O udržení 13. 02.02.2017 Vsetín vs Litvínov 7:8pr. 1
O udržení 12. 28.01.2017 Litvínov vs Ml.Boleslav 2:3 1
25. 25.11.2016 Litvínov vs Letňany 6:5pr. 1
11. 07.10.2016 Litvínov vs Letňany 7:4 1
6. 17.09.2016 Sparta vs Litvínov 5:2 1
3. 08.09.2016 Karlovy Vary vs Litvínov 12:1 1
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Preview - Junioři před 3 dny

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.