Rozhovory 03.09.2020
Autor: Ondřej Mach

Všechno jsme chtěli hrát do prázdné brány, smutní po prohře s Duklou Martin Látal

Sám oslavil první branku v černožlutém dresu, útočník Martin Látal ale přesto nemohl být plně spokojený. Litvínov totiž na domácím ledě v přípravě nestačil na Jihlavu v poměru 1:3.
„Hodnotí se to špatně, prohráli jsme docela jednoznačně. Prvních pět minut to vypadalo, že bychom mohli odskočit, ale celý zápas jsme přehrávali situace a chtěli jsme hrát všechno do prázdné brány. To v dnešním hokeji nejde, byli jsme za to potrestáni,“ vyprávěl sklesle po utkání. 

Dukla o svém vítězství rozhodla v závěrečné dvacetiminutovce, kdy přidala klíčové dva góly. „Nehráli jsme to, co jsme měli. Každý chtěl hrát na puku, oni nám je pak lepším pohybem sbírali a dostávali se do šancí. Kdyby David Honzík nezachytal, tak to mohlo skončit i hůř,“ hledal rozhodující aspekty porážky Látal. 

Jedním z mála pozitiv je tak první přesný zásah dvaatřicetiletého útočníka. „Petry mi to dal fantasticky. Dobrusloval jsem do třetiny a myslel jsem, že mi to nahraje, protože nerad střílí. Dal mi to krásně přes dva hráče,“ popisoval rodák z Olomouce. 

Celý rozhovor s Martinem Látalem:

Dorost 14.06.2021

Rozpis Extraligy dorostu: soutěž čeká velké zúžení, s kým budou hrát chemici?

Nejen juniorka, jasno o svém zápasovém programu má také litvínovský dorost. Černožlutí na úvod změří síly s Mladou Boleslaví a Plzní.
Více >
Junioři 11.06.2021

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.
Více >
Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >