Výsledky - extraliga juniorů

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM CHR HAV HBR HKM JIH KLA KOB KOM KRA KVA LIB LIM LTO MBL MDS OLO PCE PIS PLZ POM PRE SLA SLZ SPA SUM TRI UNL VIT VSE WAB ZLN ZNS
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

Skupina A 26.02.2020 LIM KVA 2:9
Skupina B 25.02.2020 LTO SUM 2:3p
Skupina A 24.02.2020 PIS HBR 5:4p
Skupina A 23.02.2020 ZNS KRA 1:2
Skupina A 23.02.2020 KOB HBR 2:6
Skupina B 23.02.2020 PRE LTO 6:0
Skupina B 23.02.2020 POM VSE 0:6
Skupina B 23.02.2020 HAV WAB 0:1
Skupina A 22.02.2020 CHR UNL 8:3
Skupina C 22.02.2020 JIH OLO 3:4p
Skupina D 22.02.2020 KOM VIT 5:3
Skupina A 22.02.2020 KVA KLA 2:1
Skupina B 22.02.2020 PLZ CHM 3:2
Skupina C 22.02.2020 TRI LIB 4:5sn
Skupina A 22.02.2020 SPA LIM 5:3
Skupina D 22.02.2020 PCE ZLN 10:3
Skupina B 21.02.2020 CEM SLZ 4:3p
Skupina B 21.02.2020 WAB PRE 2:3sn
Skupina A 21.02.2020 KRA KOB 5:1
Skupina B 21.02.2020 VSE HAV 4:2
Skupina A 21.02.2020 UNL ZNS 8:4
Skupina B 21.02.2020 MDS POM 3:2p
Skupina A 21.02.2020 PIS CHR 15:3
Skupina B 20.02.2020 PLZ SLZ 2:3
Skupina D 20.02.2020 ZLN KOM 3:9
Skupina D 20.02.2020 VIT PCE 5:2
Skupina B 20.02.2020 CEM MBL 2:3sn
Skupina A 20.02.2020 SPA KLA 0:3
Skupina C 20.02.2020 TRI OLO 6:1
Skupina A 20.02.2020 KVA SLA 5:2
Skupina C 20.02.2020 JIH HKM 6:5p
Skupina B 18.02.2020 LTO VSE 2:5
Skupina A 18.02.2020 ZNS PIS 1:2
Skupina A 16.02.2020 CHR HBR 2:3p
Skupina A 16.02.2020 KOB ZNS 5:1
Skupina B 16.02.2020 PRE HAV 0:4
Skupina B 16.02.2020 POM LTO 5:2
Skupina A 16.02.2020 PIS UNL 3:6
Skupina B 16.02.2020 SUM VSE 0:4
Skupina B 15.02.2020 CHM SLZ 3:5
Skupina C 15.02.2020 HKM TRI 1:2p
Skupina D 15.02.2020 ZLN VIT 5:4
Skupina A 15.02.2020 KLA LIM 2:1
Skupina C 15.02.2020 OLO LIB 6:2
Skupina A 15.02.2020 SLA SPA 2:5
Skupina B 14.02.2020 MBL PLZ 1:4
Skupina A 14.02.2020 KRA CHR 7:1
Skupina B 14.02.2020 POM WAB 4:6
Skupina B 14.02.2020 VSE PRE 1:4
Skupina C 13.02.2020 LIB HKM 3:4
Skupina B 13.02.2020 PLZ CEM 4:1
Skupina D 13.02.2020 VIT KOM 2:5
Skupina D 13.02.2020 ZLN PCE 1:3
Skupina A 13.02.2020 LIM SLA 3:2p
Skupina A 13.02.2020 SPA KVA 3:1
Skupina B 13.02.2020 CHM MBL 0:7
Skupina C 13.02.2020 TRI JIH 2:3
Skupina A 13.02.2020 UNL KOB 3:4
Skupina A 05.02.2020 KOB KRA 4:2
Skupina A 02.02.2020 CHR ZNS 4:1
Skupina A 02.02.2020 HBR UNL 5:3
Skupina A 02.02.2020 PIS KRA 1:6
Skupina B 02.02.2020 CEM CHM 4:3sn
Skupina B 02.02.2020 SUM WAB 2:1
Skupina B 02.02.2020 POM HAV 0:5
Skupina C 01.02.2020 HKM OLO 2:5
Skupina D 01.02.2020 KOM ZLN 5:4
Skupina A 01.02.2020 KVA LIM 4:2
Skupina B 01.02.2020 MBL SLZ 5:2
Skupina D 01.02.2020 PCE VIT 8:4
Skupina A 01.02.2020 SLA KLA 3:5
Skupina B 31.01.2020 PRE POM 4:0
Skupina B 31.01.2020 WAB LTO 5:2
Skupina A 31.01.2020 KRA HBR 10:2
Skupina B 31.01.2020 HAV SUM 5:0
Skupina C 31.01.2020 JIH LIB 5:2
Skupina C 30.01.2020 LIB TRI 5:6p
Skupina B 30.01.2020 SLZ CEM 2:0
Skupina A 30.01.2020 KLA KVA 3:4p
Skupina A 30.01.2020 LIM SPA 1:3
Skupina D 30.01.2020 VIT ZLN 2:0
Skupina B 30.01.2020 CHM PLZ 6:4
Skupina D 30.01.2020 PCE KOM 8:4
Skupina C 29.01.2020 OLO JIH 5:2
Skupina A 29.01.2020 KOB CHR 2:1p
Skupina B 28.01.2020 HAV WAB 5:1
Skupina A 26.01.2020 KOB PIS 3:6
Skupina A 26.01.2020 ZNS HBR 1:6
Skupina B 26.01.2020 HAV LTO 9:3
Skupina B 26.01.2020 WAB VSE 1:7
Skupina A 26.01.2020 KRA UNL 4:2
Skupina B 26.01.2020 PRE SUM 1:5
38 25.01.2020 HKM KLA 4:1
38 25.01.2020 SLA ZLN 3:8
38 25.01.2020 JIH CHM 2:1sn
38 25.01.2020 SPA OLO 5:2
38 25.01.2020 KVA TRI 4:3sn
38 25.01.2020 PLZ VIT 6:2
38 25.01.2020 SLZ MBL 2:5
38 25.01.2020 PCE CEM 6:4
38 25.01.2020 KOM LIM 4:3
37 24.01.2020 KVA VIT 1:2
37 24.01.2020 SLA OLO 4:1
37 24.01.2020 JIH LIM 2:3sn
37 24.01.2020 PLZ TRI 5:4p
37 24.01.2020 SLZ LIB 1:5
37 24.01.2020 KOM CHM 2:4
37 24.01.2020 HKM CEM 3:4p
37 24.01.2020 SPA ZLN 7:3
Skupina B 24.01.2020 VSE POM 8:2
Skupina A 24.01.2020 UNL CHR 1:6
Skupina B 24.01.2020 WAB HAV 1:3
Skupina A 24.01.2020 HBR KOB 5:4
Skupina A 24.01.2020 KRA ZNS 5:3
37 23.01.2020 PCE KLA 4:2
Skupina B 23.01.2020 LTO PRE 0:9
Skupina B 22.01.2020 POM HAV 1:4
29 21.01.2020 KOM LIB 5:1
25 21.01.2020 CHM PLZ 0:7
Skupina A 19.01.2020 CHR PIS 2:1
Skupina B 19.01.2020 PRE WAB 11:0
Skupina B 19.01.2020 POM SUM 2:5
Skupina A 19.01.2020 ZNS UNL 6:2
Skupina B 19.01.2020 HAV VSE 6:0
36 18.01.2020 ZLN KOM 2:6
36 18.01.2020 CHM SLZ 3:4
36 18.01.2020 CEM SPA 0:8
36 18.01.2020 TRI HKM 3:2p
36 18.01.2020 LIB KVA 2:0
36 18.01.2020 KLA SLA 4:1
36 18.01.2020 VIT PCE 4:3sn
36 18.01.2020 OLO JIH 3:2sn
35 17.01.2020 KLA SPA 3:1
35 17.01.2020 ZLN JIH 8:2
35 17.01.2020 CEM SLA 3:4
35 17.01.2020 MBL KVA 2:4
35 17.01.2020 LIM SLZ 2:3
35 17.01.2020 VIT HKM 2:5
35 17.01.2020 LIB PLZ 3:2
35 17.01.2020 TRI PCE 2:5
Skupina A 17.01.2020 HBR CHR 10:3
Skupina B 17.01.2020 VSE SUM 7:3
Skupina B 17.01.2020 HAV PRE 1:3
Skupina A 17.01.2020 UNL PIS 3:5
Skupina A 17.01.2020 ZNS KOB 1:3
36 16.01.2020 MBL PLZ 4:2
35 16.01.2020 OLO KOM 6:3
Skupina B 16.01.2020 LTO POM 4:5
23 15.01.2020 PCE CHM 4:0
24 14.01.2020 LIM PLZ 2:6
Skupina B 12.01.2020 SUM LTO 4:6
Skupina A 12.01.2020 KOB UNL 6:2
Skupina A 12.01.2020 PIS HBR 3:4
Skupina B 12.01.2020 WAB POM 3:2
Skupina B 12.01.2020 PRE VSE 3:1
Skupina A 12.01.2020 CHR KRA 2:3sn
34 11.01.2020 SLA TRI 4:5
34 11.01.2020 JIH CEM 5:1
34 11.01.2020 HKM LIB 5:4
34 11.01.2020 LIM OLO 2:4
34 11.01.2020 CHM ZLN 4:5sn
34 11.01.2020 KOM KLA 8:6
34 11.01.2020 SPA VIT 4:0
34 11.01.2020 PCE MBL 4:2
14 11.01.2020 KVA SLZ 2:3
33 10.01.2020 SLA VIT 5:2
33 10.01.2020 JIH KLA 0:3
33 10.01.2020 PCE LIB 5:1
33 10.01.2020 LIM ZLN 1:4
33 10.01.2020 SPA TRI 6:3
33 10.01.2020 CHM OLO 4:5
13 10.01.2020 PLZ SLZ 3:6
Skupina B 10.01.2020 HAV POM 5:1
Skupina A 10.01.2020 UNL HBR 4:2
Skupina B 10.01.2020 VSE LTO 8:3
Skupina B 10.01.2020 WAB SUM 2:3sn
Skupina A 10.01.2020 ZNS CHR 2:4
33 09.01.2020 KOM CEM 6:2
33 09.01.2020 HKM MBL 5:2
Skupina A 09.01.2020 KRA PIS 5:3
Skupina A 08.01.2020 CHR HBR 6:3
32 07.01.2020 VIT TRI 4:2
32 07.01.2020 OLO ZLN 8:5
32 07.01.2020 CHM LIM 5:1
32 07.01.2020 KOM JIH 5:1
32 07.01.2020 SLA SPA 2:5
32 07.01.2020 CEM KLA 5:3
32 07.01.2020 MBL LIB 5:2
32 07.01.2020 KVA PLZ 4:3p
32 07.01.2020 HKM PCE 3:4sn
Skupina B 07.01.2020 HAV SUM 6:3
30 05.01.2020 ZLN SLZ 4:3p
Skupina A 05.01.2020 CHR KOB 10:2
Skupina B 05.01.2020 POM PRE 1:3
Skupina A 05.01.2020 HBR KRA 0:8
Skupina A 05.01.2020 PIS ZNS 5:4sn
Skupina B 05.01.2020 SUM HAV 3:4sn
Skupina B 05.01.2020 LTO WAB 4:3
31 04.01.2020 PLZ HKM 1:5
31 04.01.2020 MBL SPA 2:1sn
31 04.01.2020 KOM TRI 2:3
31 04.01.2020 KLA CHM 2:3
31 04.01.2020 KVA PCE 1:2
31 04.01.2020 OLO SLZ 1:5
31 04.01.2020 JIH VIT 2:4
31 04.01.2020 LIB SLA 5:2
30 03.01.2020 CEM CHM 3:4
30 03.01.2020 PLZ PCE 4:2
30 03.01.2020 LIB SPA 3:2sn
30 03.01.2020 KVA HKM 0:2
11 03.01.2020 KOM VIT 2:4
11 03.01.2020 JIH TRI 1:5
30 22.12.2019 KLA LIM 3:4
Skupina A 22.12.2019 HBR ZNS 3:4p
Skupina A 22.12.2019 UNL KRA 3:2
Skupina B 22.12.2019 LTO HAV 3:7
Skupina B 22.12.2019 VSE WAB 7:3
Skupina A 22.12.2019 PIS KOB 6:5sn
30 21.12.2019 MBL SLA 4:3p
28 20.12.2019 LIM TRI 0:2
Skupina B 20.12.2019 POM VSE 2:4
Skupina B 20.12.2019 PRE LTO 7:2
Skupina A 20.12.2019 CHR UNL 4:3p
Skupina A 20.12.2019 KOB HBR 5:1
Skupina A 20.12.2019 ZNS KRA 2:8
29 19.12.2019 OLO KLA 4:1
29 19.12.2019 LIM VIT 2:5
29 19.12.2019 ZLN CEM 4:6
29 19.12.2019 SPA KVA 6:2
29 19.12.2019 CHM TRI 1:8
29 19.12.2019 SLA PLZ 2:1
29 19.12.2019 JIH MBL 2:4
28 18.12.2019 ZLN KLA 9:0
28 18.12.2019 SPA PLZ 1:4
28 18.12.2019 CHM VIT 1:4
28 18.12.2019 OLO CEM 6:2
28 18.12.2019 SLA KVA 4:2
Skupina B 18.12.2019 SUM PRE 0:1
29 17.12.2019 SLZ HKM 3:4p
Skupina A 17.12.2019 PIS KRA 8:2
28 16.12.2019 JIH LIB 5:3
28 16.12.2019 SLZ PCE 0:3
Skupina B 15.12.2019 VSE HAV 1:2
Skupina A 15.12.2019 UNL ZNS 7:2
Skupina B 15.12.2019 WAB PRE 2:5
Skupina A 15.12.2019 KRA KOB 2:0
Skupina B 15.12.2019 SUM POM 2:3sn
Skupina A 15.12.2019 PIS CHR 4:2
27 14.12.2019 HKM SPA 3:4p
27 14.12.2019 LIB CHM 4:3
27 14.12.2019 PCE SLA 2:1p
27 14.12.2019 PLZ KOM 2:0
27 14.12.2019 TRI OLO 5:3
27 14.12.2019 VIT ZLN 6:3
27 14.12.2019 MBL LIM 1:2sn
27 14.12.2019 KVA JIH 6:3
26 13.12.2019 KLA SLZ 4:3p
26 13.12.2019 PLZ JIH 6:3
26 13.12.2019 HKM SLA 3:4sn
26 13.12.2019 LIB LIM 3:1
26 13.12.2019 KVA KOM 4:1
Skupina B 13.12.2019 PRE HAV 3:1
Skupina A 13.12.2019 KOB ZNS 3:2
Skupina B 13.12.2019 SUM VSE 2:3
Skupina B 13.12.2019 POM LTO 5:2
Skupina A 13.12.2019 PIS UNL 5:4
27 12.12.2019 CEM SLZ 3:4
26 12.12.2019 PCE SPA 3:1
26 12.12.2019 MBL CHM 4:0
26 11.12.2019 VIT OLO 4:3
26 11.12.2019 TRI ZLN 5:1
Skupina A 11.12.2019 HBR KOB 1:5
22 10.12.2019 HKM CHM 7:2
Skupina B 08.12.2019 VSE PRE 1:4
Skupina A 08.12.2019 HBR PIS 8:5
Skupina B 08.12.2019 WAB POM 3:0
Skupina A 08.12.2019 UNL KOB 4:3p
Skupina A 08.12.2019 KRA CHR 3:1
Skupina B 08.12.2019 LTO SUM 5:2
25 07.12.2019 OLO LIB 6:0
25 07.12.2019 JIH HKM 1:3
25 07.12.2019 CEM TRI 3:0
25 07.12.2019 ZLN MBL 3:4
25 07.12.2019 KLA VIT 4:2
25 07.12.2019 SLZ SLA 3:5
25 07.12.2019 LIM KVA 1:4
24 06.12.2019 OLO MBL 0:3
24 06.12.2019 KLA TRI 4:2
24 06.12.2019 ZLN LIB 5:3
24 06.12.2019 SLZ SPA 2:3sn
24 06.12.2019 CEM VIT 6:5
24 06.12.2019 CHM KVA 0:2
24 06.12.2019 JIH PCE 6:3
Skupina B 06.12.2019 LTO VSE 1:8
Skupina A 06.12.2019 HBR UNL 4:3p
Skupina B 06.12.2019 SUM WAB 8:1
Skupina A 06.12.2019 CHR ZNS 2:5
25 04.12.2019 KOM PCE 1:0
24 03.12.2019 KOM HKM 2:5
23 03.12.2019 PLZ OLO 1:2
22 02.12.2019 PLZ ZLN 4:1
23 01.12.2019 KVA ZLN 4:3
Skupina A 01.12.2019 KOB CHR 4:3
Skupina B 01.12.2019 PRE POM 6:2
Skupina B 01.12.2019 WAB LTO 1:4
Skupina A 01.12.2019 KRA HBR 7:0
23 30.11.2019 VIT SLZ 3:4
23 30.11.2019 HKM LIM 2:3
23 30.11.2019 SLA JIH 0:3
23 30.11.2019 MBL KLA 4:5
23 30.11.2019 SPA KOM 3:2sn
22 30.11.2019 KVA OLO 9:0
22 29.11.2019 LIB KLA 4:1
22 29.11.2019 PCE LIM 2:1sn
22 29.11.2019 SPA JIH 3:2p
22 29.11.2019 TRI SLZ 2:6
22 29.11.2019 SLA KOM 1:2
Skupina A 29.11.2019 KRA UNL 3:2p
Skupina B 29.11.2019 HAV LTO 4:1
Skupina B 29.11.2019 WAB VSE 1:6
Skupina A 29.11.2019 KOB PIS 4:2
Skupina A 29.11.2019 ZNS HBR 7:4
22 28.11.2019 MBL CEM 2:5
23 27.11.2019 LIB CEM 0:5
Skupina B 24.11.2019 WAB HAV 6:3
Skupina A 24.11.2019 UNL CHR 5:4
Skupina B 24.11.2019 VSE POM 6:3
Skupina A 24.11.2019 KRA ZNS 8:2
Skupina B 24.11.2019 LTO PRE 5:3
21 23.11.2019 LIM SLA 4:2
21 23.11.2019 TRI MBL 4:6
21 23.11.2019 ZLN HKM 3:5
21 23.11.2019 CEM PLZ 1:7
21 23.11.2019 OLO PCE 2:1
21 23.11.2019 KLA KVA 1:4
21 23.11.2019 VIT LIB 2:3
21 23.11.2019 CHM SPA 3:2
20 23.11.2019 SLZ JIH 5:1
Skupina B 23.11.2019 PRE SUM 4:2
21 22.11.2019 SLZ KOM 7:2
20 22.11.2019 CHM SLA 4:1
20 22.11.2019 KLA PLZ 3:2p
20 22.11.2019 OLO HKM 4:3sn
20 22.11.2019 VIT MBL 1:5
20 22.11.2019 ZLN PCE 1:4
20 22.11.2019 CEM KVA 2:0
20 22.11.2019 TRI LIB 4:3sn
Skupina B 22.11.2019 POM SUM 2:5
Skupina B 22.11.2019 HAV VSE 1:3
Skupina A 22.11.2019 KOB KRA 4:5sn
Skupina A 22.11.2019 ZNS UNL 3:7
Skupina A 22.11.2019 CHR PIS 0:9
20 21.11.2019 LIM SPA 2:3
Skupina B 20.11.2019 PRE WAB 7:1
28 19.11.2019 KOM MBL 3:4p
15 19.11.2019 PCE HKM 4:8
Skupina A 17.11.2019 HBR CHR 4:1
Skupina B 17.11.2019 VSE SUM 6:5p
Skupina A 17.11.2019 ZNS KOB 0:4
Skupina B 17.11.2019 HAV PRE 2:0
Skupina A 17.11.2019 UNL PIS 7:4
Skupina B 17.11.2019 LTO POM 1:2
19 16.11.2019 TRI KVA 1:3
19 16.11.2019 OLO SPA 4:2
19 16.11.2019 MBL SLZ 9:1
19 16.11.2019 CEM PCE 0:5
19 16.11.2019 ZLN SLA 4:1
19 16.11.2019 CHM JIH 3:1
19 16.11.2019 VIT PLZ 2:3
19 16.11.2019 KLA HKM 2:3
19 16.11.2019 LIM KOM 1:4
18 15.11.2019 KLA PCE 6:1
18 15.11.2019 LIB SLZ 4:2
18 15.11.2019 ZLN SPA 5:1
18 15.11.2019 VIT KVA 5:4p
18 15.11.2019 LIM JIH 6:3
18 15.11.2019 CEM HKM 0:2
18 15.11.2019 OLO SLA 3:2p
18 15.11.2019 CHM KOM 3:2
18 15.11.2019 TRI PLZ 1:3
Skupina B 15.11.2019 POM WAB 10:0
Skupina B 15.11.2019 PRE VSE 2:0
Skupina A 15.11.2019 KOB UNL 8:2
Skupina B 15.11.2019 SUM LTO 8:1
Skupina A 15.11.2019 CHR KRA 4:3
Skupina A 15.11.2019 PIS HBR 3:4sn
Skupina A 13.11.2019 PIS KRA 5:2
31 07.11.2019 CEM LIM 2:3sn
Skupina B 03.11.2019 WAB SUM 1:7
Skupina B 03.11.2019 VSE LTO 6:3
Skupina B 03.11.2019 HAV POM 6:2
Skupina A 03.11.2019 UNL HBR 3:11
Skupina A 03.11.2019 ZNS CHR 3:5
Skupina A 03.11.2019 KRA PIS 5:4p
17 02.11.2019 JIH OLO 1:2
17 02.11.2019 HKM TRI 5:2
17 02.11.2019 SPA CEM 6:5sn
17 02.11.2019 PLZ MBL 3:2
17 02.11.2019 SLZ CHM 5:1
17 02.11.2019 KVA LIB 3:2p
17 02.11.2019 SLA KLA 5:1
16 01.11.2019 PLZ LIB 4:2
16 01.11.2019 SLZ LIM 8:7sn
16 01.11.2019 HKM VIT 4:2
16 01.11.2019 PCE TRI 3:2p
16 01.11.2019 SPA KLA 5:3
16 01.11.2019 JIH ZLN 5:2
16 01.11.2019 KVA MBL 7:1
Skupina A 01.11.2019 PIS ZNS 6:1
Skupina A 01.11.2019 CHR KOB 0:4
Skupina A 01.11.2019 HBR KRA 1:6
Skupina B 01.11.2019 POM PRE 1:6
Skupina B 01.11.2019 LTO WAB 6:3
Skupina B 01.11.2019 SUM HAV 0:4
17 31.10.2019 PCE VIT 5:4sn
16 31.10.2019 SLA CEM 3:0
15 30.10.2019 LIM CHM 0:4
15 29.10.2019 KLA CEM 3:4
15 29.10.2019 ZLN OLO 3:5
15 29.10.2019 PLZ KVA 7:4
15 29.10.2019 SPA SLA 4:2
15 29.10.2019 TRI VIT 2:6
15 29.10.2019 LIB MBL 6:3
Skupina A 27.10.2019 HBR ZNS 1:2
Skupina B 27.10.2019 VSE WAB 4:2
Skupina A 27.10.2019 UNL KRA 6:0
Skupina B 27.10.2019 SUM PRE 3:4
Skupina B 27.10.2019 LTO HAV 6:5sn
Skupina A 27.10.2019 PIS KOB 5:3
34 26.10.2019 SLZ KVA 4:6
14 26.10.2019 CEM JIH 4:3
14 26.10.2019 TRI SLA 2:4
14 26.10.2019 OLO LIM 2:4
14 26.10.2019 MBL PCE 4:2
14 26.10.2019 VIT SPA 3:0
14 26.10.2019 ZLN CHM 4:5sn
14 26.10.2019 KLA KOM 7:4
14 26.10.2019 LIB HKM 2:8
33 25.10.2019 SLZ PLZ 0:3
13 25.10.2019 OLO CHM 4:1
13 25.10.2019 ZLN LIM 3:5
13 25.10.2019 VIT SLA 2:0
13 25.10.2019 LIB PCE 4:5
13 25.10.2019 TRI SPA 7:4
Skupina B 25.10.2019 POM VSE 4:6
Skupina B 25.10.2019 HAV WAB 3:1
Skupina B 25.10.2019 PRE LTO 3:2sn
Skupina A 25.10.2019 KOB HBR 4:3
Skupina A 25.10.2019 CHR UNL 5:4sn
Skupina A 25.10.2019 ZNS KRA 1:3
13 24.10.2019 CEM KOM 2:5
13 24.10.2019 KLA JIH 6:3
13 24.10.2019 MBL HKM 0:2
16 22.10.2019 KOM OLO 6:5
11 20.10.2019 SLZ ZLN 6:3
Skupina B 20.10.2019 WAB PRE 3:5
Skupina A 20.10.2019 PIS CHR 4:5sn
Skupina B 20.10.2019 VSE HAV 1:2
Skupina B 20.10.2019 SUM POM 4:2
Skupina A 20.10.2019 KRA KOB 4:3p
Skupina A 20.10.2019 UNL ZNS 7:3
12 19.10.2019 SLZ OLO 3:5
12 19.10.2019 TRI KOM 8:5
12 19.10.2019 HKM PLZ 1:2p
12 19.10.2019 CHM KLA 2:8
12 19.10.2019 SPA MBL 5:3
12 19.10.2019 VIT JIH 4:2
12 19.10.2019 SLA LIB 2:7
12 19.10.2019 PCE KVA 3:2p
12 19.10.2019 LIM CEM 2:1p
30 18.10.2019 TRI JIH 2:1sn
11 18.10.2019 CHM CEM 3:2sn
11 18.10.2019 LIM KLA 4:3
11 18.10.2019 HKM KVA 7:3
11 18.10.2019 SPA LIB 2:5
11 18.10.2019 PCE PLZ 2:3
Skupina B 18.10.2019 PRE HAV 2:3sn
Skupina B 18.10.2019 SUM VSE 2:3sn
Skupina A 18.10.2019 KOB ZNS 4:3
Skupina A 18.10.2019 PIS UNL 6:5p
Skupina A 18.10.2019 CHR HBR 5:1
Skupina B 18.10.2019 POM LTO 6:5
30 17.10.2019 VIT KOM 3:5
11 17.10.2019 SLA MBL 3:2
10 15.10.2019 KLA OLO 3:4
Skupina A 13.10.2019 HBR PIS 4:2
Skupina A 13.10.2019 UNL KOB 5:2
Skupina B 13.10.2019 VSE PRE 5:3
Skupina B 13.10.2019 WAB POM 1:2
Skupina A 13.10.2019 KRA CHR 7:3
Skupina B 13.10.2019 LTO SUM 2:4
Skupina B 11.10.2019 LTO VSE 3:5
Skupina B 11.10.2019 POM HAV 2:8
Skupina A 11.10.2019 HBR UNL 3:6
Skupina B 11.10.2019 SUM WAB 6:1
15 10.10.2019 JIH KOM 3:7
Skupina A 06.10.2019 KOB CHR 3:2p
Skupina A 06.10.2019 ZNS PIS 1:6
Skupina B 06.10.2019 HAV SUM 6:0
Skupina A 06.10.2019 KRA HBR 6:5p
Skupina B 06.10.2019 LTO WAB 4:1
Skupina B 06.10.2019 PRE POM 10:1
10 05.10.2019 CEM ZLN 1:4
10 05.10.2019 TRI CHM 1:3
10 05.10.2019 HKM SLZ 5:1
10 05.10.2019 LIB KOM 3:4sn
10 05.10.2019 MBL JIH 2:0
10 05.10.2019 PLZ SLA 5:1
10 05.10.2019 VIT LIM 6:5sn
10 05.10.2019 KVA SPA 2:3
9 04.10.2019 KLA ZLN 5:1
9 04.10.2019 PLZ SPA 4:5p
9 04.10.2019 LIB JIH 6:5
9 04.10.2019 VIT CHM 2:1p
9 04.10.2019 CEM OLO 5:4p
9 04.10.2019 PCE SLZ 5:2
9 04.10.2019 TRI LIM 5:6sn
Skupina A 04.10.2019 KRA UNL 2:5
Skupina B 04.10.2019 PRE SUM 0:3
Skupina B 04.10.2019 HAV LTO 11:2
Skupina B 04.10.2019 WAB VSE 1:11
Skupina A 04.10.2019 KOB PIS 2:5
Skupina A 04.10.2019 ZNS HBR 2:6
9 03.10.2019 MBL KOM 2:3
9 03.10.2019 KVA SLA 4:1
17 01.10.2019 KOM ZLN 5:0
Skupina A 29.09.2019 UNL CHR 3:1
Skupina B 29.09.2019 WAB HAV 2:4
Skupina B 29.09.2019 VSE POM 8:2
Skupina A 29.09.2019 HBR KOB 5:4p
Skupina A 29.09.2019 KRA ZNS 1:4
Skupina B 29.09.2019 LTO PRE 2:9
8 28.09.2019 JIH KVA 1:6
8 28.09.2019 OLO TRI 4:1
8 28.09.2019 SLA PCE 0:5
8 28.09.2019 CHM LIB 3:2p
8 28.09.2019 ZLN VIT 7:4
8 28.09.2019 SPA HKM 1:2
8 28.09.2019 LIM MBL 2:1
8 28.09.2019 KOM PLZ 2:3
7 27.09.2019 OLO VIT 3:4
7 27.09.2019 SLZ KLA 4:3
7 27.09.2019 SPA PCE 3:2
7 27.09.2019 CHM MBL 1:3
7 27.09.2019 JIH PLZ 2:1
7 27.09.2019 KOM KVA 2:4
Skupina B 27.09.2019 POM SUM 3:4
Skupina B 27.09.2019 HAV VSE 3:2
Skupina B 27.09.2019 PRE WAB 6:1
Skupina A 27.09.2019 KOB KRA 0:1
Skupina A 27.09.2019 ZNS UNL 4:1
Skupina A 27.09.2019 CHR PIS 5:6
8 26.09.2019 SLZ CEM 5:3
7 26.09.2019 LIM LIB 6:7sn
7 26.09.2019 ZLN TRI 3:2sn
7 26.09.2019 SLA HKM 3:2
6 24.09.2019 PLZ CHM 3:4
Skupina A 22.09.2019 HBR CHR 2:5
Skupina A 22.09.2019 ZNS KOB 6:5p
Skupina A 22.09.2019 UNL PIS 5:4p
Skupina B 22.09.2019 HAV PRE 3:0
Skupina B 22.09.2019 VSE SUM 3:2p
Skupina B 22.09.2019 LTO POM 4:1
6 21.09.2019 PCE KOM 4:3
6 21.09.2019 VIT KLA 3:1
6 21.09.2019 LIB OLO 2:6
6 21.09.2019 KVA LIM 8:1
6 21.09.2019 SLA SLZ 3:4
6 21.09.2019 HKM JIH 8:0
6 21.09.2019 TRI CEM 8:3
6 21.09.2019 MBL ZLN 8:3
5 20.09.2019 HKM KOM 2:0
5 20.09.2019 LIB ZLN 6:1
5 20.09.2019 SPA SLZ 1:0
5 20.09.2019 PLZ LIM 1:2sn
5 20.09.2019 VIT CEM 3:4sn
5 20.09.2019 TRI KLA 3:9
Skupina B 20.09.2019 POM WAB 4:2
Skupina B 20.09.2019 PRE VSE 2:1
Skupina B 20.09.2019 SUM LTO 3:0
Skupina A 20.09.2019 KOB UNL 1:2p
Skupina A 20.09.2019 HBR PIS 6:0
Skupina A 20.09.2019 CHR KRA 3:6
5 19.09.2019 MBL OLO 1:4
5 19.09.2019 PCE JIH 7:1
5 19.09.2019 KVA CHM 3:2
3 15.09.2019 SLZ TRI 5:0
Skupina B 15.09.2019 VSE LTO 3:1
Skupina B 15.09.2019 WAB SUM 3:1
Skupina B 15.09.2019 HAV POM 3:2p
Skupina A 15.09.2019 UNL HBR 3:4
Skupina A 15.09.2019 ZNS CHR 5:4
Skupina A 15.09.2019 KRA PIS 7:5
4 14.09.2019 SLZ VIT 2:4
4 14.09.2019 CEM LIB 3:2
4 14.09.2019 OLO PLZ 3:4
4 14.09.2019 JIH SLA 4:3p
4 14.09.2019 ZLN KVA 3:4
4 14.09.2019 LIM HKM 4:1
4 14.09.2019 KLA MBL 7:1
4 14.09.2019 CHM PCE 1:5
4 14.09.2019 KOM SPA 2:4
3 13.09.2019 KLA LIB 4:2
3 13.09.2019 ZLN PLZ 3:6
3 13.09.2019 CEM MBL 2:3p
3 13.09.2019 CHM HKM 2:3p
3 13.09.2019 OLO KVA 3:2sn
3 13.09.2019 JIH SPA 2:3
3 13.09.2019 KOM SLA 6:2
Skupina B 13.09.2019 POM PRE 1:8
Skupina B 13.09.2019 SUM HAV 2:4
Skupina B 13.09.2019 WAB LTO 5:3
Skupina A 13.09.2019 HBR KRA 5:3
Skupina A 13.09.2019 PIS ZNS 5:4p
Skupina A 13.09.2019 CHR KOB 3:4p
3 11.09.2019 LIM PCE 2:3sn
2 08.09.2019 JIH SLZ 2:3
2 08.09.2019 KVA KLA 4:1
2 07.09.2019 SLA LIM 1:6
2 07.09.2019 HKM ZLN 5:6
2 07.09.2019 LIB VIT 4:5p
2 07.09.2019 MBL TRI 2:1p
2 07.09.2019 SPA CHM 4:3p
2 07.09.2019 PCE OLO 3:0
2 07.09.2019 KOM SLZ 4:1
1 06.09.2019 MBL VIT 7:5
1 06.09.2019 HKM OLO 3:4sn
1 06.09.2019 PLZ KLA 1:4
1 06.09.2019 LIB TRI 1:0
1 06.09.2019 SPA LIM 3:2sn
1 06.09.2019 PCE ZLN 3:0
1 06.09.2019 SLA CHM 2:5
1 06.09.2019 KVA CEM 5:2
1 05.09.2019 PLZ CEM 3:1

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:03x
2:011x
2:19x
2:1pp5x
2:1sn4x
3:08x
3:114x
3:214x
3:2pp14x
3:2sn8x
4:04x
4:122x
4:229x
4:313x
4:3pp11x
4:3sn5x
5:03x
5:119x
5:220x
5:317x
5:47x
5:4pp8x
5:4sn3x
6:06x
6:16x
6:210x
6:316x
6:42x
6:54x
6:5pp5x
6:5sn4x
7:01x
7:15x
7:24x
7:36x
7:46x
7:52x
8:01x
8:13x
8:26x
8:34x
8:43x
8:53x
8:61x
8:7sn1x
9:02x
9:11x
9:31x
10:01x
10:11x
10:22x
10:32x
11:01x
11:21x
15:31x
0:13x
0:25x
0:37x
0:46x
0:54x
0:61x
0:72x
0:82x
0:92x
1:213x
1:2pp3x
1:2sn2x
1:313x
1:416x
1:58x
1:69x
1:73x
1:83x
1:111x
2:318x
2:3pp4x
2:3sn11x
2:416x
2:521x
2:67x
2:71x
2:84x
2:92x
3:420x
3:4pp8x
3:4sn7x
3:512x
3:66x
3:73x
3:81x
3:92x
3:111x
4:55x
4:5pp2x
4:5sn5x
4:66x
4:81x
5:62x
5:6pp1x
5:6sn1x
6:7sn1x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.
Zápasy - Junioři dnes

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost dnes

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
Preview - Junioři včera

Juniory čeká derby! Ve středu doma přivítají Karlovy Vary

DHL Superpohár se pomalu chýlí ke konci, litvínovskou juniorku čeká další zápas ve středu. Podruhé v rámci skupiny A změří síly s karlovarskou Energií, které se bude snažit oplatit venkovní porážku. Zabojují junioři ještě o play off?
Více >