N19 15.02.2019 Sparta vs Litvínov 4:6 1 (0+1)
N7 13.02.2019 Litvínov vs EC Red Bull Salzburg (AUT) 3:4 1 (0+1)
Aktuality
07.02.2019

Proběhlo setkání vedení klubu s fanoušky

Ve středu 6. 2. od 17:00 proběhlo setkání vedení klubu s fanoušky na litvínovské Loutkárně. Setkání se účastnil generální ředitel klubu Jiří Šlégr, sportovní ředitel Josef Beránek a hlavní trenér Milan Razým.
skrýt
24.01.2019

V úterý 19. 2. 2019 v TV s Třincem od 17:20

V úterý 19. února čeká Vervu domácí utkání s Oceláři už v 17:20. Duel bude vysílat Česká televize.
zobrazit více
04.01.2019

Klub uplatnil opce na Lukáše Válka a Jaroslava Januse

Vedení HC VERVA Litvínov uplatnilo opce na příští sezónu na útočníka Lukáše Válka a brankáře Jaroslava Januse. Klub bude dále s hráči jednat o prodloužení smluv na více let.
28.12.2018

Derby s Chomutovem vyprodáno!

Dnešní derby s Piráty Chomutov je vyprodané!
27.12.2018

Romančík se Šestákem pomohou Kladnu

Vzhledem k angažování obránců Pichého a Graborenka uvolní Verva obránce Šestáka s Romančíkem na měsíc formou střídavých startů kladenským Rytířům. “Reagujeme na aktuální situaci příchodu dvou obránců na měsíc s tím, že je potřeba, aby hráči, kteří se momentálně nevejdou do sestavy měli zápasové vytížení a byli připraveni kdykoliv naskočit za náš tým,” říká generální klubu ředitel Jiří Šlégr.
Další aktuality
Zápasy - Dorost včera

Je dobojováno, dorostenci prohráli s Plzní 2:3 a v soutěži končí

Litvínov úvodní utkání série prohrál, a tak se vydal na východ Čech, aby tam vykřesal naději na postup. Fanoušci byli svědky povedené přetahované, na obě plzeňské branky dokázali Severočeši zareagovat. Nicméně na trefu Davida Špačka ze 48. minuty už odpověď neměli a domácí indiáni slavili postup do dalšího kola.
Rozhovory - Junioři před 2 dny

O play off rozhodlo první derby s Chomutovem, říká Berka. Sezonu hodnotí pozitivně

Litvínovští junioři v sobotu zvítězili na ledě Chomutova a dostali se na druhé postupové místo, radost jim ale nakonec zkazily Vítkovice, které doma vyzrály na Motor. Sezona tak pro juniory končí, o jejím průběhu a posledním utkání se rozpovídal nejlepší střelec Marek Berka.
Preview - Dorost před 2 dny

Zápas o všechno! Dorostenci se budou snažit vykřesat naději proti Plzni

Litvínovské naděje zažívají krušné časy. Sotva skončila nadstavbová část, museli se takřka ihned připravit na vyřazovací zápasy s Plzní. Severočeši prodloužili svou sérii proher na černou třináctku. Plzeň se díky vítězství 4:1 na Litvínovem ujala vedení v sérii 1:0, což znamená, že jim stačí už jen jedna výhra na postup.