budou mít k dispozici i útočníka Filipa Helta, který byl v roce 2016 draftován St. Louis Blues a za Vervu odehrál v loňské sezóně 37 zápasů, ve kterých vstřelil dva góly a na tři přihrál. Dalším do party je pracovitý forvard Josef Jícha, který celou sezónu odehrál v partnerských Litoměřicích, kde se mu bodově dařilo. V dresu Stadionu zaznamenal výborných 41 bodů (9+32).

Na severu Čech pokračuje i obránce Jakub Březák, který většinu minulé sezóny odehrál v prvoligovém Prostějově, kde patřil ke stabilním členům sestavy. Ve 32 utkáních vstřelil tři góly a přidal deset asistencí. Novou smlouvu podepsal i dvaadvacetiletý obránce Lukáš Doudera, který v litvínovském dresu odehrál 143 zápasů, ve kterých dal šest gólů a přidal patnáct asistencí. „U nových trenérů mají všichni hráči stejnou startovací čáru. Je jen na nich, jak se sami předvedou a jakou pozici si v mužstvu vybojují,“ říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.