A-tým 18.09.2003
Autor: Redakce

Zaberou proti Plzni?

Víkendový litvínovský program a postavení v tabulce volá po bohatším bodovém zisku v následujících utkáních - HC Chemopetrol hostí v pátek Plzeň  a v neděli zajíždí do Vsetína. Zejména v prvním případě však čeká Chemiky silný a houževnatý soupeř...
Ne, že by se případné ztráty nedaly v budoucnu kompenzovat, liga je teprve v začátku. Ale postavení v závěrečné třetině extraligového pelotonu nikomu na klidu nepřidá...

Plzeň vstoupila do nové sezóny dobře, se stoprocentním využitím domácího prostředí jí v tabulce po třech kolech patří lichotivá čtvrtá příčka se šesti body. A po porážce v prvním utkání venku (v Třinci) jistě touží i po prvních bodech z ledu soupeře.

V úterý České Budějovice donutily Lasselsberger prát se o body až do posledních vteřin. Teprve v 59. minutě rozhodl o výhře 3:1 Dobrovolný.

Poslední posilou Západočechů je útočník David Pospíšil. Že s aklimatizací tento bývalý plzeňský hráč opravdu nebude mít problémy dokázal hned ve zmiňovaném duelu, kdy se na výhře staronových spoluhráčů podílel jednou asistencí.

Plzeňský fanclub chystá do Litvínova zájezd. Ze zápasu pro vás opět připravíme on-line reportáž!
Zápasy - Dorost 25.11.2023

Dorostencům zápas v Liberci utekl ve druhé třetině

Ve čtvrtek Verva dokázala na svém ledě vynuloval Mladou Boleslav, dnes na tento výsledek toužila navázat v Liberci. Karty byly před zápasem rozdány jasně, sedmý Litvínov ztrácel na svého soupeře v tabulce jediný bod, v případě výhry ho tak mohl přeskočit, to se bohužel ale nepovedlo.
Více >
Zápasy - Junioři 25.11.2023

Junioři ztratili zápas v poslední periodě

Mladí hráči Vervy sehráli se Spartou vyrovnaný duel, ten jim ovšem protekl mezi prsty ve třetím dějství.
Více >
Zápasy - Dorost 23.11.2023

Dorost doma vynuloval Mladou Boleslav, Winkelhöfer zazářil hattrickem

Potřetí v sezóně se proti sobě utkala mužstva Litvínova a Mladé Boleslavi. Každý si zatím v probíhající sezóně připsal po jedné výhře, Verva si dneska od první minuty šla za tím, aby se misky vah převážily na domácí stranu.
Více >