O udržení 8. 14.01.2017 Havlíčkův Brod vs Litvínov 7:3 1
O udržení 7. 13.01.2017 Písek vs Litvínov 2:11 3
O udržení 5. 06.01.2017 Litvínov vs Vsetín 8:1 1
O udržení 2. 10.12.2016 Litvínov vs Vítkovice 5:4pr. 1
17. 28.10.2016 Karlovy Vary vs Litvínov 5:4 1
11. 07.10.2016 Litvínov vs Letňany 7:4 1
8. 24.09.2016 Litvínov vs Slavia 5:4 1
4. 10.09.2016 Letňany vs Litvínov 5:4sn 1
Zápasy - Dorost před 2 dny

Dobrý výkon dorostenců zhatily individuální chyby, Mladá Boleslav odváží dva body

Druhé kolo Extraligy dorostu se odehrálo na Zimním stadionu Ivana Hlinky, litvínovští dorostenci chtěli navázat na svůj úspěch v úvodním zápase sezony v Chomutově. Nicméně, po dobrém výkonu v prvních dvou třetinách si ze zápasu s Mladou Boleslaví odnášejí pouze bod.
Zápasy - Junioři před 2 dny

Nepovedený výkon juniorky znamenal ztrátu všech bodů s Havířovem

L i t v í n o v - Litvínovští junioři přivítali v sobotní poledne soupeře z Havířova, který však od prvních minut ukazoval své silné stránky a domácí tým udolal 4:2.
Preview - Junioři před 3 dny

Liga akademií pokračuje, do Litvínova přijede Havířov

Tuzemský hokej stále výrazně ovlivňuje epidemie koronaviru. Chemici měli tento týden odehrát utkání s Třincem a Havířovem, kvůli karanténě Ocelářů se ale střetnou pouze s AZetem. Sobotní utkání startuje v poledne.