Tiskové zprávy 07.04.2020
Autor: Tisková zpráva

Změny ve vedení klubu. Pavel Hynek nahradí v roli sportovního ředitele Josefa Beránka

Představenstvo klubu se v pondělí dohodlo na ukončení působení Josefa Beránka v roli sportovního ředitele klubu, který tak po dvou letech už nebude v litvínovském vedení dále pokračovat. Nově povede sportovní úsek zkušený Pavel Hynek.
Josef Beránek se vrátil do Litvínova před sezónou 2018/2019, kde zaujal roli sportovního ředitele. Po dvou sezónách v litvínovském vedení pokračovat dále nebude. Představenstvo klubu se dohodlo s padesátiletým funkcionářem na ukončení jeho působení. V pozici sportovního ředitele ho nahradí Pavel Hynek.

Pavel Hynek je v Česku uznávaným hokejovým odborníkem. V extralize má za sebou úspěšnou trenérskou kariéru a je trojnásobným extraligovým šampionem. Působil také u mládežnických reprezentačních výběrů. V Litvínově se objevil v sezónách 2002/2003 a 2003/2004 jako asistent Františka Výborného. Po dvou sezónách v ruské KHL v roli asistenta v klubu HK Soči se vrací zpět do extraligy, kde bude mít za úkol zlepšení sportovních výsledků tradičního hokejového klubu.  
Rozhovory - Žáci včera

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >
Konto našeho srdce 14.05.2020

Konto našeho srdce opět pomohlo mostecké nemocnici

Dnes jsme předali za klub HC VERVA Litvínov ochranné pomůcky pro mostecké lékaře. Dar převzal primář MUDr. Miroslav Peleška spolu s hlavní sestrou Mgr. Šárkou Gregušovou.
Více >
Rozhovory - Žáci 10.05.2020

Holčák: Nemůžu se dočkat, až zase vlezu do bruslí. Jaký je jeho hokejový cíl?

Do dorostu se od nové sezony posune velmi silný ročník 2005, který ve své kategorii dosud neměl konkurenci. Jedním z jeho důležitých článků je útočník Tomáš Holčák. Jak se na přechod těší a jak hodnotí uplynulý ročník?
Více >