Soutěž

Soutěž o elektroniku ENERGY SISTEM

OD:10.09.2015 | DO:04.03.2016


Ve spolupráci s výrobcem designové elektroniky Energy Sistem jsme pro vás připravili soutěž, která bude probíhat v průběhu celé základní části Tipsport Extraligy.

http://www.energy-sistem.cz/

Každý domácí zápas můžete vyhrát jeden ze zajímavých produktů. Soutěžit bude probíhat na Facebooku, výhru předáme během následujícího domácího zápasu.

A jak se můžete zapojit do soutěže? Prohlédněte si produkty na obrázku (s každým kolem jich bude ubývat) a napište nám do komentářů, které z těchto zařízení byste chtěli vyhrát a proč. V oznámeném termínu vybereme z komentářů jednoho vítěze pro konkrétní kolo. 

Výsledky

1. kolo soutěže
2. kolo soutěže
3. kolo soutěže
4. kolo soutěže
5. kolo soutěže
6. kolo soutěže
7. kolo soutěže
8. kolo soutěže
9. kolo soutěže


Pravidla

Pravidla soutěže

(dále jen „pravidla“)  


I.     Obecná ustanovení: 


Pořadatel: 

HC Verva Litvínov a.s.

S. K. Neumanna 1598, Litvínov, 436 01 

IČO: 64048098 DIČ: CZ 64048098, (dále jen “Pořadatel”)

vyhlašuje soutěž na sociální síti Facebook

(dále jen “Soutěž”)


II.    Doba trvání soutěže: 

Soutěž probíhá na území České republiky na sociální síti Facebook v termínu od 10. 9 .2015 do 4. 3. 2016 23:59.

Pořadatel si vyhrazuje právo změnit dobu trvání Soutěže. 


III.  Účast v soutěži: 


Soutěže se může účastnit každá fyzická osoba starší 18-ti let s doručovací adresou na území České republiky (dále jen „Soutěžící“).


Z účasti v Soutěži jsou vyloučeny osoby, které nemají v České republice trvalé bydliště, rovněž jsou vyloučeny všechny osoby podílející se na přípravě̌ této soutěže, dále zaměstnanci pořadatele, organizátora, a to včetně̌ osob jim blízkých ve smyslu ustanovení 

§ 22 zák. č. 89/2012, občanského zákoníku, v platném znění.


Účastník soutěže bere na vědomí, že v případě, že je mladší 18 let, je povinen si pro účast v Soutěži zajistit souhlas svého zákonného zástupce. Pokud takový Účastník v případě výhry nebude schopen souhlas svého zákonného zástupce prokázat,

pozbývá nárok na výhru v Soutěži a výhra propadá ve prospěch Pořadatele. 


IV. Mechanika soutěže: 


Pro účast v soutěži je třeba v určeném časovém rozmezí pro dané kolo vložit komentář s názvem produktu z nabídky na obrázku (vyjma těch, o které se již soutěžilo - ty jsou na obrázku označeny žlutým symbolem) a připsat důvod, proč by měl soutěžící vyhrát.


V.   Výhra:


V každém kolem bude předána jedna výhra podle výběru výherce.


VI. Výherci:


Výhercem se stává Soutěžící, jehož vybere porota složená ze členů marketingového oddělení Pořadatele, na základě jeho komentáře.


Ze Soutěže může být vyloučen Soutěžící, jehož profilová fotografie, jeho chování, či komentáře budou nevhodné, nedůstojné nebo budou v rozporu s dobrými mravy, případně̌ budou-li poškozovat pověst a obchodní jméno Pořadatele.


Předání výher: 


Výherci budou po skončení Soutěže kontaktováni odpovědí na jejich komentář. Detaily předání budou domluveny při další komunikaci. Zpravidla probíhá předání během druhé třetiny nebo druhé přestávky domácího zápasu následujícího po ukončení aktuálního kola soutěže.


Nárok na výhru ztrácí soutěžící, pokud Organizátorovi nepotvrdil své kontaktní údaje, nesplní některou z podmínek účasti v Soutěži nebo neprokáže její splnění, který jinak jedná v rozporu s těmito pravidly, nebo který je ze soutěže vyloučen.


VII. Závěrečná ustanovení: 


Pořadatel Soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv soutěž bez udání důvodu zkrátit, přerušit nebo odvolat či změnit její pravidla. Veškeré změny pravidel nabývají účinnosti jejich zveřejněním na Facebookové stránce https://www.facebook.com/hokejlitvinov. Změna pravidel soutěže nezakládá nárok Soutěžícího na náhradu nákladů vynaložených v Soutěži. 


Pořadatel může dle vlastního uvážení prohlásit dosavadní průběh Soutěže za neplatný. Pokud z jakéhokoli závažného důvodu, který je způsobilý narušit nebo jinak negativně ovlivnit správu, bezpečnost, čestnost, poctivost a nebo řádný chod Soutěže, nebude moci Soutěž pokračovat podle plánu, vyhrazuje si Pořadatel právo dle vlastního uvážení zrušit, ukončit, upravit nebo pozastavit tuto Soutěž. 


Vymáhání výher soudní cestou je vyloučeno. Výhry není možné vyplatit v hotovosti. Pořadatel může z důvodů výše popsaných přistoupit ke změně výher či mechaniky Soutěže.


Soutěžící zapojením do Soutěže dává v souladu se zákonem 480/2000 Sb., o některých službách informační společnosti souhlas Pořadateli k zasílání informací, novinek a obchodních sdělení týkajících se zboží a služeb Pořadatele prostřednictvím elektronické pošty a poštovní adresy Soutěžícího. Tento souhlas může být Soutěžícím písemně odvolán na adrese sídla Pořadatele.


Pořadatel nenese odpovědnost za uvedení nesprávných či nepřesných informací v souvislosti se Soutěží (ať už byly způsobené lidským faktorem či technickou vadou), ani za úplnost výtahu z těchto Pravidel, která mohou být ve zkrácené verzi zveřejňovány v propagačních materiálech, ani za tiskové chyby. Pořadatel není rovněž odpovědný za to, že jakákoli osoba nebyla schopna vstoupit do Soutěže nebo ji dokončit v důsledku jakéhokoli technického selhání. Pořadatel Soutěže si vyhrazuje právo kontrolovat všechny podmínky pro účast v Soutěži a v případě sporu posoudit, a s konečnou platností rozhodnout o jakémkoliv nároku, včetně práva vyloučit kteréhokoli z účastníků ze Soutěže v případě, že by takový Soutěžící porušoval Pravidla.


Společnost Facebook Inc. ani žádná z jejich afilací (dále jen „společnost Facebook“) není odpovědná za jakékoliv škody, ztráty či jiné náklady jakéhokoliv druhu (včetně̌ přiměřených právních poplatků a nákladů) na jakékoliv podněty související se Soutěží včetně̌ a bez omezení, publicitu či správu Soutěže.


Tato Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována nebo spravována či jinak spojena se společností Facebook.


V Litvínově dne 10.9.2015

KLIKNUTÍM ZOBRAZ PRAVIDLA
Aktuality
07.02.2019

Proběhlo setkání vedení klubu s fanoušky

Ve středu 6. 2. od 17:00 proběhlo setkání vedení klubu s fanoušky na litvínovské Loutkárně. Setkání se účastnil generální ředitel klubu Jiří Šlégr, sportovní ředitel Josef Beránek a hlavní trenér Milan Razým.
skrýt
24.01.2019

V úterý 19. 2. 2019 v TV s Třincem od 17:20

V úterý 19. února čeká Vervu domácí utkání s Oceláři už v 17:20. Duel bude vysílat Česká televize.
zobrazit více
04.01.2019

Klub uplatnil opce na Lukáše Válka a Jaroslava Januse

Vedení HC VERVA Litvínov uplatnilo opce na příští sezónu na útočníka Lukáše Válka a brankáře Jaroslava Januse. Klub bude dále s hráči jednat o prodloužení smluv na více let.
zobrazit více
28.12.2018

Derby s Chomutovem vyprodáno!

Dnešní derby s Piráty Chomutov je vyprodané!
zobrazit více
27.12.2018

Romančík se Šestákem pomohou Kladnu

Vzhledem k angažování obránců Pichého a Graborenka uvolní Verva obránce Šestáka s Romančíkem na měsíc formou střídavých startů kladenským Rytířům. “Reagujeme na aktuální situaci příchodu dvou obránců na měsíc s tím, že je potřeba, aby hráči, kteří se momentálně nevejdou do sestavy měli zápasové vytížení a byli připraveni kdykoliv naskočit za náš tým,” říká generální klubu ředitel Jiří Šlégr.
zobrazit více
Další aktuality
Zápasy - Dorost včera

Je dobojováno, dorostenci prohráli s Plzní 2:3 a v soutěži končí

Litvínov úvodní utkání série prohrál, a tak se vydal na východ Čech, aby tam vykřesal naději na postup. Fanoušci byli svědky povedené přetahované, na obě plzeňské branky dokázali Severočeši zareagovat. Nicméně na trefu Davida Špačka ze 48. minuty už odpověď neměli a domácí indiáni slavili postup do dalšího kola.
Více >
Rozhovory - Junioři před 2 dny

O play off rozhodlo první derby s Chomutovem, říká Berka. Sezonu hodnotí pozitivně

Litvínovští junioři v sobotu zvítězili na ledě Chomutova a dostali se na druhé postupové místo, radost jim ale nakonec zkazily Vítkovice, které doma vyzrály na Motor. Sezona tak pro juniory končí, o jejím průběhu a posledním utkání se rozpovídal nejlepší střelec Marek Berka.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Zápas o všechno! Dorostenci se budou snažit vykřesat naději proti Plzni

Litvínovské naděje zažívají krušné časy. Sotva skončila nadstavbová část, museli se takřka ihned připravit na vyřazovací zápasy s Plzní. Severočeši prodloužili svou sérii proher na černou třináctku. Plzeň se díky vítězství 4:1 na Litvínovem ujala vedení v sérii 1:0, což znamená, že jim stačí už jen jedna výhra na postup.
Více >