Kolo Datum Utkání Skóre Góly
nenalezeny žádné statistické údaje
Zápasy - Junioři před 2 dny

První domácí výhra! Juniorka zvítězila nad Hradcem 4:1

L i t v í n o v - Černožlutí junioři dnes před vlastními fanoušky porazili hradecký Mountfield 4:1. Chemici o výsledku rozhodli v prvních deseti minutách, kdy vstřelili tři branky a náskok už udrželi. Skvělým výkonem se stejně jako v předchozích zápasech blýskl brankář Zajíček.
Zápasy - Dorost před 2 dny

Smolný zápas, Litvínov neudržel s Karlovými Vary vedení a prohrál 4:3

Druhé kolo ELIOD Extraligy dorostu svedlo dohromady dva týmy, kterým se start do nové sezony povedl. Černožlutí porazili kladenské Rytíře, Západočeši zase zvítězili nad Hvězdou Praha. První třetina vyzněla lépe pro hosty, nicméně Energie dokázala dotáhnout dvoubrankové manko. V samém závěru dokonce vstřelili domácí rozhodující gól a dokonali...
Preview - Junioři před 3 dny

Junioři v sobotu na domácím ledě zkusí vyzrát na Hradec Králové

Juniorská soutěž pokračuje sobotním kolem, v němž se Litvínov postaví hradeckému Mountfieldu. Druhý domácí zápas v nové sezoně startuje ve 13:00.