52. 04.03.2016 Litvínov vs Vítkovice 2:1pr. 1 (0+1)
42. 31.01.2016 Litvínov vs Hr. Králové 5:1 1 (1+0)
38. 22.01.2016 Litvínov vs Olomouc 1:2 1 (1+0)
17. 15.12.2015 Brno vs Litvínov 1:3 1 (1+0)
20. 17.11.2015 Ml.Boleslav vs Litvínov 5:3 1 (0+1)
14. 25.10.2015 Zlín vs Litvínov 3:2sn 1 (1+0)
Zápasy - Dorost dnes

Indiánský skalp! Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Po přestávce se do kolotoče utkání vrátil litvínovský dorost. Ten zavítal na led vedoucí Plzně, na první branku čekali diváci do 17. minuty, kdy se prosadil Holý. Odpověď přišla až ve druhé třetině, hosté zásluhou Iljuka srovnali. Indiáni šli na začátku třetího dějství opět do vedení, ale Litvínov domácí znovu dohnal, tentokrát se o to postaral...
Dorost dnes

Indiánský skalp, Litvínov si v prodloužení poradil s Plzní 3:2

Preview - Junioři dnes

Juniorka se dvakrát představí doma, narazí na Jihlavu a Brno

Po čtrnácti dnech se litvínovská dvacítka vrací na domácí stadion. V pátek a sobotu zabojuje o další body proti soupeřům z jihu - Jihlavě a Brnu. Páteční duel začíná v 17:00, v sobotu bude úvodní buly vhozeno v 16:00.