Josef Beránek se vrátil do Litvínova před sezónou 2018/2019, kde zaujal roli sportovního ředitele. Po dvou sezónách v litvínovském vedení pokračovat dále nebude. Představenstvo klubu se dohodlo s padesátiletým funkcionářem na ukončení jeho působení. V pozici sportovního ředitele ho nahradí Pavel Hynek.

Pavel Hynek je v Česku uznávaným hokejovým odborníkem. V extralize má za sebou úspěšnou trenérskou kariéru a je trojnásobným extraligovým šampionem. Působil také u mládežnických reprezentačních výběrů. V Litvínově se objevil v sezónách 2002/2003 a 2003/2004 jako asistent Františka Výborného. Po dvou sezónách v ruské KHL v roli asistenta v klubu HK Soči se vrací zpět do extraligy, kde bude mít za úkol zlepšení sportovních výsledků tradičního hokejového klubu.