52. 03.03.2017 Pardubice vs Litvínov 4:3pr. 1 (1+0)
39. 15.01.2017 Litvínov vs Pardubice 5:4pr. 2 (2+0)
36. 06.01.2017 Plzeň vs Litvínov 4:2 1 (0+1)
35. 03.01.2017 Karlovy Vary vs Litvínov 2:3 1 (0+1)
31. 22.12.2016 Ml.Boleslav vs Litvínov 3:6 1 (1+0)
30. 20.12.2016 Litvínov vs Chomutov 3:2pr. 1 (0+1)
19. 11.11.2016 Hr. Králové vs Litvínov 0:3 1 (0+1)
32. 18.10.2016 Litvínov vs Hr. Králové 3:2pr. 1 (1+0)
10. 07.10.2016 Plzeň vs Litvínov 3:4 1 (1+0)
Preview - Dorost před 2 dny

Zabere dorost proti Hradci Králové?

Mladé litvínovské naděje po sérii kolísavých výkonů zavítají na led královéhradeckého Mountfieldu. Ten v poslední době podává podobně nepřesvědčivé výkony. Souboj 3. se 13. odstartuje v 17:30.
Rozhovory - Dorost před 2 dny

Na play-off se musíme lépe připravit, burcuje spoluhráče Eric Iljuk

Litvínovský dorost má za sebou nabitý program, v jednom týdnu čelil třem soupeřům. Mladí chemici nejdříve schytali „desítku“ od Havířova, poté v prodloužení uspěli proti Třinci. V následném domácím zápase ztratili vedení s Libercem. Jak hodnotí probíhající ročník útočník Eric Iljuk?
Zápasy - Junioři 15.02.2020

Další juniorská ztráta, Litvínov na Kladně prohrál 1:2

K l a d n o - Litvínovští junioři na čtvrteční výhru nad Slavií nenavážou. Rytíři na domácím ledě budovali svůj náskok v průběhu prvních čtyřiceti minut, snížení Ondřeje Baláže z posledního dějství už přišlo pozdě. V rámci DHL Superpoháru tak chemici končí potřetí ze čtyř zápasů bez bodů.