Vyhráli jste utkání i nadstavbu. Jak bys utkání zhodnotil?

„Myslím si, že to dneska bylo hodně vyrovnané utkání, hrálo se nahoru dolu. Týmovým výkonem jsme to dnes ubojovali a vyhráli.“

Dnes si vstřelil dvě branky, v minulém utkání pět. Proč myslíš, že se ti teď tak střelecky daří?

„Jak už jsem řekl, vybral jsem si tu správnou hokejku. (smích) Sedm branek za dvě utkání je hodně pěkné, ale zase musím pochválit spoluhráče, kterým jsme hodně vděčný.“

Byl to zápas o první místo. Připravovali jste se na něj důkladněji než na ostatní zápasy?

„Já si myslím, že jsme se připravovali úplně stejně jako na všechny zápasy. Zatím všechno vychází, jak má.“

Po dnešním utkání jste první v tabulce. Jak bys zhodnotil váš vstup do sezony?

„Nebudu lhát, nikdo to asi nečekal. Teď jsme hodně spokojení a doufáme, že nám to vydrží do konce.“

Je vaším cílem letos postup do play-off?

„Tak určitě. My do play-off strašně chceme, dlouho jsme tam nebyli, takže náš cíl je dostat se do play-off.“

Dnešní zápas živě vysílala Hokejka TV. Vnímal jsi to nějak během zápasu?

„Řekli jsme si to před zápasem, ale myslím, že já i kluci jsme hráli tak jako kdyby tu žádná televize nebyla.“

V dalším zápase jedete do Chomutova, který vás letos doma porazil 0:3. Budete mu to chtít vrátit?

„Určitě. My se na to hodně připravíme, hlavně zítra na tréninku. Doufám, že je u nich doma porazíme jako oni nás.“