A-tým 01.10.2012
Autor: Redakce

V úterý v Pardubicích (doplněno)

Tři kola má na programu TELH v tomto týdnu. Litvínov změří síly s třemi soupeři z Čech, doma se představí v pátek v severočeském derby proti Liberci. Jak poskládal na úterní Pardubice obranné řady?

Do tréninku se z marodky obránců zapojili Jiří Gula, Ján Brejčák a Jiří Zeman, ale bez výpomoci hráčů z první ligy na střídavý start se trenéři Jeřábek a Rosol v dalších dnech stěží obejdou. Soutěž nečeká, hrát se musí a že to jde i s absencemi, ukázali černožlutí v neděli. Nicméně vzhledem k situaci klub jednoho zadáka shání, padají jména Seman, Hudec i další. Uvidí se v dalších dnech.

2.10. Do Pardubic už s týmem odjede Jiří Gula. K dispozici bude navíc poprvé Kamil Charousek, kterému byl dnes vyřízen střídavý start z Mostu.
Pro zranění z minulého zápasu pravděpodobně nenastoupí Vojtěch Kubinčák, připraveno bude osm obránců a dvanáct útočníků.

Tým přes potíže zdravotního rázu pravidelně boduje a výhra nad první Kometou Brno je injekcí sebedůvěry.
První branky v mistrovské sezóně zaznamenali Hanzl s Balážem, díky tomu mužstvo bodovalo i bez pravidelného gólového příspěvku elitní Hüblovy formace.

Hráče ČSOB Pojišťovny Pardubice zase v neděli povzbudila dvoubodová výhra v Karlových Varech, předtím totiž zaznamenali tři porážky.
Druhé vítězství (2:1) dobyli před časem v Plzni a - dost, vícekrát se z výhry neradovali. Proto jim v tabulce patří až předposlední příčka se šesti body.

Červenobílé vede někdejší litvínovský asistent Pavel Hynek. V Litvínově dříve působil také obránce Václav Kočí.
Na marodce klub nyní uvádí obránce Benáka a útočníka Radila.

Špatný start do nového ročníku se na návštěvách, tradiční chloubě pardubického hokeje, nijak neprojevil, poslední domácí duel se Slavií (2:5) vidělo téměř 8800 diváků.

V pátek zavítají do Litvínova Bílí Tygři z Liberce, v neděli míří Verva na led Sparty Praha. Tento zápas vysílá stanice ČT4.

(Od úterního rána najdete v sekci VERVA TV nový díl Klubového magazínu, číslo 105)

Junioři dnes

Junioři ovládli domácí Memoriál Petra Kalivody

Víkendový turnaj v Litvínově dopadl pro černožluté juniory na výbornou. Ze čtyř zápasů se svěřenci trenéra Mrázka čtyřikrát radovali a pohodlně obsadili první příčku.
Více >
Mládež před 2 dny

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Více >
Junioři před 3 dny

Juniory v pátek a sobotu čeká Memoriál Petra Kalivody

Sedmnáctý ročník Memoriálu Petra Kalivody se odehraje v pátek a sobotu na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově.
Více >
×
Odehrané v 16:00 | Muži
HC VERVA Litvínov
Admiral Vladivostok