Preview A-tým 26.08.2021
Autor: Kamila Stříteská Ströer

Vervu čeká další přípravný zápas. Hostí Litoměřice

Poté, co Plzeň byla nucena zrušit dvě přípravná utkání s chemiky, hledalo vedení litvínovského klubu nové soupeře. Verva tak v pátek nastoupí proti Litoměřicím. Utkání začíná v 11.00 hodin.

Chemici odehrají čtvrtý přípravný zápas v pátek s Litoměřice poté, co Plzeň byla nucena oba duely zrušit z důvodu vysoké marodky. Po více než čtrnácti dnech se Litvínov dočká další prověrky. Naposledy se svěřenci Vladimíra Országha utkali s Kladnem, které na litvínovský stadion přijelo v plné sestavě včetně Jaromíra Jágra nebo Tomáše Plekance.

Skóre utkání otevřel ve 26. minutě Lukáš Stehlík, ve 32. minutě si svou premiérovou trefu v debutovém zápase zaznamenal Giorgio Estephan. Šimon Zajíček se pyšnil vychytaným čistým kontem.

Po odchodu několika tváří musely Litoměřice před novou sezonou hledat nové posily. Získaly zkušeného útočníka Jaroslava Kracíka z Plzně, či Romana Přikryla z Motoru. Kališníkům se podařilo udržet brankáře Tomáše Krále, obránce Jakuba Černohorského, Jana Holého, Jiřího Jebavého, Patrika Marcela, Jana Výtiska a útočníky Marka Berku, Josefa Jíchu, Martina Procházku a Lukáše Válka.

Aktuálně mají litoměřičtí odehraných šest zápasů, kdy se poslední duel se konal ve čtvrtek se Slavií. Na páteční utkání je vstup pro fanoušky zdarma. 

Preview - Dorost včera

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.
Více >
Zápasy - Junioři 22.01.2022

Drama až do samého závěru. Junioři padli s Mladou Boleslaví 0:2

Litvínovský nabitý víkend pokračoval, mladé naděje čekal důležitý souboj s Mladou Boleslaví. Bruslaři se nachází ve zcela odlišné situaci než Severočeši. Chemikům jde totiž o každý bod, protože aktuálně obývají nepostupové příčky.
Více >
Zápasy - Junioři 21.01.2022

Juniorka díky dvěma brankám Danielčáka veze z Liberce tři body

Litvínovští junioři se ve 33. kole vydali na led třetího Liberce. Verva předvedla parádní výkon a po výhře 4:2 veze domů tři body. Důležitá byla hlavně sedmadvacátá minuta, v té Litvínov vstřelil dvě branky a odskočil do dvoubrankového vedení. Dvě branky si připsal forvard Tim Danielčák a třemi kanadskými body se blýskl Lukáš Stehlík.
Více >