Výsledky - extraliga mladšího dorostu

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM HAV HBR HKM JIH KLA KLP KOM KVA LET LIB LIM LIT MBL OLO OPA PCE PIS PLM PRE SLA SPA SUM TRI UNL VIT VSE WAB ZLN ZNS
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

Semifinále 16.03.2016 KLA CHM 3:2
Semifinále 16.03.2016 ZLN PCE 2:3p
Semifinále 16.03.2016 VIT HKM 7:2
Semifinále 16.03.2016 SPA CEM 2:1sn
20 06.03.2016 PLM LIB 2:3
20 06.03.2016 VSE HKŠ 5:2
20 06.03.2016 CEM ZNS 6:3
06.03.2016 HBR JIH 1:3
Skupina C 06.03.2016 CHM UNL 2:1
06.03.2016 KOM MBL 5:4
06.03.2016 HAV WAB 6:2
Skupina B 06.03.2016 TRI PRE 1:4
06.03.2016 KVA SLA 3:5
19 03.03.2016 PLM SLA 2:3sn
03.03.2016 MBL HBR 3:5
03.03.2016 KLA KVA 6:1
Skupina B 03.03.2016 HKM PCE 2:5
03.03.2016 HAV HKŠ 2:3p
Skupina E 03.03.2016 OLO VSE 3:2
Skupina B 03.03.2016 TRI VIT 3:5
Skupina C 03.03.2016 UNL PIS 1:9
03.03.2016 JIH CEM 9:3
Skupina C 03.03.2016 CHM KLP 4:1
03.03.2016 KOM ZNS 4:3
18 02.03.2016 OLO OPA 5:2
28.02.2016 KOM JIH 1:5
Skupina B 28.02.2016 HKM PRE 4:3
Skupina D 28.02.2016 HBR CEM 4:3
Skupina C 28.02.2016 CHM LIM 7:3
Skupina A 28.02.2016 PLM KLA 4:1
28.02.2016 HAV OLO 0:2
Skupina C 27.02.2016 UNL KLP 3:4p
27.02.2016 MBL ZNS 2:5
17 25.02.2016 KLP PIS 10:2
25.02.2016 KVA PLM 1:4
Skupina D 25.02.2016 JIH MBL 6:5p
Skupina E 25.02.2016 OLO WAB 3:7
Skupina B 25.02.2016 TRI ZLN 2:4
25.02.2016 KLA LIB 5:3
Skupina C 25.02.2016 LIT UNL 7:5
2. část – 25.02.2016 SLA SPA 4:1
Skupina D 25.02.2016 CEM KOM 3:4sn
25.02.2016 ZNS HBR 4:3
Nadstavba 23.02.2016 VSE HAV 1:4
21.02.2016 HBR KOM 2:5
Skupina B 21.02.2016 HKM TRI 0:7
Skupina C 21.02.2016 UNL LET 0:3
2. část – 21.02.2016 SLA KLA 2:4
21.02.2016 KLP LIM 4:5
21.02.2016 MBL CEM 1:5
21.02.2016 ZNS JIH 4:3
Skupina B 18.02.2016 HKM ZLN 2:1
18.02.2016 KLA SPA 2:3
18.02.2016 KLP LET 1:4
Skupina C 18.02.2016 LIM PIS 7:3
2. část – 18.02.2016 SLA KVA 3:4p
18.02.2016 ZNS CEM 2:0
18.02.2016 MBL KOM 2:5
Skupina D 17.02.2016 JIH HBR 3:1
16.02.2016 KOM CEM 5:4p
Nadstavba 13.02.2016 VSE OLO 11:1
12.02.2016 KOM ZNS 2:3p
08.02.2016 HAV WAB 1:0
Skupina D 07.02.2016 CEM JIH 4:2
07.02.2016 SLA PLM 2:3sn
Skupina C 07.02.2016 PIS UNL 2:14
Skupina B 07.02.2016 PCE HKM 2:3
07.02.2016 KLP CHM 4:5
07.02.2016 KVA KLA 6:2
07.02.2016 ZNS KOM 3:2
05.02.2016 HBR MBL 3:2
Skupina C 04.02.2016 KLP UNL 1:3
Skupina A 04.02.2016 KLA PLM 3:5
Skupina E 04.02.2016 VSE OPA 7:0
04.02.2016 JIH KOM 4:3sn
Skupina D 04.02.2016 ZNS MBL 6:1
Skupina B 04.02.2016 OLO HAV 1:3
Skupina B 04.02.2016 TRI PCE 3:4sn
Skupina D 04.02.2016 CEM HBR 6:1
04.02.2016 SLA LIB 4:3p
2. část – 01.02.2016 SPA SLA 3:1
30 31.01.2016 HBR ZNS 4:2
30 31.01.2016 KOM CEM 1:4
30 31.01.2016 MBL JIH 4:2
31.01.2016 ZLN TRI 4:1
Skupina C 31.01.2016 UNL LIT 4:2
Skupina C 31.01.2016 CHM LET 0:1
Skupina B 31.01.2016 HKM VIT 3:4sn
31.01.2016 PLM KVA 5:2
31.01.2016 HAV VSE 2:0
Skupina D 28.01.2016 CEM HBR 4:1
Skupina B 28.01.2016 HKM TRI 8:0
28 27.01.2016 KOM MBL 3:6
Skupina D 24.01.2016 CEM MBL 3:4p
29 24.01.2016 JIH ZNS 0:1sn
29 24.01.2016 KOM HBR 3:2p
12 24.01.2016 OLO HKŠ 5:2
11 24.01.2016 PLM SPA 2:1
29.kolo 24.01.2016 CHM PIS 13:2
Skupina B 24.01.2016 TRI HKM 4:0
24.01.2016 HAV OPA 4:0
24.01.2016 KLA SLA 3:1
Skupina C 24.01.2016 LET UNL 0:2
24.01.2016 KLP LIM 3:2sn
25 14.01.2016 JIH MBL 4:2
Skupina B 14.01.2016 HKM PRE 5:4
14.01.2016 VSE HAV 2:3
Skupina B 14.01.2016 TRI ZLN 1:4
28 10.01.2016 CEM ZNS 5:0
28 10.01.2016 HBR JIH 1:5
28 10.01.2016 PLM LIB 2:0
Skupina C 10.01.2016 CHM UNL 3:0
Skupina C 10.01.2016 LET KLP 3:1
Skupina A 10.01.2016 SPA KLA 2:4
10.01.2016 ZLN HKM 4:3sn
10.01.2016 KVA SLA 1:4
Skupina B 09.01.2016 TRI PRE 9:2
Skupina E 09.01.2016 VSE HKŠ 4:0
27 07.01.2016 PLM SLA 5:0
27 07.01.2016 CEM JIH 3:2sn
27 07.01.2016 MBL HBR 5:2
Skupina A 07.01.2016 KLA KVA 3:5
Skupina B 07.01.2016 HKM PCE 3:6
Skupina C 07.01.2016 UNL PIS 13:4
Skupina E 07.01.2016 OLO VSE 2:8
07.01.2016 HAV SMP 2:1sn
Skupina C 07.01.2016 CHM KLP 5:3
07.01.2016 ZLN PRE 7:4
26 04.01.2016 KOM JIH 2:1
27 03.01.2016 PLM KLA 2:1
O udržení 03.01.2016 HBR CEM 3:8
26 03.01.2016 HAV OLO 5:2
26 03.01.2016 MBL ZNS 3:0
Skupina C 03.01.2016 UNL KLP 2:3p
03.01.2016 SPA KVA 2:0
25 02.01.2016 ZNS HBR 5:0
O udržení 02.01.2016 CEM KOM 7:2
7 02.01.2016 OLO WAB 4:0
02.01.2016 KLP PIS 6:1
02.01.2016 KVA PLM 1:3
Skupina C 02.01.2016 LIM UNL 8:5
Skupina A 02.01.2016 KLA LIB 3:7
22.12.2015 SLA KLA 5:6sn
24 20.12.2015 CEM MBL 4:0
6 20.12.2015 UNL LET 4:1
24 18.12.2015 HBR KOM 5:4sn
24 17.12.2015 ZNS JIH 3:2
17.12.2015 SLA SPA 3:2sn
23 13.12.2015 JIH HBR 8:1
23 13.12.2015 SLA KVA 3:4p
23 13.12.2015 MBL KOM 8:2
23 13.12.2015 ZNS CEM 1:6
5 13.12.2015 KLP LET 5:7
5 13.12.2015 UNL CHM 3:2sn
5 13.12.2015 KLA SPA 2:5
13.12.2015 OLO OPA 2:7
Skupina B 13.12.2015 HKM ZLN 3:4
O udržení 13.12.2015 LIM PIS 10:1
22 10.12.2015 ZNS KOM 4:1
22 10.12.2015 HBR MBL 0:2
4 10.12.2015 PCE HKM 2:1
4 10.12.2015 PIS UNL 1:7
4 10.12.2015 SLA PLZ 1:4
10.12.2015 VSE OLO 9:2
10.12.2015 KVA KLA 4:3sn
10.12.2015 TRI VIT 2:4
22 09.12.2015 JIH CEM 2:3sn
21 06.12.2015 JIH KOM 3:4
21 06.12.2015 ZNS MBL 3:4p
13 06.12.2015 VSE OPA 3:0
3 06.12.2015 KLA PLZ 4:6
3 06.12.2015 OLO HAV 3:2
3 06.12.2015 KLP UNL 4:3
06.12.2015 SLA LIB 5:8
06.12.2015 KVA SPA 3:4sn
3 05.12.2015 TRI PCE 4:2
03.12.2015 LIB KVA 5:3
20 29.11.2015 HBR ZNS 6:1
20 29.11.2015 SPA SLA 2:3
20 29.11.2015 PLM KVA 7:3
20 29.11.2015 HAV VSE 1:3
20 29.11.2015 MBL JIH 2:3p
2 29.11.2015 HKM VIT 2:3p
2 29.11.2015 UNL LIM 4:5sn
Skupina C 29.11.2015 CHM LET 4:2
23 26.11.2015 KVA LIB 5:2
23 26.11.2015 HAV OPA 3:1
19 26.11.2015 MBL CEM 4:2
19 26.11.2015 KOM HBR 4:3
19 26.11.2015 JIH ZNS 4:3sn
1 26.11.2015 PLM SPA 4:3
Skupina E 26.11.2015 OLO SUM 3:8
26.11.2015 VSE WAB 5:1
Skupina A 26.11.2015 KLA SLA 1:4
Skupina C 26.11.2015 CHM PIS 12:1
Skupina B 26.11.2015 TRI HKM 5:1
18 22.11.2015 PLM LET 3:1
18 22.11.2015 KOM MBL 6:2
18 22.11.2015 HKM SPA 3:1
18 22.11.2015 SLA PIS 12:1
18 22.11.2015 CHM KLP 3:2sn
18 22.11.2015 TRI OPA 5:2
18 22.11.2015 KLA LIM 6:4
18 22.11.2015 PCE LIB 2:8
18 22.11.2015 ZNS JIH 0:4
18 22.11.2015 HBR CEM 1:5
18 22.11.2015 VIT HAV 3:1
18 22.11.2015 ZLN VSE 6:4
18 21.11.2015 UNL KVA 3:4p
18 21.11.2015 SUM WAB 5:1
18 18.11.2015 OLO PRE 1:6
17 17.11.2015 PRE VIT 6:4
17 17.11.2015 VSE SUM 4:1
17 17.11.2015 OPA ZLN 1:11
17 17.11.2015 KLP PLZ 1:8
17 17.11.2015 LIM SLA 5:4p
17 17.11.2015 PIS CHM 2:12
17 17.11.2015 JIH KOM 3:2sn
17 17.11.2015 LET UNL 9:1
17 17.11.2015 LIB HKM 2:4
17 17.11.2015 KVA KLA 7:0
17 17.11.2015 HAV TRI 2:6
17 17.11.2015 SPA HBR 12:2
17 17.11.2015 CEM ZNS 4:3sn
14 17.11.2015 WAB OLO 1:5
16 15.11.2015 HKM MBL 4:2
16 15.11.2015 CHM LIM 6:3
16 15.11.2015 PCE JIH 4:2
16 15.11.2015 PLM PIS 11:1
16 15.11.2015 KOM CEM 7:1
16 15.11.2015 VSE OPA 8:1
16 15.11.2015 LET KLP 4:1
16 15.11.2015 SPA LIB 0:5
16 15.11.2015 SUM OLO 1:2
16 15.11.2015 ZLN HAV 7:5
16 15.11.2015 HBR ZNS 3:0
13 15.11.2015 VIT WAB 10:0
16 14.11.2015 SLA KVA 2:3
16 14.11.2015 TRI PRE 2:4
15 12.11.2015 PRE ZLN 4:3p
15 12.11.2015 OPA SUM 3:1
15 12.11.2015 PIS LET 1:6
15 12.11.2015 LIT PLM 0:5
15 12.11.2015 LIM PLM 0:5
15 12.11.2015 KLA SLA 4:3p
15 12.11.2015 KVA CHM 2:3
15 12.11.2015 JIH HKM 0:1
15 12.11.2015 HAV VSE 3:1
15 12.11.2015 KLP UNL 4:3
15 12.11.2015 ZNS KOM 3:1
15 12.11.2015 OLO VIT 0:5
15 12.11.2015 CEM PCE 1:4
15 12.11.2015 MBL SPA 0:5
15 12.11.2015 LIB HBR 7:1
12 12.11.2015 WAB TRI 3:4
16 10.11.2015 UNL KLA 3:10
14 01.11.2015 TRI OLO 5:2
14 01.11.2015 KLP PIS 8:4
14 01.11.2015 HBR KOM 1:5
14 01.11.2015 CHM KLA 0:6
14 01.11.2015 HKM CEM 2:3
14 01.11.2015 SPA JIH 4:5
14 01.11.2015 LIB MBL 5:2
14 01.11.2015 PCE ZNS 4:0
14 01.11.2015 VSE PRE 6:4
14 01.11.2015 PLM KVA 7:3
14 01.11.2015 LET LIM 9:5
14 01.11.2015 ZLN WAB 10:4
14 01.11.2015 OPA HAV 1:4
14 31.10.2015 UNL SLA 1:11
14 31.10.2015 SUM VIT 1:4
13 28.10.2015 PIS UNL 2:8
13 28.10.2015 KVA LET 3:0
13 28.10.2015 PRE OPA 6:2
13 28.10.2015 VIT TRI 0:3
13 28.10.2015 WAB VSE 6:5
13 28.10.2015 JIH LIB 3:1
13 28.10.2015 KLA PLM 1:3
13 28.10.2015 CEM SPA 4:3p
13 28.10.2015 MBL HBR 5:1
13 28.10.2015 HAV SUM 4:2
13 28.10.2015 SLA CHM 6:4
13 28.10.2015 ZNS HKM 2:1
13 28.10.2015 LIM KLP 4:3
13 28.10.2015 OLO ZLN 2:12
13 27.10.2015 KOM PCE 2:1
12 25.10.2015 HAV PRE 3:2
12 25.10.2015 HBR PCE 4:3
12 25.10.2015 HKM KOM 6:2
12 25.10.2015 MBL JIH 0:4
12 25.10.2015 LIB CEM 2:1
12 25.10.2015 SPA ZNS 5:0
12 25.10.2015 VSE OLO 4:3p
12 25.10.2015 OPA WAB 3:2sn
12 25.10.2015 LET KLA 2:1
12 25.10.2015 PIS LIM 1:10
12 25.10.2015 PLM SLA 3:0
12 25.10.2015 KLP KVA 0:4
12 25.10.2015 UNL CHM 0:3
12 24.10.2015 SUM TRI 2:4
12 24.10.2015 ZLN VIT 3:2sn
6 22.10.2015 SLA KLA 5:2
17 21.10.2015 MBL PCE 2:5
11 18.10.2015 JIH HBR 5:1
11 18.10.2015 SLA LET 4:2
11 18.10.2015 KOM SPA 6:5
11 18.10.2015 CHM PLM 2:4
11 18.10.2015 LIM UNL 3:2p
11 18.10.2015 KLA KLP 4:2
11 18.10.2015 KVA PIS 7:3
11 18.10.2015 PCE HKM 3:4sn
11 18.10.2015 ZNS LIB 1:4
11 18.10.2015 CEM MBL 6:3
11 18.10.2015 VIT VSE 3:2p
11 18.10.2015 WAB HAV 0:7
11 17.10.2015 TRI ZLN 3:5
11 17.10.2015 OLO OPA 9:2
11 17.10.2015 PRE SUM 7:0
10 15.10.2015 PIS KLA 0:6
10 15.10.2015 LET CHM 2:5
10 15.10.2015 SUM ZLN 1:2
10 15.10.2015 OPA VIT 2:6
10 15.10.2015 PRE WAB 16:0
10 15.10.2015 HBR HKM 2:9
10 15.10.2015 VSE TRI 4:8
10 15.10.2015 KLP SLA 4:2
10 15.10.2015 JIH CEM 1:2
10 15.10.2015 LIB KOM 9:3
10 15.10.2015 SPA PCE 1:2
10 15.10.2015 MBL ZNS 1:2
10 15.10.2015 HAV OLO 7:0
10 15.10.2015 UNL PLM 0:4
10 15.10.2015 LIM KVA 1:3
9 11.10.2015 JIH ZNS 8:1
9 11.10.2015 LIB PCE 5:3
9 11.10.2015 SPA HKM 2:3
9 11.10.2015 LIM KLA 4:2
9 11.10.2015 KLP CHM 3:7
9 11.10.2015 CEM HBR 8:1
9 11.10.2015 LET PLM 2:4
9 11.10.2015 PIS SLA 0:9
9 11.10.2015 KVA UNL 2:0
9 11.10.2015 WAB SUM 1:2
9 11.10.2015 OPA TRI 0:5
9 11.10.2015 VSE ZLN 1:2
9 10.10.2015 PRE OLO 12:1
9 10.10.2015 HAV VIT 1:5
9 08.10.2015 MBL KOM 1:2
6 07.10.2015 SUM OPA 2:0
8 04.10.2015 HBR SPA 3:6
8 04.10.2015 OLO WAB 8:3
8 04.10.2015 HKM LIB 4:1
8 04.10.2015 SLA LIM 4:1
8 04.10.2015 CHM PIS 9:0
8 04.10.2015 UNL LET 4:5p
8 04.10.2015 PLM KLP 6:1
8 04.10.2015 KOM JIH 4:1
8 04.10.2015 PCE MBL 5:0
8 04.10.2015 KLA KVA 4:3sn
8 04.10.2015 ZNS CEM 3:1
8 04.10.2015 ZLN OPA 7:1
8 04.10.2015 VIT PRE 7:1
8 03.10.2015 SUM VSE 1:12
8 03.10.2015 TRI HAV 2:3p
7 28.09.2015 JIH PCE 3:4sn
7 28.09.2015 LIB SPA 5:7
7 28.09.2015 CEM KOM 1:7
7 28.09.2015 OLO SUM 5:2
7 28.09.2015 KLA UNL 5:3
7 28.09.2015 KVA SLA 6:0
7 28.09.2015 KLP LET 0:1
7 28.09.2015 HAV ZLN 2:3
7 28.09.2015 ZNS HBR 3:5
7 28.09.2015 MBL HKM 1:5
7 28.09.2015 LIM CHM 3:4
7 28.09.2015 PRE TRI 2:7
7 28.09.2015 WAB VIT 1:5
7 28.09.2015 OPA VSE 2:3sn
7 28.09.2015 PIS PLM 1:11
6 27.09.2015 UNL KLP 6:7
6 27.09.2015 CHM KVA 4:5
6 27.09.2015 HKM JIH 1:2sn
6 27.09.2015 PLM LIM 5:1
6 27.09.2015 SPA MBL 6:2
6 27.09.2015 LET PIS 10:1
6 26.09.2015 ZLN PRE 6:2
6 26.09.2015 VIT OLO 6:1
6 26.09.2015 VSE HAV 1:5
6 26.09.2015 TRI WAB 8:2
6 26.09.2015 KOM ZNS 11:0
6 26.09.2015 PCE CEM 6:3
6 26.09.2015 HBR LIB 1:3
5 20.09.2015 KOM HBR 8:1
5 20.09.2015 KLA CHM 4:3
5 20.09.2015 JIH SPA 1:5
5 20.09.2015 OLO TRI 3:6
5 20.09.2015 LIM LET 2:8
5 20.09.2015 HAV OPA 3:1
5 20.09.2015 MBL LIB 1:4
5 20.09.2015 CEM HKM 2:3
5 20.09.2015 PRE VSE 4:1
5 20.09.2015 WAB ZLN 1:5
5 20.09.2015 VIT SUM 8:2
5 20.09.2015 SLA UNL 5:1
5 20.09.2015 PIS KLP 2:4
5 20.09.2015 ZNS PCE 0:5
5 20.09.2015 KVA PLM 0:3
4 17.09.2015 HBR MBL 3:5
3 17.09.2015 CEM LIB 4:1
4 13.09.2015 ZLN OLO 5:0
4 13.09.2015 VSE WAB 5:3
4 13.09.2015 SUM HAV 1:2
4 13.09.2015 TRI VIT 4:2
4 13.09.2015 UNL PIS 7:5
4 13.09.2015 HKM ZNS 3:0
4 13.09.2015 CHM SLA 4:2
4 13.09.2015 PLM KLA 3:4
4 13.09.2015 KLP LIM 6:7p
4 13.09.2015 LIB JIH 4:0
4 13.09.2015 SPA CEM 3:5
4 13.09.2015 LET KVA 2:3
4 13.09.2015 PCE KOM 12:0
4 13.09.2015 OPA PRE 2:4
3 10.09.2015 VIT ZLN 5:1
3 10.09.2015 KOM HKM 1:3
3 10.09.2015 KLA LET 3:2
3 10.09.2015 LIM PIS 10:2
3 10.09.2015 KVA KLP 4:2
3 10.09.2015 OLO VSE 2:3sn
3 10.09.2015 JIH MBL 1:2sn
3 10.09.2015 ZNS SPA 1:10
3 10.09.2015 PCE HBR 7:1
3 10.09.2015 CHM UNL 15:2
3 10.09.2015 TRI SUM 8:0
3 10.09.2015 PRE HAV 2:1sn
3 10.09.2015 WAB OPA 4:3
3 09.09.2015 SLA PLM 3:2
2 06.09.2015 ZLN TRI 4:2
2 06.09.2015 MBL CEM 3:2
2 06.09.2015 SPA KOM 4:1
2 06.09.2015 LIB ZNS 7:0
2 06.09.2015 HBR JIH 1:2
2. Kolo 06.09.2015 UNL LIM 3:4
2 06.09.2015 HKM PCE 6:3
2 06.09.2015 PLM CHM 5:3
2 06.09.2015 PIS KVA 0:14
2 06.09.2015 HAV WAB 2:1
2 06.09.2015 SUM PRE 1:9
2 06.09.2015 LET SLA 1:3
2 06.09.2015 OPA OLO 2:3
2 05.09.2015 VSE VIT 3:4
2 05.09.2015 KLP KLA 2:8
1 01.09.2015 ZLN SUM 10:0
1 01.09.2015 OLO HAV 2:3p
1 01.09.2015 HKM HBR 4:0
1 01.09.2015 KLA PIS 4:0
1 01.09.2015 ZNS MBL 2:0
1 01.09.2015 PCE SPA 7:10
1 01.09.2015 PLM UNL 12:1
1 01.09.2015 TRI VSE 7:1
1 01.09.2015 CHM LET 0:7
1 01.09.2015 CEM JIH 3:0
1 01.09.2015 KOM LIB 2:5
1 01.09.2015 SLA KLP 6:1
1 01.09.2015 KVA LIM 5:3
1 01.09.2015 WAB PRE 0:5
1 01.09.2015 VIT OPA 9:0

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
2:07x
2:111x
2:1sn3x
3:08x
3:114x
3:210x
3:2pp3x
3:2sn8x
4:09x
4:115x
4:219x
4:313x
4:3pp5x
4:3sn6x
5:06x
5:18x
5:212x
5:38x
5:42x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:01x
6:18x
6:27x
6:35x
6:45x
6:52x
6:5pp1x
7:05x
7:16x
7:22x
7:35x
7:41x
7:53x
8:02x
8:15x
8:23x
8:31x
8:41x
8:51x
9:02x
9:11x
9:23x
9:32x
9:51x
10:02x
10:12x
10:22x
10:41x
11:01x
11:12x
12:01x
12:14x
12:21x
13:21x
13:41x
15:21x
16:01x
0:13x
0:1sn1x
0:23x
0:34x
0:44x
0:58x
0:62x
0:73x
0:91x
0:141x
1:210x
1:2sn2x
1:310x
1:414x
1:512x
1:63x
1:72x
1:81x
1:92x
1:102x
1:113x
1:121x
2:313x
2:3pp8x
2:3sn5x
2:411x
2:58x
2:62x
2:72x
2:85x
2:91x
2:122x
2:141x
3:47x
3:4pp6x
3:4sn6x
3:59x
3:64x
3:73x
3:82x
3:101x
4:54x
4:5pp1x
4:5sn1x
4:61x
4:81x
5:6sn1x
5:72x
5:81x
6:71x
6:7pp1x
7:101x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.
Dorost před 2 dny

PŘEHLED: Málo trestných minut a příležitosti v juniorce aneb neúplný ročník dorostenecký obránců

V rámci shrnutí uplynulé sezony se zaměříme na defenzivu litvínovského dorostu. Trenéři zapojili do hry deset beků, přičemž několik z nich dostalo šanci v juniorce. Mladíci v neúplném ročníku hladce postoupili do vyřazovacích bojů, kde obsadili dvanáctou příčku. Kterému obránci se nejvíce dařilo a kdo zlepšil svou nedisciplinovanost?
Více >
Rozhovory - Žáci před 3 dny

Mým snem je chytat v NHL, říká mladý brankář Sklenička

Oporou v brankovišti šesté třídy byl v předčasně skončené sezoně Marek Sklenička. Mladý gólman si připsal i několik startů v dresu sedmičky a předváděl velmi dobré výkony. Co prozradil v rozhovoru?
Více >
Junioři 30.03.2020

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?
Více >