Mládež 22.02.2019
Autor: Ondřej Mach

V Litvínově se bude konat turnaj akademií pro družstva U14

Ve středu 13.3. se na severu Čech odehraje turnaj o celkové 9. - 12. místo. Do Litvínova zavítají týmy z Tábora, Třince a Kladna.
HC Litvínov je pořadatelem celé akce, všechny zápasy se budou odehrávat ve spodní hale. Zápasový kolotoč začne v 11:00 kláním mezi Litvínovem a Táborem. Ve 12:30 změří síly Třinec s Kladnem, patnáct minut po druhé hodině pak začne zápas o 11. místo. Celý turnaj vyvrcholí soubojem o celkové 9. místo v 15:45. 

Časový rozpis:

11:00 hod. - 1.semifinále: LITVÍNOV - TÁBOR

12:30 hod. - 2.semifinále: TŘINEC - KLADNO 

14:15 hod. - o celk. 11.místo: poražený 1.SF - poražený 2.SF

15:45 hod. - o celk. 9.místo: vítěz 1.SF - vítěz 2.SF
Zápasy - Dorost včera

Je dobojováno, dorostenci prohráli s Plzní 2:3 a v soutěži končí

Litvínov úvodní utkání série prohrál, a tak se vydal na východ Čech, aby tam vykřesal naději na postup. Fanoušci byli svědky povedené přetahované, na obě plzeňské branky dokázali Severočeši zareagovat. Nicméně na trefu Davida Špačka ze 48. minuty už odpověď neměli a domácí indiáni slavili postup do dalšího kola.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

O play off rozhodlo první derby s Chomutovem, říká Berka. Sezonu hodnotí pozitivně

Litvínovští junioři v sobotu zvítězili na ledě Chomutova a dostali se na druhé postupové místo, radost jim ale nakonec zkazily Vítkovice, které doma vyzrály na Motor. Sezona tak pro juniory končí, o jejím průběhu a posledním utkání se rozpovídal nejlepší střelec Marek Berka.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Zápas o všechno! Dorostenci se budou snažit vykřesat naději proti Plzni

Litvínovské naděje zažívají krušné časy. Sotva skončila nadstavbová část, museli se takřka ihned připravit na vyřazovací zápasy s Plzní. Severočeši prodloužili svou sérii proher na černou třináctku. Plzeň se díky vítězství 4:1 na Litvínovem ujala vedení v sérii 1:0, což znamená, že jim stačí už jen jedna výhra na postup.
Více >