Z týmu Ocelářů přišel na sever Čech mladý zadák Lukáš Doudera, který podepsal s klubem víceletý kontrakt.

HCVL se také dohodl na nové smlouvě s obráncem Karlem Kubátem (2+1) a ročních kontraktech s obráncem Zbyňkem Skleničkou a útočníkem Miloslavem Hořavou.

Představenstvo HC VERVA Litvínov na svém dnešním večerním zasedání také schválilo jednání o příchodu norského obránce a kanadského útočníka.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Lukáš Doudera, nový hráč v kádru Vervy (na snímku), se narodil 3. ledna 1998.

Je odchovancem kladenského hokeje. V roce 2014 přestoupil coby 16-letý do Třince a už v první sezóně dostal šanci v deseti utkáních, v nichž zaznamenal jednu asistenci. Zároveň působil v Prostějově a v Havířově.
V další sezóně už bylo jím odehraných zápasů 31.

V minulém ročníku působil Doudera převážně v první lize v Havířově a na třinecké farmě ve Frýdku, v nabitém kádru Třince přidal dalších tucet zápasů. Zároveň stále ještě hrál za juniorku Ocelářů, zejména v play off.

Lukáš Doudera reprezentoval ve všech mládežnických kategoriích, od šestnáctky po dvacítku. S týmem Vervy se již připravuje.