Preview A-tým 08.08.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: Jan Jindra

Ve čtvrtek čeká Vervu v Mostě odveta s Kladnem!

Litvínov ve čtvrtek odehraje odvetu s kladenskými Rytíři na mosteckém zimním stadionu. Žlutočerní v prvním přípravném utkání porazili Kladno 3:1, ale výkon optimální nebyl. Parta pod vedením Milana Razýma a Radima Skuhrovce bude od 17:30 usilovat o druhé vítězství v přípravě na novou sezónu. Vstupné je zdarma.
I přes výhru nebyli trenéři Vervy s výkonem svých svěřenců spokojení. "Z naší strany to ještě nebylo úplně optimální. Objevily se nám tam i dobré věci, ale je ještě spousta věcí, které na tréninku trénujeme a ještě se nám je nepovedlo přenést do zápasu," lamentoval asistent trenéra Radim Skuhrovec. 

Hned v prvním přípravném utkání se prosadili nováčci v kádru Litvínova. První branku zařídil v úniku obránce Ščotka a třetím gólem pojišťoval vítězství šestnáctiletý Myšák. Do utkání ze základního kádru nenastoupil Hunkes, Kubát, Tůma a brankář Petrásek. 


Litvínov se musí ještě spokojit se zázemím v partnerském Mostě, protože na Zimním stadionu Ivana Hlinky stále ještě není připravena ledová plocha z důvodu rekonstrukce strojovny. A-tým se na mosteckém stadionu bude připravovat minimálně do konce tohoto týdne a pokud se povede připravit ledovou plochu, tak by se chemici přesunuli příští týden už do domácího prostředí. 

1. přípravné utkání: Kladno - Litvínov (1:3)

Branky a nahrávky: 51. Strnad (Vildumetz, Kubík) – 8. Ščotka (Černý), 27. Hanzl (Petružálek), 59. Myšák (Baránek, Hübl). Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 690. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3. 

Sestavy:
Cikánek – Volráb, Kehar, Zich, Zajíc, Zelingr, Svedlund – Kružík, Kaut, Schildhabel – Vildumetz, Kubík, Strnad – Hajný, Zikmund, Š. Bláha – Jelínek, Filip, M. Bláha.

Janus – Sörvik, Baránek, Ščotka, Doudera, Šesták, Strejček, Březák – Hanzl, Mikúš, Petružálek – Myšák, Hübl, Lukeš – Černý, Gerhát, Trávníček – Jurčík, Válek, Matoušek.
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Hodně věcí jsem si uvědomil, hlásí Přemysl Svoboda

Uplynulá sezona pro něj byla zlomová. Přemysl Svoboda nejprve zářil v juniorce, čímž si řekl o šanci v litvínovském A-týmu, zahrál si play off Chance ligy v Litoměřicích a vysloužil si premiérovou pozvánku do reprezentační devatenáctky. Jak ji hodnotí?
Více >
Mládež 17.04.2019

Jan Myšák je v konečné nominaci na MS U18!

Česká reprezentace do osmnácti let v pondělí odpoledne odletěla na mistrovství světa do Švédska. Jedním z hráčů byl i šestnáctiletý litvínovský talent Jan Myšák. První zápas sehraje osmnáctka ve čtvrtek proti Bělorusku.
Více >
Konto našeho srdce 15.04.2019

Konto našeho srdce pomáhalo na BoBování

V sobotu 13. 4. 2019 opět KONTO NAŠEHO SRDCE pomáhalo tam, kde je třeba. Tentokrát jsme podpořili malou nemocnou Adélku z Oseka, která trpí cukrovkou 1. typu a celiakií.
Více >