Kolo Datum Utkání Skóre Odchytané minuty
28. 12.12.2015 Litvínov vs Sparta 5:6sn 65
12. 10.10.2015 Litvínov vs Kladno 3:5 60
Nadstavba 05.02.2016 Litvínov vs Opava 10:4 60
Nadstavba 27.02.2016 Litvínov vs Vsetín 7:2 60
Nadstavba 20.02.2016 Pardubice vs Litvínov 8:4 27
Nadstavba 22.01.2016 Havířov vs Litvínov 5:9 26
17. 30.10.2015 Plzeň vs Litvínov 11:1 20
25. 09.12.2015 Chomutov vs Litvínov 7:1 13
Nadstavba 16.01.2016 Litvínov vs Pardubice 2:8 4
Zápasy - Junioři včera

Junioři ve Varech vyfasovali osmigólový debakl a vrací se bez bodu

K a r l o v y V a r y - Druhé utkání západočeského tripu litvínovským juniorům hrubě nevyšlo, na tým z lázeňského města nestačili vysoko 1:8. O čestný zásah chemiků se až minut před koncem postaral Svoboda, první klání odchytal brankář Zelenka. Příští týden se turnaj O Pohár DHL vrací na sever Čech.
Zápasy - Dorost včera

Dorost vítězí nad oblíbeným soupeřem! Kladenské PZ porazil 4:1

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím hřišti přivítali PZ Kladno. V zápase plném spálených šancí se trefili čtyřikrát a do tabulky si připisují další 3 body.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská bitva v Plzni, Litvínov přetlačil Škodovku po nájezdech 2:1

P l z e ň - Potřetí v letošní sezoně dospělo utkání litvínovských juniorů až do samostatných nájezdů a do třetice všeho dobrého mohou konečně slavit. V klání proti Plzni skóroval jako první Jouza, indiáni ve druhé třetině odpověděli trefou Hollara. Základní hrací doba ani nastavený čas však vítěze neodhalily, druhý bod tak černožlutým v nájezdech...