Rytíři v pátek doma zdolali Jihlavu 3:1 a tak jediný, kdo je obral doma o body, je Litvínov.

V tabulce baráže Kladno aktuálně dělí od prvního postupového místa do vysněné Tipsport extraligy jen dva body…
Stále ještě nenasadili modrobílí do hry zraněného útočníka Jaromíra Jágra.
Všechno v brance zatím odchytal gólman Cikánek.

Turnaj o extraligu se v pátek vyrovnal. Mezi prvním a posledním jsou jen čtyři body.

Litvínov v pátek v Karlových Varech šel do třetí třetiny s vedením, ale málem pak prohrál bez bodového zisku. Z tohoto pohledu jsou nakonec dva body jednoznačně plusové. Vedly také k udržení druhé příčky.
Pozitivem je dosud nejmenší počet vyloučených (3).

Srdcem do baráže! (A společně k záchraně).
S tímto heslem vstoupil žlutočerný tým, klub a jeho fanoušci do barážových bitev. Nic se na něm nemění ani teď, kdy je mužstvo po dvou porážkách (s Jihlavou) a po výhře v prodloužení venku (ve Varech) v tabulce pravdy znovu kladné.

Všechno je stále v sázce, teď je potřeba doma zabrat!

Jak byste pozval fanoušky v neděli na domácí zápas s Kladnem, zeptali jsme se ve čtvrtek Jiřího Šlégra

„V Litvínově to vždycky bylo tak, že nám fanoušek věřil i v dobách špatných. Budu proto doufat a věřit, že tomu tak bude i teď. Přál bych si, aby ten barák byl zase naplněný, aby se vytvořila taková atmosféra, že budeme mít pocit, že jsme v play off a ne v baráži. A že tady Kladno porazíme.
Jako první věc na tiskové konferenci hned po zápase s Karlovými Vary jsem především fanouškům poděkoval za atmosféru, kterou vytvořili. Věřím, že to tak bude i v dalších zápasech. Přijďte nás znovu podpořit!“

Vyslyšíte výzvu? Zápas můžete vidět jen za stovku k sezení a 50 korun k stání, permanentkáři mají baráž zdarma.