Preview A-tým 26.08.2021
Autor: Kamila Stříteská Ströer

Vervu čeká další přípravný zápas. Hostí Litoměřice

Poté, co Plzeň byla nucena zrušit dvě přípravná utkání s chemiky, hledalo vedení litvínovského klubu nové soupeře. Verva tak v pátek nastoupí proti Litoměřicím. Utkání začíná v 11.00 hodin.

Chemici odehrají čtvrtý přípravný zápas v pátek s Litoměřice poté, co Plzeň byla nucena oba duely zrušit z důvodu vysoké marodky. Po více než čtrnácti dnech se Litvínov dočká další prověrky. Naposledy se svěřenci Vladimíra Országha utkali s Kladnem, které na litvínovský stadion přijelo v plné sestavě včetně Jaromíra Jágra nebo Tomáše Plekance.

Skóre utkání otevřel ve 26. minutě Lukáš Stehlík, ve 32. minutě si svou premiérovou trefu v debutovém zápase zaznamenal Giorgio Estephan. Šimon Zajíček se pyšnil vychytaným čistým kontem.

Po odchodu několika tváří musely Litoměřice před novou sezonou hledat nové posily. Získaly zkušeného útočníka Jaroslava Kracíka z Plzně, či Romana Přikryla z Motoru. Kališníkům se podařilo udržet brankáře Tomáše Krále, obránce Jakuba Černohorského, Jana Holého, Jiřího Jebavého, Patrika Marcela, Jana Výtiska a útočníky Marka Berku, Josefa Jíchu, Martina Procházku a Lukáše Válka.

Aktuálně mají litoměřičtí odehraných šest zápasů, kdy se poslední duel se konal ve čtvrtek se Slavií. Na páteční utkání je vstup pro fanoušky zdarma. 

Konto našeho srdce včera

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >