Domácí budou chtít zcela jistě zapomenout na čtvrteční debakl s Plzní. Indiáni totiž zvítězili vysoko 8:1, jedinou čestnou trefu zaznamenal Jan Šprynar. „Dostali jsme hokejovou lekci,“ řekl stručně Martin Tvrzník. „Je jedno, jestli to je brankář nebo útočník, každý hráč musí začít u sebe,“ uzavřel pozápasové hodnocení kouč.

Liberec má na svém kontě zatím tři zápasy, ve dvou dokázal získat cenné body. Nejdříve se představil proti Karlovým Varům, se kterými zvítězil 5:2. V dalším kole si Bilí Tygři vyšlápli na chomutovské Piráty. Litvínovský regionální rival prohrával po 14. minutách už 3:0, výsledek sice korigoval Titlbach, ale na skóre 1:5 už se nic nezměnilo. Zápas se nejvíce vydařil Jakubu Hujerovi, který vstřelil dvě branky.

Hosté z města s Ještědem ve čtvrtek nestačili na Mladou Boleslav. Bruslaři šli do vedení už v první minutě, Liberec sice vstřelil kontaktní branku, ale nebylo mu to nic platné. Prohru 2:4 může odčinit už o víkendu, narazí na Plzeň. O den později zamíří do Litvínova.