Klub 10.09.2023
Autor: Vladislav Kollert

Ve středu 13. září se uskuteční předsezónní autogramiáda kompletního A-týmu

HC VERVA Litvínov zve všechny fanoušky na předsezónní autogramiádu, která se uskuteční ve středu 13. září od 16 hodin na Zimním stadionu Ivana Hlinky před Vervashopem. Fanoušci se mohou těšit na kompletní A-tým, který si budou moci nechat podepsat, či se s hráči vyfotit.

Kromě autogramiády se fanoušci mohou zastavit také v otevřeném Vervashopu, kde si budou moci zakoupit merch na novou sezónu. Zároveň budou otevřené také klubové pokladny, které budou fanoušci moci využít pro nákup permanentních vstupenek, či jednotlivého vstupného na první dva domácí duely s Plzní a Libercem. Více informací ke vstupenkám naleznete v článku ZDE.

„Předsezónní autogramiáda je příležitost pro nás i pro fanoušky, jak se vzájemně poznat před nadcházejícím ročníkem. Máme v týmu spoustu nových kluků, takže jsme jenom rádi, že se můžeme potkat i mimo zápasy," říká kapitán litvínovského A-týmu Matúš Sukeľ.

Zápasy - Dorost dnes

Dorost nadělil poslednímu Kladnu půltucet branek

K dalšímu utkání vyrazili litvínovští dorostenci na led poslední Kladna. Z desetibrankové přestřelky vyšla nakonec lépe Verva, která veze na sever Čech tři body.
Více >
Zápasy - Junioři dnes

Junioři​ padli brankou v závěru

Mladí hráči Vervy rozehráli nadstavbu cennou výhrou v Českých Budějovicích, dnes se poprvé představili před svými fanoušky.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorost ztratil dobře rozehraný zápas s Motorem, přesto bere aspoň bod

Základní část Extraligy dorostu se pomalu blíží do svého finále. V dalším zápase Litvínov přivítal na svém ledě jihočeský Motor.
Více >