Klub 09.03.2020
Autor: Klub

Vydražte si podepsanou hokejku Viktora Hübla a pomozte tak nemocným dětem

Projekt O kapku lepší hokej pokračuje druhou fází. Poté, co se většina klubů v polovině února zahalila do oranžové barvy (omotávky hokejek, oranžové tkaničky v bruslích, sociální sítě, weby), v neděli odstartovala aukce, jejíž výtěžek bude opět věnován Nadačnímu fondu Kapka naděje.
Už v únoru se vybralo přes 160 tisíc korun díky kupování oranžových stužek online, na stadionech a dobrovolných příspěvků do kasiček. Za to všem fanouškům děkujeme a přinášíme možnost získat něco speciálního – hokejku Viktora Hübla podepsanou celým,  kterou na podporu věnuje náš klub. Aukce odstartovala v neděli 8. března ve 12 hodin na webu sportovniaukce.cz. Pokud si přejete vstoupit do aukce, musíte se na webu sportovniaukce.cz nejprve zaregistrovat. Aukce bude končit v neděli 22. 3. 2020 v 18 hodin. Vyvolávací cena každé hokejky je 2500 korun. 

Dražit můžete ZDE 


Rozhovory - Žáci včera

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >