Důvodem je fakt, že u části hráčů vítkovického A-mužstva se objevily zvýšené teploty a příznaky onemocnění. Zatím ovšem není jisté, zda jde o běžné nachlazení, či o koronavirovou nákazu, to odhalí až testy, na které jde celý tým, včetně členů realizačního týmu už ve středu. „Bohužel několik hráčů ohlásilo, že pociťují příznaky onemocnění a mají zvýšené teploty. Situaci jsme urychleně projednali s hygienickou stanicí a už nyní ve středu absolvují všichni hráči – i ti bez příznaků – a členové realizačního týmu testy na COVID-19. Na základě výsledků se pak rozhodne, jak to bude dál,“ uvedl na webu Vítkovic výkonný ředitel a člen představenstva HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl. Litvínovský A-tým tak zůstává v Litvínově, kde se bude připravovat na nedělní duel s Kometou Brno. Náhradní termín utkání byl stanoven na 30. října od 17:30 v Ostravar aréně.