Klub 20.02.2021
Autor: Klub

Zastupitelstvo města schválilo výběrové řízení na projektovou dokumentaci - Multifunkční sportovní aréna

Ve čtvrtek 18. února zastupitelstvo města Litvínova schválilo vyhlášení výběrového řízení na projektovou dokumentaci multifunkční sportovní arény v Litvínově.
Pro litvínovský klub je to velmi dobrá zpráva vzhledem k plánované přestavbě Zimního stadionu Ivana Hlinky na multifunkční sportovní arénu. "O nutnosti rekonstrukce zimního stadionu diskutujeme dlouhodobě. Již v roce 2012 vznikla první architektonická studie, která byla podkladem pro dílčí rekonstrukce stadionu, které byly realizovány městem Litvínov v uplynulých letech. V současné době je za posledních 10 let nejpříznivější situace k zahájení všech činností směřujících k rekonstrukci a modernizaci stadionu na multifunkční sportovní arénu. Zejména z toho důvodu, že jsou zapojeni do projektu všechny zainteresované subjekty, které přislíbily spolufinancování (vlastník klubu, město Litvínov, Ústecký kraj, Česká republika). Schválením výběrového řízení na zhotovitele projektové dokumentace byly zahájeny první kroky k realizaci společného cíle deklarovaného klubem a městem, kterým je realizace investiční akce přestavba na multifunkční sportovní arénu. Městu Litvínov velmi děkujeme za tento vstřícný krok," říká člen představenstva klubu Rafal Tarka.

Harmonogram projektové dokumentace:

2/2021: Vyhlášení výběrového řízení
3 - 5/2021: Výběr dodavatele projektové dokumentace 
6/2021: Zahájení prací projektové dokumentace
9/2021: Doplňující průzkumy pro projektovou dokumentaci
1/2022: Dokumentace k úřednímu rozhodnutí
11/2021 - 02/2022: Dokumentace stavebního povolení
7/2022: Dokumentace provádění stavby

Předpokládaná doba výstavby: 18 měsíců
Předpoklad zahájení výstavby: prosinec 2022
Předpoklad dokončení výstavby: červen 2024



Fotogalerie

Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce připravuje již třetí "Vlasatý zápas"

Uskuteční se v pátek 5. března 2021 v rámci posledního domácího utkání základní části, ve kterém hostíme České Budějovice.Zápas bude opět spojen s veřejnou sbírkou, tentokrát budeme pomáhat pětileté Matyldě, která podstupuje onkologickou léčbu a přišla o své vlásky. Ve spolupráci se spolkem Nové háro a našimi partnery chceme malé Matyldě pořídit...
Více >
Mládež 12.02.2021

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky k aktuální situaci

Vedení sportovního spolku HC Litvínov se vzhledem k pandemii a zrušení soutěží v aktuální sezóně rozhodlo snížit o 50% členské příspěvky pro své členy.
Více >
Mládež 03.02.2021

Útočník Skuhrovec bojuje o nominaci na MS U18, čeká ho další reprezentační kemp

David Skuhrovec se zúčastní dalšího kempu reprezentace do osmnácti let. Litvínovský útočník na něm bude bojovat o nominaci na dubnové mistrovství světa.
Více >