Mládež 10.09.2021
Autor: Šimon Kadeřávek

Změny v programu juniorů. Utkání s Kladnem odloženo, Litvínov zahájí sezonu proti Spartě

Nemilé zprávy přišly ze středočeského Kladna. Rytíři nemohli odcestovat do Litvínova z důvodu karantény. Junioři tudíž odehrají první utkání až v sobotu, kdy jim bude soupeřem Sparta.

Zatímco na několika stadionech odstartovala Extraliga juniorů, v Litvínově zůstal stadion zavřený. Kladenský tým totiž skončil v karanténě, nejednalo se však o jediný zápas. Ze stejného důvodu neproběhl ani zápas mezi Českými Budějovicemi a Karlovými Vary. Na vině je karanténa českobudějovického týmu.

Je zřejmé, že týmy neodehrají ani další kola, a tak se bude celý harmonogram soutěže posouvat. Litvínovská juniorka díky tomu zahájí sezonu o den později, kdy na severočeský led zavítá Sparta Praha. Utkání startuje v 16:30.

Zápasy - Junioři včera

Junioři zvítězili, z Pardubic vezou plný počet bodů

Litvínovští junioři vyrazili k prvnímu venkovnímu utkání v letošní sezoně do Pardubic. Na ledě Dynama se chemikům podařilo v první třetině vstřelit tři branky. Gólový náskok sice domácí snížili, ale vyrovnat se jim nepoštěstilo. V závěru zápasu se o poslední branku postaral Tim Danielčák.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
×
Dnes v 12:15 | Jun.
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary