A-tým 01.10.2012
Autor: Redakce

V úterý v Pardubicích (doplněno)

Tři kola má na programu TELH v tomto týdnu. Litvínov změří síly s třemi soupeři z Čech, doma se představí v pátek v severočeském derby proti Liberci. Jak poskládal na úterní Pardubice obranné řady?

Do tréninku se z marodky obránců zapojili Jiří Gula, Ján Brejčák a Jiří Zeman, ale bez výpomoci hráčů z první ligy na střídavý start se trenéři Jeřábek a Rosol v dalších dnech stěží obejdou. Soutěž nečeká, hrát se musí a že to jde i s absencemi, ukázali černožlutí v neděli. Nicméně vzhledem k situaci klub jednoho zadáka shání, padají jména Seman, Hudec i další. Uvidí se v dalších dnech.

2.10. Do Pardubic už s týmem odjede Jiří Gula. K dispozici bude navíc poprvé Kamil Charousek, kterému byl dnes vyřízen střídavý start z Mostu.
Pro zranění z minulého zápasu pravděpodobně nenastoupí Vojtěch Kubinčák, připraveno bude osm obránců a dvanáct útočníků.

Tým přes potíže zdravotního rázu pravidelně boduje a výhra nad první Kometou Brno je injekcí sebedůvěry.
První branky v mistrovské sezóně zaznamenali Hanzl s Balážem, díky tomu mužstvo bodovalo i bez pravidelného gólového příspěvku elitní Hüblovy formace.

Hráče ČSOB Pojišťovny Pardubice zase v neděli povzbudila dvoubodová výhra v Karlových Varech, předtím totiž zaznamenali tři porážky.
Druhé vítězství (2:1) dobyli před časem v Plzni a - dost, vícekrát se z výhry neradovali. Proto jim v tabulce patří až předposlední příčka se šesti body.

Červenobílé vede někdejší litvínovský asistent Pavel Hynek. V Litvínově dříve působil také obránce Václav Kočí.
Na marodce klub nyní uvádí obránce Benáka a útočníka Radila.

Špatný start do nového ročníku se na návštěvách, tradiční chloubě pardubického hokeje, nijak neprojevil, poslední domácí duel se Slavií (2:5) vidělo téměř 8800 diváků.

V pátek zavítají do Litvínova Bílí Tygři z Liberce, v neděli míří Verva na led Sparty Praha. Tento zápas vysílá stanice ČT4.

(Od úterního rána najdete v sekci VERVA TV nový díl Klubového magazínu, číslo 105)

Žáci včera

VIDEO: Letní příprava páté třídy

Napříč všemi mládežnickými kategoriemi začala letní příprava na další sezonu. Výjimkou nejsou ani litvínovští páťáci, kteří se připravují pod vedením trenéra Ivo Proroka.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Letní příprava v Litvínově? Tréninky jsou náročné, říká Lukáš Klika

Společně s litvínovskou juniorku se na další sezonu připravuje i klubový odchovanec Lukáš Klika. Patnáctiletý brankář má za sebou první ročník ve finském týmu TuTo. Jak ho hodnotí a co pro něj bylo v zahraničí nejtěžší?
Více >
Žáci 21.05.2019

SOUHRN: Šestá třída zakončila sezonu na pátém místě

V dalším souhrnu žákovských sezon se budeme věnovat uplynulému ročníku šesté třídy. Ta po nepříznivé sérii ze začátku dokázala zlepšit svoje výkony a nakonec obsadila páté místo.
Více >