S týmem se dnes začal připravovat slovenský brankář Jaroslav Janus (narozen 21. 9. 1989).
Talentovaný gólman se v minulém ročníku premiérově představil v Tipsport extralize v dresu pražské Sparty. Zasáhl do pěti zápasů základní části a tří v play off. V Livínově by měl působit minimálně další dva roky.
Janus je odchovancem Prešova a Slovanu Bratislava. Tři roky působil ve Slovanu v KHL, kde nastoupil ve 115 zápasech. Předtím sbíral zkušenosti v zámoří (AHL, OHL, ECHL). Je účastníkem MS "18" a MS "20" (zde byl zvolen do All-Stars turnaje) a v dresu Slovenska má na kontě starty i na seniorských MS. Draftován byl v roce 2009 Tampou.
Jaroslav Janus by se měl spolu s dalšími brankáři poprat o místo po odchodu Pavla Francouze.

V prvoligovém Mostě se bude připravovat útočník Adam Chlapík ze Sparty (narozen 4. 2. 1994), odchovanec Slavie, perspektivní hráč a bývalý juniorský reprezentant.

Klub je dohodnut na prodloužení smluv o tři roky s dvěma klíčovými hráči: kapitánem Michalem Trávníčkem a střelcem zlatých finálových branek Františkem Lukešem.

Bez smlouvy je momentálně útočník Juraj Majdan a hostování skončilo obránci Tomáši Frolovi. Z hostování na Kladně se k týmu vrátil obránce Jiří Zeman. Do konce června se s mužstvem bude připravovat i brankář Pavel Francouz, který v červenci odejde do klubu KHL Traktor Čeljabinsk. Pravděpodobný je návrat do stejné soutěže útočníka Jakuba Petružálka.
S kondiční přípravou mužstva začal pomáhat nový trenér Ondřej Ježek, klub by měl využívat i služeb fyzioterapeuta Michala Peroutky.

Kádr není uzavřen, o případných dalších změnách bude klub informovat.

(Ve VERVA TV se podívejte na nový Klubový magazín)