Klub připravuje změny cenové mapy hlediště. Což zjednodušeně znamená, že místa na středu hřiště budou dražší, než místa na krajích hlediště. Dále se bude brát v úvahu atraktivita soupeře, vývoj sezóny a hrací den. Majitelé permanentních vstupenek z loňské sezóny budou mít nadále do předem stanoveného termínu přednostní rezervaci na své místo do nového ročníku Tipsport extraligy. "Stejně tak jako ostatní extraligové kluby přizpůsobují svou strategii v oblasti ticketingu, tak i my se chceme v tomto směru přiblížit této době. S novým ticketingovým systémem se mohou naši fanoušci těšit i na mnoho výhod, které odprezentujeme s oficiálním termínem zahájení prodeje na sezónu 2020/2021," říká na závěr Jan Klobouček.