A-tým 30.04.2022
Autor: Redakce

V pondělí A-tým odstartuje letní přípravu

V pondělí 2. května zahájí svěřenci trenérů Růžičky a Mlejnka první fázi letní přípravy. Po čtyřech týdnech volna se opět sejdou na ZS Ivana Hlinky.

Hráče čeká náročná předsezónní fáze, kde se budou kondičně připravovat ke startu nového extraligového ročníku. "Budeme trénovat devět týdnů. Pak dostanou hráči ještě čtrnáct dní volno. Na led bychom chtěli jít 25. července. Většinu té první fáze chceme trénovat na suchu, ale zapojíme tam i led," říkal směrem k letní přípravě hlavní trenér Vervy Vladimír Růžička. 

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >