Výsledky - extraliga juniorů

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM HAV HBR HKM JIH KLA KOM KVA LIB LIM MBL OLO PCE PLZ PRE SLA SLZ SPA TRI VIT VSE ZLN ZNS
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

O udržení 16.03.2019 JIH HBR 4:3
O účast v play-off, 16.03.2019 CHM LIM 1:3
O účast v play-off, 16.03.2019 PLZ VSE 3:2sn
O účast v play-off, 16.03.2019 SPA LIB 2:4
O účast v play-off, 16.03.2019 TRI SLA 6:2
O účast v play-off, 16.03.2019 HKM PCE 3:2sn
O umístění 16.03.2019 ZNS PRE 1:2
O účast v play-off, 16.03.2019 VIT CEM 5:2
O účast v play-off, 16.03.2019 KVA KOM 3:2
O účast v play-off, 16.03.2019 ZLN SLZ 6:5
O udržení 15.03.2019 HBR ZNS 5:4
O umístění 15.03.2019 HAV KLA 3:2sn
O umístění 15.03.2019 OLO MBL 4:1
O umístění 14.03.2019 KLA OLO 4:1
O udržení 14.03.2019 PRE JIH 5:2
O účast v play-off, 14.03.2019 LIB HKM 2:1p
O účast v play-off, 14.03.2019 LIM VIT 7:2
O účast v play-off, 14.03.2019 PCE SPA 3:2p
O účast v play-off, 14.03.2019 VSE KVA 3:5
O účast v play-off, 14.03.2019 CEM CHM 2:3
O účast v play-off, 14.03.2019 TRI SLZ 4:3
O účast v play-off, 14.03.2019 KOM PLZ 2:5
O účast v play-off, 14.03.2019 SLA ZLN 3:1
O umístění 13.03.2019 HAV MBL 3:4p
O udržení 13.03.2019 JIH ZNS 4:2
O udržení 12.03.2019 JIH PRE 2:1sn
O umístění 09.03.2019 KLA MBL 6:5
O účast v play-off, 09.03.2019 HKM SPA 2:4
O účast v play-off, 09.03.2019 CEM LIM 4:1
O účast v play-off, 09.03.2019 CHM VIT 2:6
O udržení 09.03.2019 HBR PRE 1:4
O účast v play-off, 09.03.2019 SLZ TRI 0:3
O umístění 09.03.2019 OLO HAV 2:1
O udržení 09.03.2019 ZNS JIH 2:7
O účast v play-off, 09.03.2019 LIB PCE 5:2
O účast v play-off, 09.03.2019 VSE KOM 4:3p
O účast v play-off, 09.03.2019 ZLN SLA 2:6
O účast v play-off, 09.03.2019 KVA PLZ 1:3
O udržení 08.03.2019 HBR JIH 3:5
O udržení 07.03.2019 PRE ZNS 3:1
O umístění 07.03.2019 KLA HAV 3:4
O účast v play-off, 07.03.2019 LIB SPA 2:3p
O účast v play-off, 07.03.2019 SLA TRI 3:2
O účast v play-off, 07.03.2019 SLZ ZLN 3:2
O účast v play-off, 07.03.2019 LIM CHM 2:3
O účast v play-off, 07.03.2019 PCE HKM 3:1
O účast v play-off, 07.03.2019 VSE PLZ 2:3p
O účast v play-off, 07.03.2019 CEM VIT 6:2
O účast v play-off, 07.03.2019 KOM KVA 7:1
O umístění 07.03.2019 MBL OLO 3:4sn
O účast v play-off, 02.03.2019 HKM LIB 0:5
O účast v play-off, 02.03.2019 CHM CEM 3:1
O účast v play-off, 02.03.2019 ZLN TRI 2:4
O účast v play-off, 02.03.2019 PLZ KOM 4:5p
O udržení 02.03.2019 ZNS HBR 3:10
O umístění 02.03.2019 MBL HAV 2:1
O umístění 02.03.2019 OLO KLA 5:2
O účast v play-off, 02.03.2019 KVA VSE 0:2
O účast v play-off, 02.03.2019 VIT LIM 7:2
O účast v play-off, 02.03.2019 SLA SLZ 3:4sn
O účast v play-off, 02.03.2019 SPA PCE 4:5sn
O účast v play-off, 28.02.2019 SLZ SLA 5:6p
O účast v play-off, 28.02.2019 PLZ KVA 2:1p
O udržení 28.02.2019 PRE HBR 6:4
O účast v play-off, 28.02.2019 VIT CHM 2:3
O účast v play-off, 28.02.2019 LIM CEM 6:1
O účast v play-off, 28.02.2019 SPA HKM 3:1
O umístění 28.02.2019 MBL KLA 4:2
O umístění 28.02.2019 HAV OLO 4:0
O účast v play-off, 28.02.2019 KOM VSE 3:6
O účast v play-off, 28.02.2019 TRI ZLN 2:5
O účast v play-off, 28.02.2019 PCE LIB 2:1sn
O pořadí v play-off 23.02.2019 SLZ SPA 6:2
O pořadí v play-off 23.02.2019 PLZ TRI 1:2
Skupina o 13. - 24. 23.02.2019 JIH PRE 0:3
Skupina o 13. - 24. 23.02.2019 KLA HKM 5:9
O pořadí v play-off 23.02.2019 SLA KOM 5:6
Skupina o 13. - 24. 23.02.2019 MBL HBR 3:5
O pořadí v play-off 23.02.2019 LIM VIT 2:3p
O pořadí v play-off 23.02.2019 LIB VSE 12:0
Skupina o 13. - 24. 23.02.2019 KVA OLO 5:1
O pořadí v play-off 23.02.2019 CEM PCE 1:0p
Skupina o 13. - 24. 23.02.2019 ZNS ZLN 4:1
Skupina o 13. - 24. 22.02.2019 KVA HAV 3:1
Skupina o 13. - 24. 22.02.2019 JIH ZLN 2:5
Skupina o 13. - 24. 22.02.2019 CHM OLO 2:0
O pořadí v play-off 22.02.2019 LIM TRI 6:3
Skupina o 13. - 24. 22.02.2019 KLA HBR 4:6
O pořadí v play-off 22.02.2019 CEM SPA 5:3
O pořadí v play-off 22.02.2019 LIB KOM 6:2
O pořadí v play-off 22.02.2019 PLZ VIT 4:3sn
O pořadí v play-off 22.02.2019 SLZ PCE 3:2p
Skupina o 13. - 24. 22.02.2019 ZNS PRE 2:8
O pořadí v play-off 22.02.2019 SLA VSE 4:3sn
Skupina o 13. - 24. 21.02.2019 MBL HKM 3:1
Skupina o 13. - 24. 21.02.2019 CHM HAV 2:4
O pořadí v play-off 19.02.2019 PLZ SLZ 4:3
Skupina o 13. - 24. 19.02.2019 PRE ZLN 3:4
Skupina o 13. - 24. 18.02.2019 HAV OLO 2:0
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 HKM KVA 2:3
O pořadí v play-off 16.02.2019 TRI LIB 4:7
O pořadí v play-off 16.02.2019 VSE SLZ 4:2
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 OLO ZNS 2:6
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 ZLN KLA 5:2
O pořadí v play-off 16.02.2019 VIT SLA 2:1
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 PRE MBL 2:3p
O pořadí v play-off 16.02.2019 KOM CEM 5:1
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 HBR CHM 2:4
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 HAV JIH 4:5p
O pořadí v play-off 16.02.2019 PCE LIM 7:3
O pořadí v play-off 16.02.2019 SPA PLZ 3:2sn
O pořadí v play-off 15.02.2019 KOM SLZ 4:3sn
Skupina o 13. - 24. 15.02.2019 ZLN MBL 11:7
Skupina o 13. - 24. 15.02.2019 HKM CHM 2:1sn
O pořadí v play-off 15.02.2019 VIT LIB 3:0
Skupina o 13. - 24. 15.02.2019 PRE KLA 4:3p
O pořadí v play-off 15.02.2019 VSE CEM 3:5
O pořadí v play-off 15.02.2019 SPA LIM 4:6
Skupina o 13. - 24. 15.02.2019 OLO JIH 4:1
O pořadí v play-off 15.02.2019 TRI SLA 5:1
Skupina o 13. - 24. 15.02.2019 HBR KVA 3:7
Skupina o 13. - 24. 14.02.2019 HAV ZNS 5:2
O pořadí v play-off 14.02.2019 PCE PLZ 4:3
O pořadí v play-off 13.02.2019 LIM SLZ 3:4
O pořadí v play-off 13.02.2019 KOM VIT 2:6
Skupina o 13. - 24. 08.02.2019 ZLN ZNS 0:3
Skupina o 13. - 24. 06.02.2019 PRE ZNS 3:1
O pořadí v play-off 03.02.2019 SLZ PLZ 4:7
O pořadí v play-off 02.02.2019 SLZ LIM 9:7
Skupina o 13. - 24. 02.02.2019 JIH KLA 2:5
O pořadí v play-off 02.02.2019 KOM TRI 5:2
Skupina o 13. - 24. 02.02.2019 KVA ZLN 5:2
Skupina o 13. - 24. 02.02.2019 OLO HBR 6:1
Skupina o 13. - 24. 02.02.2019 CHM PRE 3:4
O pořadí v play-off 02.02.2019 CEM PLZ 5:9
Skupina o 13. - 24. 02.02.2019 HAV HKM 0:6
O pořadí v play-off 02.02.2019 LIB SPA 3:4
O pořadí v play-off 02.02.2019 VSE VIT 5:6p
O pořadí v play-off 02.02.2019 SLA PCE 3:9
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 OLO HKM 0:3
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 CHM ZLN 3:2
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 JIH MBL 2:3p
O pořadí v play-off 01.02.2019 CEM LIM 7:1
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 ZNS KLA 2:5
O pořadí v play-off 01.02.2019 VSE TRI 3:4sn
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 HAV HBR 4:1
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 KVA PRE 5:1
O pořadí v play-off 01.02.2019 SLA SPA 1:2p
O pořadí v play-off 31.01.2019 LIB PCE 4:3sn
Skupina o 13. - 24. 31.01.2019 ZNS MBL 1:6
Skupina o 13. - 24. 30.01.2019 KVA CHM 4:2
O pořadí v play-off 30.01.2019 KOM VSE 9:2
Skupina o 13. - 24. 29.01.2019 KLA MBL 7:3
O pořadí v play-off 29.01.2019 CEM SLZ 6:3
O pořadí v play-off 29.01.2019 SPA PCE 7:4
O pořadí v play-off 29.01.2019 SLA LIB 5:4
Skupina o 13. - 24. 29.01.2019 HBR HKM 2:5
O pořadí v play-off 29.01.2019 TRI VIT 6:5p
Skupina o 13. - 24. 29.01.2019 ZNS JIH 6:7sn
O pořadí v play-off 28.01.2019 LIM PLZ 6:2
Skupina o 13. - 24. 27.01.2019 MBL KVA 2:0
Skupina o 13. - 24. 26.01.2019 HBR JIH 0:6
O pořadí v play-off 26.01.2019 TRI SLZ 7:4
O pořadí v play-off 26.01.2019 VIT CEM 3:2sn
Skupina o 13. - 24. 26.01.2019 KLA CHM 3:1
Skupina o 13. - 24. 26.01.2019 HKM ZNS 5:3
Skupina o 13. - 24. 26.01.2019 PRE OLO 1:4
O pořadí v play-off 26.01.2019 SPA KOM 4:3sn
O pořadí v play-off 26.01.2019 PLZ SLA 4:3
Skupina o 13. - 24. 26.01.2019 ZLN HAV 5:3
O pořadí v play-off 26.01.2019 PCE VSE 5:1
O pořadí v play-off 26.01.2019 LIM LIB 4:2
Skupina o 13. - 24. 25.01.2019 ZLN OLO 4:2
Skupina o 13. - 24. 25.01.2019 HKM JIH 1:3
Skupina o 13. - 24. 25.01.2019 KLA KVA 0:3
O pořadí v play-off 25.01.2019 VIT SLZ 6:4
O pořadí v play-off 25.01.2019 SPA VSE 4:3
Skupina o 13. - 24. 25.01.2019 PRE HAV 2:5
Skupina o 13. - 24. 25.01.2019 HBR ZNS 4:2
O pořadí v play-off 25.01.2019 TRI CEM 6:1
O pořadí v play-off 24.01.2019 PLZ LIB 4:3
O pořadí v play-off 24.01.2019 LIM SLA 2:4
O pořadí v play-off 24.01.2019 PCE KOM 4:2
Skupina o 13. - 24. 24.01.2019 MBL CHM 1:3
O pořadí v play-off 20.01.2019 SLZ LIB 5:4
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 HAV MBL 5:2
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 ZNS CHM 2:4
O pořadí v play-off 19.01.2019 SLZ SLA 5:3
O pořadí v play-off 19.01.2019 TRI PCE 3:0
O pořadí v play-off 19.01.2019 CEM LIB 5:1
O pořadí v play-off 19.01.2019 VIT SPA 4:3
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 JIH KVA 0:5
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 OLO KLA 4:5p
O pořadí v play-off 19.01.2019 VSE PLZ 2:3
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 HKM PRE 2:3sn
O pořadí v play-off 19.01.2019 KOM LIM 4:1
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 HBR ZLN 1:4
O pořadí v play-off 18.01.2019 KOM PLZ 1:2
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 HKM ZLN 5:1
O pořadí v play-off 18.01.2019 CEM SLA 4:3p
O pořadí v play-off 18.01.2019 VIT PCE 3:2sn
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 ZNS KVA 4:2
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 OLO MBL 5:4p
O pořadí v play-off 18.01.2019 VSE LIM 7:4
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 HBR PRE 5:0
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 JIH CHM 1:3
O pořadí v play-off 18.01.2019 TRI SPA 2:5
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 HAV KLA 4:3
O pořadí v play-off 16.01.2019 TRI KOM 2:3p
Skupina o 13. - 24. 15.01.2019 OLO HAV 0:5
Skupina o 13. - 24. 12.01.2019 OLO KVA 3:6
O pořadí v play-off 12.01.2019 VSE LIB 4:6
O pořadí v play-off 12.01.2019 KOM SLA 5:4sn
O pořadí v play-off 12.01.2019 SPA SLZ 3:4p
O pořadí v play-off 12.01.2019 PCE CEM 6:3
Skupina o 13. - 24. 12.01.2019 PRE JIH 2:4
Skupina o 13. - 24. 12.01.2019 HAV CHM 3:1
O pořadí v play-off 12.01.2019 TRI PLZ 2:0
Skupina o 13. - 24. 12.01.2019 HKM KLA 2:0
O pořadí v play-off 12.01.2019 VIT LIM 5:3
Skupina o 13. - 24. 12.01.2019 HBR MBL 3:2p
O pořadí v play-off 11.01.2019 KOM LIB 0:1
Skupina o 13. - 24. 11.01.2019 HKM MBL 5:3
O pořadí v play-off 11.01.2019 PCE SLZ 2:3p
Skupina o 13. - 24. 11.01.2019 ZLN JIH 4:3sn
O pořadí v play-off 11.01.2019 VIT PLZ 4:5sn
O pořadí v play-off 11.01.2019 SPA CEM 1:3
O pořadí v play-off 11.01.2019 VSE SLA 4:0
Skupina o 13. - 24. 11.01.2019 OLO CHM 4:5sn
Skupina o 13. - 24. 11.01.2019 HAV KVA 2:1
O pořadí v play-off 11.01.2019 TRI LIM 6:0
Skupina o 13. - 24. 11.01.2019 HBR KLA 3:6
O pořadí v play-off 09.01.2019 KOM SPA 3:2p
O pořadí v play-off 08.01.2019 PCE SLA 3:1
O pořadí v play-off 06.01.2019 SLZ KOM 5:2
O pořadí v play-off 05.01.2019 LIM PCE 4:3sn
O pořadí v play-off 05.01.2019 SLA VIT 4:2
O pořadí v play-off 05.01.2019 SLZ VSE 5:3
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 JIH HAV 1:2p
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 KLA ZLN 8:3
O pořadí v play-off 05.01.2019 LIB TRI 2:1p
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 CHM HBR 3:1
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 ZNS OLO 0:9
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 KVA HKM 2:1sn
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 MBL PRE 2:3sn
O pořadí v play-off 05.01.2019 PLZ SPA 4:7
O pořadí v play-off 05.01.2019 CEM KOM 4:6
Skupina o 13. - 24. 04.01.2019 KLA PRE 7:2
O pořadí v play-off 04.01.2019 SLA TRI 3:2p
O pořadí v play-off 04.01.2019 LIB VIT 2:3p
Skupina o 13. - 24. 04.01.2019 MBL ZLN 1:4
Skupina o 13. - 24. 04.01.2019 CHM HKM 3:0
Skupina o 13. - 24. 04.01.2019 KVA HBR 3:2
O pořadí v play-off 04.01.2019 CEM VSE 3:4p
Skupina o 13. - 24. 04.01.2019 ZNS HAV 3:4
O pořadí v play-off 03.01.2019 PLZ PCE 3:0
O pořadí v play-off 03.01.2019 LIM SPA 7:6p
Skupina o 13. - 24. 03.01.2019 JIH OLO 3:2sn
Skupina o 13. - 24. 22.12.2018 PRE CHM 5:4p
Skupina o 13. - 24. 22.12.2018 HKM HAV 5:4p
Skupina o 13. - 24. 22.12.2018 HBR OLO 4:5sn
Skupina o 13. - 24. 22.12.2018 KLA JIH 7:1
O pořadí v play-off 22.12.2018 VIT VSE 2:3sn
Skupina o 13. - 24. 22.12.2018 ZLN KVA 3:4sn
O pořadí v play-off 22.12.2018 SPA LIB 4:3
O pořadí v play-off 21.12.2018 SPA SLA 9:4
Skupina o 13. - 24. 21.12.2018 KLA ZNS 6:3
Skupina o 13. - 24. 21.12.2018 ZLN CHM 5:4
Skupina o 13. - 24. 21.12.2018 MBL JIH 4:3
Skupina o 13. - 24. 21.12.2018 PRE KVA 3:4p
Skupina o 13. - 24. 21.12.2018 HBR HAV 2:5
Skupina o 13. - 24. 20.12.2018 HKM OLO 4:1
O pořadí v play-off 20.12.2018 VIT KOM 4:3
Skupina o 13. - 24. 20.12.2018 MBL ZNS 4:3
O pořadí v play-off 20.12.2018 PCE LIB 5:2
O pořadí v play-off 19.12.2018 TRI VSE 5:2
O pořadí v play-off 18.12.2018 PLZ CEM 9:2
O pořadí v play-off 17.12.2018 LIM CEM 5:2
O pořadí v play-off 15.12.2018 SLA SLZ 4:1
Skupina o 13. - 24. 15.12.2018 HKM HBR 1:2
Skupina o 13. - 24. 15.12.2018 JIH ZNS 4:2
O pořadí v play-off 14.12.2018 LIB SLZ 3:0
O pořadí v play-off 14.12.2018 PLZ LIM 5:4p
Skupina o 13. - 24. 14.12.2018 CHM KVA 2:3
O pořadí v play-off 14.12.2018 VSE KOM 3:2p
O pořadí v play-off 14.12.2018 PCE SPA 4:6
O pořadí v play-off 13.12.2018 LIB SLA 6:4
O pořadí v play-off 13.12.2018 VIT TRI 5:4
Skupina o 13. - 24. 13.12.2018 ZLN PRE 2:3
Skupina o 13. - 24. 13.12.2018 MBL KLA 4:1
O pořadí v play-off 12.12.2018 KOM PCE 2:1
O pořadí v play-off 11.12.2018 SLZ CEM 7:4
O pořadí v play-off 09.12.2018 SLZ VIT 7:2
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 JIH HBR 3:4
O pořadí v play-off 08.12.2018 CEM VIT 4:8
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 OLO PRE 2:1
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 CHM KLA 4:3
O pořadí v play-off 08.12.2018 VSE PCE 2:6
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 ZNS HKM 3:4p
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 HAV ZLN 2:4
O pořadí v play-off 08.12.2018 SLZ TRI 3:4
O pořadí v play-off 08.12.2018 LIB LIM 3:4p
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 KVA MBL 4:1
O pořadí v play-off 07.12.2018 CEM TRI 2:5
O pořadí v play-off 07.12.2018 LIB PLZ 2:0
O pořadí v play-off 07.12.2018 VSE SPA 3:7
Skupina o 13. - 24. 07.12.2018 HAV PRE 3:4
Skupina o 13. - 24. 07.12.2018 JIH HKM 1:3
Skupina o 13. - 24. 07.12.2018 ZNS HBR 4:5p
O pořadí v play-off 07.12.2018 SLA LIM 1:2
Skupina o 13. - 24. 06.12.2018 CHM MBL 4:6
Skupina o 13. - 24. 06.12.2018 KVA KLA 3:2sn
Skupina o 13. - 24. 05.12.2018 OLO ZLN 0:5
O pořadí v play-off 05.12.2018 SLA PLZ 5:6sn
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 ZLN HBR 5:3
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 CHM ZNS 4:2
O pořadí v play-off 01.12.2018 SPA VIT 5:2
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 MBL HAV 5:1
O pořadí v play-off 01.12.2018 PCE TRI 2:4
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 PRE HKM 3:2p
O pořadí v play-off 01.12.2018 PLZ VSE 3:0
O pořadí v play-off 01.12.2018 LIM KOM 6:2
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 KVA JIH 7:0
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 KLA OLO 3:2p
Skupina o 13. - 24. 30.11.2018 ZLN HKM 1:5
Skupina o 13. - 24. 30.11.2018 KLA HAV 3:1
O pořadí v play-off 30.11.2018 PLZ KOM 2:3sn
Skupina o 13. - 24. 30.11.2018 MBL OLO 3:2p
Skupina o 13. - 24. 30.11.2018 PRE HBR 1:2sn
O pořadí v play-off 30.11.2018 SPA TRI 4:1
O pořadí v play-off 30.11.2018 SLA CEM 5:1
Skupina o 13. - 24. 30.11.2018 KVA ZNS 2:1
O pořadí v play-off 30.11.2018 PCE VIT 2:3
O pořadí v play-off 30.11.2018 LIM VSE 4:3
Skupina o 13. - 24. 29.11.2018 CHM JIH 3:1
O pořadí v play-off 29.11.2018 LIB CEM 0:3
Skupina D 24.11.2018 PRE ZLN 2:4
Skupina B 24.11.2018 LIB PCE 2:3p
Skupina B 24.11.2018 HBR MBL 2:1
Skupina A 24.11.2018 KVA KLA 7:0
Skupina C 24.11.2018 JIH OLO 3:0
Skupina B 24.11.2018 HKM SPA 0:1p
Skupina C 24.11.2018 KOM CEM 5:4p
Skupina A 24.11.2018 CHM PLZ 1:3
Skupina D 24.11.2018 VIT HAV 4:3
Skupina D 24.11.2018 TRI VSE 1:4
Skupina A 24.11.2018 SLA LIM 3:2p
Skupina D 23.11.2018 ZLN TRI 1:3
Skupina A 23.11.2018 KLA CHM 5:3
Skupina A 23.11.2018 PLZ SLA 3:1
Skupina D 23.11.2018 VSE VIT 4:3
Skupina C 23.11.2018 KOM CEM 5:4p
Skupina B 23.11.2018 SPA HBR 4:1
Skupina D 23.11.2018 HAV PRE 0:2
Skupina A 22.11.2018 LIM KVA 4:2
Skupina B 22.11.2018 MBL LIB 3:4
Skupina C 22.11.2018 ZNS JIH 2:3
Skupina B 22.11.2018 PCE HKM 2:3sn
Skupina C 21.11.2018 KOM OLO 4:0
Skupina C 19.11.2018 CEM SLZ 2:4
Skupina C 17.11.2018 SLZ JIH 3:0
Skupina B 17.11.2018 HBR LIB 4:7
Skupina B 17.11.2018 HKM MBL 7:2
Skupina D 17.11.2018 PRE TRI 2:5
Skupina C 17.11.2018 CEM OLO 0:1
Skupina A 17.11.2018 CHM LIM 1:2
Skupina D 17.11.2018 HAV VSE 1:0
Skupina A 17.11.2018 KLA PLZ 0:3
Skupina B 17.11.2018 SPA PCE 2:5
Skupina C 17.11.2018 ZNS KOM 5:3
Skupina D 17.11.2018 VIT ZLN 2:3sn
Skupina A 17.11.2018 SLA KVA 4:1
Skupina D 16.11.2018 TRI VIT 5:6sn
Skupina D 16.11.2018 ZLN HAV 4:2
Skupina A 16.11.2018 KLA SLA 1:4
Skupina C 16.11.2018 SLZ JIH 1:3
Skupina D 16.11.2018 VSE PRE 5:3
Skupina B 15.11.2018 LIB HKM 2:1
Skupina A 15.11.2018 LIM PLZ 5:7
Skupina C 15.11.2018 OLO CEM 1:0sn
Skupina B 15.11.2018 MBL SPA 3:4
Skupina B 15.11.2018 PCE HBR 4:2
Skupina C 15.11.2018 KOM ZNS 6:2
Skupina A 14.11.2018 KVA CHM 5:2
Skupina C 13.11.2018 CEM JIH 3:1
Skupina C 03.11.2018 OLO ZNS 4:3
Skupina A 03.11.2018 KLA LIM 3:7
Skupina D 03.11.2018 VSE ZLN 3:2
Skupina B 03.11.2018 HBR HKM 2:5
Skupina D 03.11.2018 HAV TRI 3:2p
Skupina B 03.11.2018 SPA LIB 7:3
Skupina D 03.11.2018 PRE VIT 2:3
Skupina B 03.11.2018 PCE MBL 1:2p
Skupina A 03.11.2018 SLA CHM 4:2
Skupina A 02.11.2018 KLA KVA 4:5p
Skupina D 02.11.2018 ZLN PRE 2:1
Skupina A 02.11.2018 PLZ CHM 1:5
Skupina B 02.11.2018 SPA HKM 6:2
Skupina D 02.11.2018 VSE TRI 2:5
Skupina D 02.11.2018 HAV VIT 4:1
Skupina A 01.11.2018 PLZ KVA 5:2
Skupina A 01.11.2018 LIM SLA 2:6
Skupina C 01.11.2018 OLO JIH 1:2
Skupina B 01.11.2018 MBL HBR 2:0
Skupina B 01.11.2018 PCE LIB 5:1
Skupina C 27.10.2018 SLZ CEM 9:1
Skupina C 27.10.2018 JIH ZNS 2:6
Skupina A 27.10.2018 CHM KLA 2:4
Skupina B 27.10.2018 HKM PCE 4:5
Skupina B 27.10.2018 HBR SPA 1:5
Skupina D 27.10.2018 TRI ZLN 1:2
Skupina A 27.10.2018 SLA PLZ 3:1
Skupina B 27.10.2018 LIB MBL 3:7
Skupina D 27.10.2018 PRE HAV 3:5
Skupina C 27.10.2018 OLO KOM 3:2sn
Skupina D 27.10.2018 VIT VSE 6:5p
Skupina A 27.10.2018 KVA LIM 4:7
Skupina A 26.10.2018 PLZ KLA 4:2
Skupina D 26.10.2018 ZLN VIT 1:3
Skupina B 26.10.2018 LIB HBR 11:2
Skupina C 26.10.2018 SLZ CEM 3:5
Skupina D 26.10.2018 VSE HAV 0:3
Skupina D 26.10.2018 TRI PRE 5:3
Skupina A 25.10.2018 LIM CHM 0:4
Skupina B 25.10.2018 MBL HKM 1:10
Skupina B 25.10.2018 PCE SPA 4:3
Skupina C 25.10.2018 KOM JIH 4:2
Skupina A 24.10.2018 KVA SLA 3:2
Skupina C 23.10.2018 ZNS CEM 1:3
Skupina C 21.10.2018 OLO SLZ 2:4
Skupina B 20.10.2018 HKM LIB 5:6
Skupina A 20.10.2018 CHM KVA 1:2
Skupina C 20.10.2018 CEM ZNS 4:1
Skupina A 20.10.2018 SLA KLA 4:3sn
Skupina A 20.10.2018 PLZ LIM 8:1
Skupina B 20.10.2018 HBR PCE 3:7
Skupina D 20.10.2018 VIT TRI 2:3p
Skupina D 20.10.2018 HAV ZLN 5:1
Skupina B 20.10.2018 SPA MBL 5:2
Skupina D 20.10.2018 PRE VSE 4:2
Skupina C 20.10.2018 OLO SLZ 4:1
Skupina B 19.10.2018 HKM HBR 3:2
Skupina D 19.10.2018 ZLN VSE 3:2
Skupina B 19.10.2018 LIB SPA 3:2p
Skupina D 19.10.2018 VIT PRE 9:0
Skupina D 19.10.2018 TRI HAV 2:4
Skupina C 19.10.2018 JIH KOM 5:3
Skupina A 18.10.2018 LIM KLA 0:5
Skupina A 18.10.2018 CHM SLA 2:5
Skupina B 18.10.2018 MBL PCE 1:3
Skupina A 18.10.2018 KVA PLZ 3:2p
Skupina C 18.10.2018 JIH CEM 3:5
Skupina C 18.10.2018 ZNS OLO 1:4
Skupina C 18.10.2018 KOM SLZ 4:5p
Skupina C 15.10.2018 ZNS SLZ 6:5p
Skupina C 06.10.2018 SLZ ZNS 7:4
Skupina B 06.10.2018 HKM SPA 2:6
Skupina C 06.10.2018 JIH OLO 6:3
Skupina A 06.10.2018 SLA LIM 3:1
Skupina A 06.10.2018 CHM PLZ 4:1
Skupina D 06.10.2018 TRI VSE 2:5
Skupina B 06.10.2018 HBR MBL 2:3
Skupina D 06.10.2018 VIT HAV 4:2
Skupina B 06.10.2018 LIB PCE 7:4
Skupina D 06.10.2018 PRE ZLN 6:3
Skupina A 06.10.2018 KVA KLA 3:2sn
Skupina D 05.10.2018 ZLN TRI 1:2
Skupina A 05.10.2018 KLA CHM 2:3p
Skupina C 05.10.2018 CEM KOM 6:2
Skupina A 05.10.2018 PLZ SLA 1:6
Skupina C 05.10.2018 SLZ ZNS 3:1
Skupina B 05.10.2018 SPA HBR 6:4
Skupina D 05.10.2018 VSE VIT 3:10
Skupina D 05.10.2018 HAV PRE 3:0
Skupina B 05.10.2018 PCE HKM 5:1
Skupina A 04.10.2018 LIM KVA 4:3p
Skupina C 04.10.2018 OLO JIH 4:1
Skupina B 04.10.2018 MBL LIB 4:2
Skupina C 04.10.2018 CEM KOM 5:1
Skupina D 30.09.2018 HAV VSE 5:0
Skupina C 30.09.2018 KOM SLZ 5:3
Skupina A 29.09.2018 PLZ KLA 6:1
Skupina A 29.09.2018 SLA KVA 2:0
Skupina D 29.09.2018 VIT ZLN 4:2
Skupina B 29.09.2018 HBR LIB 2:8
Skupina C 29.09.2018 JIH SLZ 2:4
Skupina C 29.09.2018 KOM ZNS 5:3
Skupina B 29.09.2018 HKM MBL 1:2
Skupina D 29.09.2018 PRE TRI 2:4
Skupina C 29.09.2018 CEM OLO 2:5
Skupina A 29.09.2018 CHM LIM 6:3
Skupina B 29.09.2018 SPA PCE 4:2
Skupina A 28.09.2018 KLA SLA 3:2
Skupina A 28.09.2018 KVA CHM 2:3
Skupina D 28.09.2018 ZLN HAV 2:0
Skupina B 28.09.2018 LIB HKM 1:5
Skupina D 28.09.2018 VSE PRE 2:0
Skupina D 28.09.2018 TRI VIT 2:5
Skupina A 27.09.2018 LIM PLZ 3:1
Skupina C 27.09.2018 ZNS CEM 1:4
Skupina B 27.09.2018 PCE HBR 6:2
Skupina C 27.09.2018 JIH KOM 2:5
Skupina B 26.09.2018 MBL SPA 1:4
Skupina C 23.09.2018 SLZ OLO 8:2
Skupina D 23.09.2018 VSE ZLN 7:2
Skupina A 22.09.2018 SLA CHM 2:5
Skupina A 22.09.2018 KLA LIM 2:5
Skupina D 22.09.2018 PRE VIT 0:3
Skupina C 22.09.2018 CEM ZNS 3:4
Skupina D 22.09.2018 HAV TRI 2:7
Skupina A 22.09.2018 PLZ KVA 2:3p
Skupina B 22.09.2018 HKM HBR 5:2
Skupina B 22.09.2018 SPA LIB 4:6
Skupina B 22.09.2018 PCE MBL 5:2
Skupina C 22.09.2018 KOM JIH 4:1
Skupina C 22.09.2018 SLZ OLO 5:6
Skupina A 21.09.2018 KLA KVA 3:1
Skupina D 21.09.2018 ZLN PRE 0:3
Skupina B 21.09.2018 SPA HKM 3:1
Skupina D 21.09.2018 VSE TRI 4:5
Skupina D 21.09.2018 HAV VIT 0:3
Skupina A 20.09.2018 LIM SLA 5:3
Skupina A 20.09.2018 PLZ CHM 4:2
Skupina B 20.09.2018 MBL HBR 2:3p
Skupina B 20.09.2018 PCE LIB 5:2
Skupina C 20.09.2018 ZNS JIH 3:2
Skupina C 19.09.2018 OLO KOM 2:4
Skupina C 16.09.2018 ZNS SLZ 6:2
Skupina D 16.09.2018 PRE HAV 6:2
Skupina A 15.09.2018 SLA PLZ 3:2
Skupina B 15.09.2018 HKM PCE 6:0
Skupina C 15.09.2018 JIH ZNS 3:5
Skupina A 15.09.2018 CHM KLA 3:5
Skupina D 15.09.2018 VIT VSE 9:1
Skupina B 15.09.2018 HBR SPA 3:6
Skupina D 15.09.2018 TRI ZLN 3:4
Skupina B 15.09.2018 LIB MBL 1:4
Skupina C 15.09.2018 KOM OLO 6:5
Skupina A 15.09.2018 KVA LIM 3:4sn
Skupina C 15.09.2018 CEM SLZ 5:4
Skupina D 14.09.2018 ZLN VIT 6:4
Skupina A 14.09.2018 KLA PLZ 0:3
Skupina B 14.09.2018 LIB HBR 5:0
Skupina B 14.09.2018 PCE SPA 3:10
Skupina D 14.09.2018 VSE HAV 4:2
Skupina A 14.09.2018 KVA SLA 3:2sn
Skupina D 14.09.2018 TRI PRE 4:0
Skupina A 13.09.2018 LIM CHM 0:3
Skupina B 13.09.2018 MBL HKM 2:1
Skupina C 13.09.2018 OLO CEM 3:2p
Skupina C 13.09.2018 ZNS KOM 1:5
Skupina C 13.09.2018 JIH SLZ 2:7
Skupina D 09.09.2018 PRE VSE 5:0
Skupina C 09.09.2018 OLO ZNS 5:2
Skupina B 08.09.2018 HBR PCE 4:2
Skupina A 08.09.2018 SLA KLA 4:3sn
Skupina A 08.09.2018 CHM KVA 2:3
Skupina C 08.09.2018 CEM JIH 1:3
Skupina D 08.09.2018 HAV ZLN 2:3sn
Skupina A 08.09.2018 PLZ LIM 2:1
Skupina B 08.09.2018 SPA MBL 2:3
Skupina B 08.09.2018 HKM LIB 5:4p
Skupina D 08.09.2018 VIT TRI 1:2
Skupina C 07.09.2018 SLZ KOM 4:0
Skupina C 07.09.2018 ZNS OLO 6:1
Skupina B 07.09.2018 LIB SPA 2:3sn
Skupina B 07.09.2018 MBL PCE 5:4p
Skupina D 07.09.2018 ZLN VSE 4:5
Skupina D 07.09.2018 VIT PRE 6:3
Skupina A 07.09.2018 KVA PLZ 2:4
Skupina D 07.09.2018 TRI HAV 4:3
Skupina A 06.09.2018 LIM KLA 2:0
Skupina A 06.09.2018 CHM SLA 2:1sn
Skupina C 06.09.2018 SLZ KOM 10:3
Skupina B 06.09.2018 HBR HKM 1:0
Skupina C 06.09.2018 JIH CEM 0:2

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
1:0pp1x
1:0sn1x
2:011x
2:112x
2:1pp3x
2:1sn5x
3:09x
3:122x
3:212x
3:2pp14x
3:2sn11x
4:05x
4:120x
4:226x
4:320x
4:3pp4x
4:3sn9x
5:04x
5:113x
5:221x
5:316x
5:46x
5:4pp8x
5:4sn1x
6:02x
6:15x
6:212x
6:38x
6:45x
6:53x
6:5pp3x
7:02x
7:13x
7:26x
7:33x
7:46x
7:6pp1x
8:11x
8:21x
8:31x
9:01x
9:12x
9:22x
9:41x
9:71x
10:31x
11:21x
11:71x
12:01x
0:12x
0:1pp1x
0:23x
0:313x
0:41x
0:55x
0:62x
0:91x
1:212x
1:2pp3x
1:2sn1x
1:314x
1:410x
1:55x
1:62x
1:101x
2:314x
2:3pp13x
2:3sn8x
2:419x
2:521x
2:68x
2:73x
2:82x
3:413x
3:4pp6x
3:4sn5x
3:59x
3:64x
3:75x
3:91x
3:103x
4:53x
4:5pp6x
4:5sn4x
4:67x
4:75x
4:81x
5:63x
5:6pp2x
5:6sn2x
5:71x
5:92x
6:7sn1x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.
Zápasy - Junioři včera

Juniorská bitva v Plzni, Litvínov přetlačil Škodovku po nájezdech 2:1

P l z e ň - Potřetí v letošní sezoně dospělo utkání litvínovských juniorů až do samostatných nájezdů a do třetice všeho dobrého mohou konečně slavit. V klání proti Plzni skóroval jako první Jouza, indiáni ve druhé třetině odpověděli trefou Hollara. Základní hrací doba ani nastavený čas však vítěze neodhalily, druhý bod tak černožlutým v nájezdech...
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Litvínov vyškolil nováčka! Dorostenci porazili pražskou Hvězdu 9:1

Celek z hlavního města zažívá premiéru v ELIOD Extralize dorostu, v rámci třetího kola zamířil na led severočeského Litvínova. Černožlutí chtěli zapomenout na nešťastný zápas s Karlovými Vary, což se jim nakonec povedlo. Nad Hvězdou vyhráli o osm branek a slaví jednoznačné vítězství. K vysokému skóre přispěl hattrickem Daniel Dej.
Více >
Preview - Junioři před 2 dny

Junioři zajíždí na západ, o víkendu narazí na Plzeň a Vary

S blížícím se závěrem týdne přicházejí i zápasy litvínovské juniorky. Tým kapitána Dufka v pátek a sobotu zamíří na západ, kde se střetne nejprve s plzeňskými indiány a následně karlovarskou Energií.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary
Litvínov mládež
×
Dnes v 12:15 | Dor.
Litvínov mládež
PZ Kladno