Výsledky - extraliga

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEB CHM HAV HBR HKM HVP JIH KLA KLP KOB KOM KVA LIB LIM MBL MDS MTT OLO PCE PLZ POL POM PRE SLA SPA TAB TEC TRE TRI VIT VSE ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

6 16.04.2022 POL HBR 2:3p
5 14.04.2022 TRE POL 2:3p
5 14.04.2022 HBR TAB 6:2
4 09.04.2022 TRE HBR 2:3
4 09.04.2022 POL TAB 0:3
3 07.04.2022 TRE TAB 1:8
3 07.04.2022 HBR POL 3:1
2 02.04.2022 TAB HBR 5:0
2 02.04.2022 POL TRE 5:4sn
1 31.03.2022 HBR TRE 0:5
1 31.03.2022 TAB POL 5:0
6 26.03.2022 POM HVP 0:1
6 26.03.2022 HBR TAB 3:4sn
5 24.03.2022 HVP HBR 4:1
5 24.03.2022 TAB POM 3:0
4 19.03.2022 TAB HVP 1:4
4 19.03.2022 POM HBR 5:2
3 17.03.2022 HVP POM 4:3
3 17.03.2022 TAB HBR 2:1sn
2 12.03.2022 POM TAB 4:2
2 12.03.2022 HBR HVP 6:1
1 10.03.2022 HVP TAB 5:2
1 10.03.2022 HBR POM 2:4
Skupina A 05.03.2022 SLA LIB 4:7
Skupina C 05.03.2022 KLA LIM 3:4
Skupina E 05.03.2022 OLO VSE 5:0
Skupina C 05.03.2022 HVP MTT 11:0
Skupina E 05.03.2022 HAV MDS 2:5
Skupina D 05.03.2022 CEB KOB 8:3
Skupina B 05.03.2022 HKM KOM 4:0
Skupina A 05.03.2022 MBL KVA 0:1
Skupina B 05.03.2022 TRI VIT 7:4
Skupina A 05.03.2022 PLZ SPA 5:2
Skupina D 05.03.2022 PCE TAB 7:1
Skupina D 05.03.2022 TEC HBR 4:3sn
Skupina C 05.03.2022 KLP CHM 0:12
Skupina E 05.03.2022 PRE POM 2:3
Skupina B 05.03.2022 ZLN JIH 6:4
Skupina D 04.03.2022 HBR TAB 8:0
Skupina D 04.03.2022 KOB CEB 0:7
Skupina B 03.03.2022 KOM ZLN 1:2
Skupina C 03.03.2022 LIM HVP 3:4
Skupina D 03.03.2022 HBR CEB 5:6
Skupina B 03.03.2022 VIT HKM 5:4
Skupina A 03.03.2022 LIB PLZ 5:3
Skupina B 03.03.2022 JIH TRI 4:3p
Skupina C 03.03.2022 CHM KLA 2:3
Skupina D 03.03.2022 TAB TEC 7:1
Skupina E 03.03.2022 POM HAV 4:2
Skupina A 03.03.2022 SPA MBL 3:1
Skupina A 03.03.2022 KVA SLA 3:1
Skupina C 03.03.2022 MTT KLP 9:1
Skupina E 03.03.2022 MDS OLO 2:1
Skupina E 03.03.2022 VSE PRE 3:7
Skupina D 02.03.2022 KOB PCE 2:11
Skupina C 01.03.2022 LIM HVP 6:2
Skupina D 01.03.2022 KOB HBR 2:8
Skupina D 01.03.2022 CEB TAB 2:0
Skupina C 01.03.2022 KLP MTT 1:7
Skupina E 01.03.2022 PRE OLO 1:3
Skupina E 28.02.2022 POM MDS 4:6
Skupina C 28.02.2022 MTT KLP 7:4
Skupina E 26.02.2022 HAV OLO 1:3
Skupina E 26.02.2022 PRE MDS 3:2
Skupina C 26.02.2022 HVP CHM 3:6
Skupina A 26.02.2022 SLA PLZ 3:4sn
Skupina A 26.02.2022 MBL LIB 1:2
Skupina D 26.02.2022 PCE HBR 0:4
Skupina C 26.02.2022 MTT LIM 1:11
Skupina E 26.02.2022 POM VSE 2:4
Skupina D 26.02.2022 TAB KOB 5:2
Skupina D 26.02.2022 TEC CEB 5:2
Skupina C 26.02.2022 KLP KLA 0:13
Skupina B 26.02.2022 HKM JIH 3:1
Skupina B 26.02.2022 KOM VIT 0:4
Skupina A 26.02.2022 KVA SPA 5:6
Skupina B 26.02.2022 ZLN TRI 1:2
Skupina B 24.02.2022 TRI HKM 7:3
Skupina C 24.02.2022 LIM KLP 16:0
Skupina A 24.02.2022 LIB KVA 2:1
Skupina D 24.02.2022 KOB TEC 3:2
Skupina B 24.02.2022 VIT ZLN 6:5p
Skupina B 24.02.2022 JIH KOM 3:0
Skupina A 24.02.2022 PLZ MBL 1:2
Skupina C 24.02.2022 CHM MTT 7:2
Skupina D 24.02.2022 CEB PCE 3:5
Skupina E 24.02.2022 MDS POM 1:3
Skupina C 24.02.2022 KLA HVP 3:1
Skupina A 24.02.2022 SPA SLA 7:6sn
Skupina D 24.02.2022 HBR TAB 1:4
Skupina E 24.02.2022 OLO PRE 2:3
Skupina E 24.02.2022 VSE HAV 1:3
Skupina B 23.02.2022 TRI HKM 2:1p
Skupina E 22.02.2022 OLO MDS 3:0
Skupina B 22.02.2022 ZLN JIH 6:5sn
Skupina A 22.02.2022 KVA LIB 2:7
Skupina C 22.02.2022 HVP MTT 7:2
Skupina D 22.02.2022 PCE TAB 3:2p
Skupina E 22.02.2022 PRE HAV 8:3
Skupina E 20.02.2022 HAV PRE 2:1
Skupina C 19.02.2022 MTT KLA 0:3
Skupina B 19.02.2022 VIT JIH 2:3
Skupina C 19.02.2022 KLP HVP 2:5
Skupina E 19.02.2022 VSE MDS 3:4sn
Skupina A 19.02.2022 SLA MBL 2:4
Skupina B 19.02.2022 KOM TRI 2:4
Skupina A 19.02.2022 KVA PLZ 3:4p
Skupina A 19.02.2022 SPA LIB 1:6
Skupina C 19.02.2022 LIM CHM 6:1
Skupina D 19.02.2022 TEC PCE 3:8
Skupina D 19.02.2022 TAB CEB 0:3
Skupina E 19.02.2022 POM OLO 0:4
Skupina B 18.02.2022 ZLN HKM 5:2
Skupina B 17.02.2022 VIT TRI 2:0
Skupina A 17.02.2022 LIB SLA 2:1
Skupina B 17.02.2022 JIH ZLN 7:3
Skupina B 17.02.2022 KOM HKM 1:2p
Skupina D 17.02.2022 TAB PCE 5:4p
Skupina C 17.02.2022 LIM KLA 3:4p
Skupina A 17.02.2022 SPA PLZ 3:11
Skupina C 17.02.2022 CHM KLP 11:0
Skupina E 17.02.2022 POM PRE 3:5
Skupina A 17.02.2022 KVA MBL 3:2p
Skupina C 17.02.2022 MTT HVP 3:2
Skupina D 17.02.2022 HBR TEC 5:4
Skupina E 17.02.2022 VSE OLO 3:4
Skupina E 17.02.2022 MDS HAV 2:3sn
Skupina E 15.02.2022 HAV POM 4:5
Skupina A 15.02.2022 MBL KVA 4:2
Skupina E 15.02.2022 PRE MDS 2:3p
Skupina E 13.02.2022 MDS POM 1:2
Skupina D 13.02.2022 TAB TEC 7:0
Skupina D 12.02.2022 TAB KOB 4:1
Skupina D 12.02.2022 TEC HBR 2:7
Skupina C 12.02.2022 LIM KLP 9:1
Skupina A 12.02.2022 SPA MBL 1:0
Skupina B 11.02.2022 KOM JIH 6:2
Skupina C 11.02.2022 KLA MTT 8:0
Skupina C 10.02.2022 KLA LIM 1:2
Skupina B 10.02.2022 JIH VIT 2:5
Skupina A 10.02.2022 PLZ MBL 3:4p
Skupina B 10.02.2022 TRI KOM 5:4
Skupina E 10.02.2022 OLO HAV 1:3
Skupina C 10.02.2022 KLP CHM 0:12
Skupina A 09.02.2022 KVA PLZ 4:0
Skupina C 08.02.2022 MTT LIM 2:5
Skupina B 08.02.2022 KOM ZLN 4:2
Skupina B 08.02.2022 HKM TRI 7:5
Skupina D 08.02.2022 KOB TEC 3:1
Skupina D 08.02.2022 PCE CEB 4:3
Skupina D 08.02.2022 TAB HBR 1:4
Skupina C 06.02.2022 CHM HVP 3:1
Skupina B 05.02.2022 ZLN KOM 6:4
Skupina C 05.02.2022 KLA CHM 4:0
Skupina D 05.02.2022 CEB HBR 4:5p
Skupina B 05.02.2022 HKM VIT 4:2
Skupina C 05.02.2022 HVP LIM 1:6
Skupina A 05.02.2022 PLZ LIB 0:4
Skupina D 05.02.2022 PCE KOB 5:1
Skupina B 05.02.2022 TRI JIH 6:3
Skupina E 05.02.2022 PRE VSE 6:1
Skupina D 05.02.2022 TEC TAB 3:2sn
Skupina A 05.02.2022 SLA KVA 4:2
Skupina A 05.02.2022 MBL SPA 3:2sn
Skupina B 03.02.2022 VIT KOM 4:7
Skupina A 03.02.2022 LIB MBL 2:1
Skupina D 03.02.2022 KOB TAB 2:4
Skupina C 03.02.2022 LIM MTT 4:0
Skupina A 03.02.2022 PLZ SLA 5:1
Skupina B 03.02.2022 TRI ZLN 3:4p
Skupina D 03.02.2022 CEB TEC 4:1
Skupina A 03.02.2022 SPA KVA 4:1
Skupina C 03.02.2022 KLA KLP 6:2
Skupina E 03.02.2022 MDS PRE 4:3p
Skupina D 03.02.2022 HBR PCE 1:4
Skupina B 03.02.2022 JIH HKM 6:5sn
Skupina E 03.02.2022 VSE POM 6:7
Skupina A 02.02.2022 PLZ SPA 4:2
Skupina B 01.02.2022 ZLN TRI 2:4
Skupina D 01.02.2022 PCE TEC 3:0
Skupina C 29.01.2022 KLP LIM 1:6
Skupina B 29.01.2022 ZLN VIT 9:3
Skupina D 29.01.2022 PCE CEB 4:0
Skupina B 29.01.2022 HKM KOM 3:4sn
Skupina E 29.01.2022 HAV VSE 9:2
Skupina C 29.01.2022 HVP KLA 2:4
Skupina C 29.01.2022 MTT CHM 3:5
Skupina D 29.01.2022 TEC KOB 4:0
Skupina A 29.01.2022 SLA SPA 4:5p
Skupina A 27.01.2022 LIB SPA 4:6
Skupina C 27.01.2022 CHM LIM 5:1
Skupina C 27.01.2022 HVP KLP 11:2
Skupina B 27.01.2022 HKM ZLN 6:2
Skupina A 27.01.2022 MBL SLA 4:1
Skupina E 27.01.2022 MDS VSE 6:3
Skupina D 27.01.2022 PCE TEC 5:1
Skupina E 27.01.2022 OLO POM 4:2
Skupina D 27.01.2022 HBR KOB 4:0
Skupina C 25.01.2022 CHM KLA 3:5
Skupina E 22.01.2022 OLO VSE 8:1
Skupina A 22.01.2022 SLA LIB 5:2
Skupina B 22.01.2022 TRI VIT 5:2
Skupina E 22.01.2022 PRE POM 9:1
Skupina E 22.01.2022 HAV MDS 1:2p
Skupina D 22.01.2022 CEB KOB 6:2
Skupina B 20.01.2022 VIT HKM 4:3
Skupina A 20.01.2022 LIB PLZ 1:2
Skupina D 20.01.2022 KOB PCE 3:4
Skupina A 20.01.2022 KVA SLA 5:4
Skupina E 20.01.2022 POM HAV 4:0
Skupina B 20.01.2022 JIH TRI 1:2p
Skupina E 20.01.2022 MDS OLO 1:3
Skupina D 20.01.2022 HBR CEB 2:5
Skupina E 20.01.2022 VSE PRE 4:7
Skupina B 15.01.2022 KOM VIT 3:2sn
Skupina E 15.01.2022 POM VSE 3:0
Skupina A 15.01.2022 MBL LIB 4:5p
Skupina E 15.01.2022 HAV OLO 2:7
Skupina A 15.01.2022 KVA SPA 2:4
Skupina D 15.01.2022 PCE HBR 6:1
Skupina D 15.01.2022 TEC CEB 5:3
Skupina B 15.01.2022 HKM JIH 6:3
Skupina C 15.01.2022 KLP KLA 1:3
Skupina C 15.01.2022 HVP CHM 4:5
Skupina A 15.01.2022 SLA PLZ 0:7
Skupina B 13.01.2022 VIT ZLN 7:1
Skupina A 13.01.2022 LIB KVA 5:3
Skupina C 13.01.2022 CHM MTT 7:2
Skupina B 13.01.2022 KOM JIH 3:5
Skupina D 13.01.2022 CEB PCE 1:2sn
Skupina A 13.01.2022 MBL PLZ 2:5
Skupina A 13.01.2022 SPA SLA 3:4
Skupina C 13.01.2022 KLA HVP 3:4p
Skupina E 13.01.2022 OLO PRE 3:2
Skupina E 13.01.2022 VSE HAV 1:2
Skupina E 11.01.2022 PRE VSE 5:0
Skupina A 08.01.2022 SLA MBL 1:6
Skupina E 08.01.2022 HAV PRE 1:5
Skupina C 08.01.2022 KLP HVP 1:8
Skupina A 08.01.2022 SPA LIB 0:7
Skupina E 08.01.2022 POM OLO 2:5
Skupina D 08.01.2022 TEC PCE 3:5
Skupina B 08.01.2022 KOM TRI 0:6
Skupina D 08.01.2022 TAB CEB 4:5p
Skupina C 08.01.2022 LIM CHM 1:3
Skupina B 08.01.2022 ZLN HKM 4:2
Skupina E 08.01.2022 VSE MDS 2:5
Skupina A 08.01.2022 PLZ KVA 3:2
Skupina B 08.01.2022 VIT JIH 3:4sn
Skupina C 08.01.2022 MTT KLA 2:11
Skupina D 08.01.2022 KOB HBR 1:5
Skupina B 06.01.2022 KOM HKM 3:1
Skupina D 06.01.2022 KOB CEB 1:5
Skupina B 06.01.2022 VIT TRI 4:6
Skupina A 06.01.2022 LIB SLA 1:2
Skupina C 06.01.2022 CHM KLP 17:1
Skupina D 06.01.2022 TAB PCE 4:0
Skupina C 06.01.2022 LIM KLA 3:0
Skupina A 06.01.2022 KVA MBL 2:4
Skupina A 06.01.2022 SPA PLZ 5:4
Skupina B 06.01.2022 JIH ZLN 5:4
Skupina E 06.01.2022 MDS HAV 4:3
Skupina E 06.01.2022 POM PRE 3:2
Skupina C 06.01.2022 MTT HVP 3:9
Skupina D 06.01.2022 HBR TEC 2:3
Skupina E 06.01.2022 VSE OLO 2:3
Skupina C 11.12.2021 KLP MTT 1:8
Skupina E 11.12.2021 OLO MDS 3:2
Skupina C 11.12.2021 HVP LIM 1:4
Skupina B 11.12.2021 HKM VIT 3:2
Skupina D 11.12.2021 CEB HBR 5:4sn
Skupina C 11.12.2021 KLA CHM 2:3
Skupina A 11.12.2021 MBL SPA 3:2
Skupina D 11.12.2021 TEC TAB 1:2
Skupina A 11.12.2021 SLA KVA 8:4
Skupina A 11.12.2021 PLZ LIB 4:2
Skupina B 11.12.2021 TRI JIH 2:7
Skupina D 11.12.2021 PCE KOB 3:1
Skupina B 11.12.2021 ZLN KOM 2:6
Skupina E 11.12.2021 HAV POM 1:2p
Skupina B 09.12.2021 VIT KOM 1:5
Skupina A 09.12.2021 LIB MBL 3:4
Skupina D 09.12.2021 KOB TAB 0:6
Skupina A 09.12.2021 PLZ SLA 1:2
Skupina B 09.12.2021 TRI ZLN 12:1
Skupina E 09.12.2021 OLO HAV 9:0
Skupina E 09.12.2021 MDS PRE 1:2
Skupina A 09.12.2021 SPA KVA 6:3
Skupina C 09.12.2021 KLA KLP 9:1
Skupina D 09.12.2021 HBR PCE 4:3
Skupina C 09.12.2021 CHM HVP 7:2
Skupina D 09.12.2021 CEB TEC 9:1
Skupina B 09.12.2021 JIH HKM 5:4p
Skupina C 09.12.2021 LIM MTT 11:0
Skupina E 09.12.2021 VSE POM 4:2
Skupina A 04.12.2021 KVA LIB 3:1
Skupina D 04.12.2021 TEC KOB 5:4
Skupina B 04.12.2021 JIH KOM 3:2
Skupina C 04.12.2021 MTT CHM 0:6
Skupina D 04.12.2021 TAB HBR 1:0
Skupina E 04.12.2021 HAV VSE 4:0
Skupina A 04.12.2021 SLA SPA 6:7
Skupina A 04.12.2021 MBL PLZ 3:1
Skupina B 04.12.2021 ZLN VIT 5:1
Skupina C 04.12.2021 KLP LIM 1:9
Skupina E 04.12.2021 PRE OLO 5:6
Skupina B 04.12.2021 HKM TRI 3:5
Skupina E 04.12.2021 POM MDS 4:3p
Skupina C 04.12.2021 HVP KLA 4:3
Skupina A 02.12.2021 LIB SPA 2:4
Skupina A 02.12.2021 PLZ KVA 6:4
Skupina B 02.12.2021 HKM ZLN 1:3
Skupina B 02.12.2021 TRI KOM 5:0
Skupina A 02.12.2021 MBL SLA 3:2
Skupina B 02.12.2021 JIH VIT 4:3
Skupina C 02.12.2021 CHM LIM 4:5
Skupina C 02.12.2021 HVP KLP 12:1
Skupina E 02.12.2021 OLO POM 4:2
Skupina D 02.12.2021 CEB TAB 0:3
Skupina C 02.12.2021 KLA MTT 8:1
Skupina E 02.12.2021 PRE HAV 3:0
Skupina E 02.12.2021 MDS VSE 5:2
Skupina D 02.12.2021 HBR KOB 3:1
Skupina Východ 27.11.2021 VIT TRI 2:5
Skupina Východ 27.11.2021 HAV ZLN 3:4
Skupina Východ 27.11.2021 PRE OLO 1:3
Skupina Západ 27.11.2021 CHM KVA 4:3p
Skupina Západ 27.11.2021 HVP PLZ 2:4
Skupina Východ 27.11.2021 MDS VSE 2:1
Skupina Střed 27.11.2021 JIH HBR 4:3
Skupina Východ 27.11.2021 KOM POM 1:2
Skupina Západ 27.11.2021 MBL LIM 6:5
Skupina Střed 27.11.2021 CEB TEC 4:2
Skupina Střed 27.11.2021 PCE TAB 6:5sn
Skupina Střed 27.11.2021 HKM SPA 7:3
Skupina Západ 27.11.2021 LIB KLP 5:2
Skupina Západ 27.11.2021 KLA MTT 6:0
Skupina Střed 27.11.2021 SLA KOB 12:1
Skupina Západ 26.11.2021 LIB MTT 5:0
Skupina Západ 26.11.2021 KLA LIM 6:5
Skupina Západ 26.11.2021 CHM MBL 2:5
Skupina Východ 25.11.2021 ZLN MDS 6:4
Skupina Východ 25.11.2021 KOM OLO 2:3
Skupina Západ 25.11.2021 PLZ KLA 6:1
Skupina Východ 25.11.2021 TRI HAV 8:0
Skupina Západ 25.11.2021 LIM HVP 2:4
Skupina Střed 25.11.2021 TEC PCE 1:4
Skupina Západ 25.11.2021 MTT CHM 1:11
Skupina Západ 25.11.2021 KVA LIB 4:1
Skupina Západ 25.11.2021 MBL KLP 15:0
Skupina Střed 25.11.2021 JIH KOB 6:2
Skupina Střed 25.11.2021 SPA SLA 3:4p
Skupina Východ 25.11.2021 POM VIT 5:6
Skupina Střed 25.11.2021 TAB HKM 2:6
Skupina Střed 25.11.2021 HBR CEB 1:3
Skupina Východ 25.11.2021 VSE PRE 2:7
Skupina Střed 24.11.2021 PCE JIH 4:3sn
Skupina Východ 23.11.2021 MDS VIT 4:2
Skupina Východ 23.11.2021 VSE ZLN 4:3p
Skupina Západ 22.11.2021 CHM LIB 0:5
Skupina Střed 20.11.2021 KOB SPA 2:12
Skupina Střed 20.11.2021 HKM TEC 9:2
Skupina Střed 20.11.2021 SLA TAB 4:1
Skupina Západ 20.11.2021 KLP KVA 1:8
Skupina Východ 20.11.2021 VIT KOM 3:6
Skupina Východ 20.11.2021 OLO VSE 4:2
Skupina Střed 20.11.2021 CEB JIH 1:5
Skupina Západ 20.11.2021 CHM PLZ 1:2
Skupina Východ 20.11.2021 HAV POM 1:0
Skupina Východ 20.11.2021 PRE ZLN 7:1
Skupina Západ 20.11.2021 HVP MBL 5:4
Skupina Východ 20.11.2021 MDS TRI 2:6
Skupina Střed 19.11.2021 PCE HBR 3:2
Skupina Východ 18.11.2021 VIT HAV 3:1
Skupina Východ 18.11.2021 KOM VSE 7:1
Skupina Střed 18.11.2021 CEB PCE 5:2
Skupina Západ 18.11.2021 HVP KLA 4:2
Skupina Západ 18.11.2021 PLZ LIB 0:5
Skupina Střed 18.11.2021 TAB KOB 4:0
Skupina Východ 18.11.2021 TRI PRE 4:2
Skupina Střed 18.11.2021 TEC SLA 1:9
Skupina Východ 18.11.2021 ZLN OLO 3:1
Skupina Střed 18.11.2021 JIH SPA 1:6
Skupina Západ 18.11.2021 LIM CHM 4:3p
Skupina Západ 18.11.2021 MBL KVA 2:1
Skupina Východ 18.11.2021 POM MDS 2:7
Skupina Střed 18.11.2021 HBR HKM 1:4
Skupina Západ 17.11.2021 CHM LIM 3:1
Skupina Západ 17.11.2021 MTT KLP 6:2
Skupina Východ 16.11.2021 KOM ZLN 1:3
Skupina Západ 16.11.2021 CHM HVP 5:0
Skupina Východ 16.11.2021 VIT PRE 3:4sn
Skupina Západ 13.11.2021 KLA CHM 6:4
Skupina Západ 11.11.2021 KLA KLP 9:1
Skupina Východ 01.11.2021 HAV MDS 2:1
Skupina Východ 30.10.2021 OLO TRI 5:1
Skupina Východ 30.10.2021 PRE POM 3:2
Skupina Západ 30.10.2021 KLP PLZ 2:12
Skupina Západ 30.10.2021 LIB LIM 4:7
Skupina Střed 30.10.2021 KOB TEC 4:5sn
Skupina Západ 30.10.2021 KVA MTT 10:2
Skupina Východ 30.10.2021 HAV KOM 2:4
Skupina Západ 30.10.2021 KLA MBL 1:4
Skupina Střed 30.10.2021 HKM CEB 3:2
Skupina Střed 30.10.2021 SPA TAB 5:2
Skupina Střed 30.10.2021 SLA HBR 3:2
Skupina Střed 28.10.2021 HBR KOB 1:2
Skupina Střed 28.10.2021 CEB SLA 3:5
Skupina Východ 28.10.2021 POM OLO 2:3
Skupina Západ 28.10.2021 HVP LIB 3:5
Skupina Střed 28.10.2021 TEC SPA 1:6
Skupina Západ 28.10.2021 PLZ KVA 3:4sn
Skupina Střed 28.10.2021 JIH TAB 9:1
Skupina Východ 28.10.2021 TRI VSE 7:0
Skupina Západ 28.10.2021 LIM KLP 13:1
Skupina Střed 28.10.2021 PCE HKM 2:3
Skupina Západ 28.10.2021 MBL MTT 6:1
Skupina Východ 26.10.2021 POM PRE 2:4
Skupina Střed 23.10.2021 KOB CEB 0:8
Skupina Východ 23.10.2021 MDS KOM 1:6
Skupina Střed 23.10.2021 SLA PCE 5:0
Skupina Východ 23.10.2021 PRE HAV 0:3
Skupina Západ 23.10.2021 LIB KLA 5:2
Skupina Západ 23.10.2021 KLP HVP 2:7
Skupina Východ 23.10.2021 ZLN TRI 0:5
Skupina Východ 23.10.2021 VSE POM 5:4
Skupina Střed 23.10.2021 HKM JIH 3:6
Skupina Střed 23.10.2021 TAB TEC 4:2
Skupina Střed 23.10.2021 SPA HBR 6:1
Skupina Západ 23.10.2021 KVA LIM 6:4
Skupina Východ 23.10.2021 OLO VIT 4:6
Skupina Západ 23.10.2021 PLZ MTT 10:1
Skupina Východ 21.10.2021 VIT VSE 0:2
Skupina Střed 21.10.2021 PCE KOB 10:3
Skupina Východ 21.10.2021 HAV OLO 1:2
Skupina Východ 21.10.2021 KOM TRI 6:3
Skupina Střed 21.10.2021 HKM SLA 3:2p
Skupina Západ 21.10.2021 LIM MTT 6:5
Skupina Střed 21.10.2021 JIH TEC 7:2
Skupina Střed 21.10.2021 CEB SPA 1:2sn
Skupina Střed 21.10.2021 HBR TAB 5:3
Skupina Východ 21.10.2021 POM ZLN 3:6
Skupina Východ 21.10.2021 MDS PRE 2:3
Skupina Západ 20.10.2021 MBL PLZ 1:2
Skupina Západ 20.10.2021 KVA HVP 1:3
Skupina Západ 19.10.2021 CHM KLA 2:8
Skupina Východ 19.10.2021 HAV VIT 1:4
Skupina Východ 16.10.2021 HAV VSE 2:5
Skupina Východ 16.10.2021 OLO MDS 0:4
Skupina Východ 16.10.2021 PRE KOM 3:8
Skupina Západ 16.10.2021 MTT HVP 1:6
Skupina Střed 16.10.2021 TEC HBR 3:5
Skupina Západ 16.10.2021 KVA KLA 6:2
Skupina Západ 16.10.2021 PLZ LIM 4:3p
Skupina Východ 16.10.2021 TRI POM 4:2
Skupina Střed 16.10.2021 SLA JIH 0:5
Skupina Střed 16.10.2021 TAB CEB 0:3
Skupina Západ 16.10.2021 KLP CHM 1:10
Skupina Východ 16.10.2021 ZLN VIT 4:3
Skupina Střed 16.10.2021 SPA PCE 4:2
Skupina Západ 16.10.2021 LIB MBL 1:3
Skupina Střed 16.10.2021 KOB HKM 1:6
Skupina Západ 14.10.2021 KLA PLZ 2:4
Skupina Východ 14.10.2021 VIT POM 3:1
Skupina Západ 14.10.2021 LIB KVA 5:3
Skupina Střed 14.10.2021 KOB JIH 1:15
Skupina Východ 14.10.2021 HAV TRI 1:7
Skupina Západ 14.10.2021 HVP LIM 3:2p
Skupina Střed 14.10.2021 HKM TAB 4:3
Skupina Střed 14.10.2021 CEB HBR 3:2
Skupina Střed 14.10.2021 PCE TEC 11:1
Skupina Východ 14.10.2021 OLO KOM 4:5p
Skupina Východ 14.10.2021 PRE VSE 7:3
Skupina Střed 14.10.2021 SLA SPA 4:5
Skupina Západ 14.10.2021 CHM MTT 8:2
Skupina Západ 14.10.2021 KLP MBL 1:9
Skupina Východ 14.10.2021 MDS ZLN 2:4
Skupina Střed 12.10.2021 PCE SLA 1:0
Skupina Východ 12.10.2021 PRE VIT 1:3
Skupina Západ 11.10.2021 PLZ CHM 2:4
Skupina Střed 09.10.2021 TAB SPA 2:5
Skupina Střed 07.10.2021 TAB JIH 1:7
Skupina Střed 02.10.2021 JIH CEB 5:4
Skupina Východ 02.10.2021 ZLN PRE 2:5
Skupina Západ 02.10.2021 MTT LIB 1:7
Skupina Střed 02.10.2021 TEC HKM 1:7
Skupina Západ 02.10.2021 MBL HVP 4:0
Skupina Střed 02.10.2021 HBR PCE 0:3
Skupina Střed 02.10.2021 SPA KOB 11:1
Skupina Východ 02.10.2021 KOM VIT 2:4
Skupina Východ 02.10.2021 TRI MDS 5:1
Skupina Východ 02.10.2021 POM HAV 5:2
Skupina Západ 02.10.2021 LIM KLA 6:5p
Skupina Střed 02.10.2021 TAB SLA 0:6
Skupina Východ 02.10.2021 VSE OLO 5:2
Skupina Západ 02.10.2021 KVA KLP 10:1
Skupina Západ 30.09.2021 KLA HVP 5:1
Skupina Západ 30.09.2021 LIB PLZ 2:10
Skupina Střed 30.09.2021 KOB TAB 5:3
Skupina Střed 30.09.2021 HKM HBR 5:2
Skupina Západ 30.09.2021 KVA MBL 2:3
Skupina Východ 30.09.2021 OLO ZLN 3:2
Skupina Střed 30.09.2021 SLA TEC 5:2
Skupina Střed 30.09.2021 SPA JIH 1:6
Skupina Východ 30.09.2021 PRE TRI 2:4
Skupina Střed 30.09.2021 PCE CEB 3:2sn
Skupina Západ 30.09.2021 KLP MTT 3:4p
Skupina Východ 30.09.2021 VSE KOM 2:7
Skupina Východ 30.09.2021 MDS POM 2:4
Skupina Východ 28.09.2021 HAV PRE 1:2
Skupina Západ 27.09.2021 KVA PLZ 4:5p
Skupina Střed 25.09.2021 HBR SLA 1:6
Skupina Střed 25.09.2021 JIH PCE 4:0
Skupina Západ 25.09.2021 HVP CHM 6:1
Skupina Střed 25.09.2021 TEC KOB 3:4
Skupina Západ 25.09.2021 MTT KVA 1:5
Skupina Západ 25.09.2021 MBL KLA 5:0
Skupina Západ 25.09.2021 PLZ KLP 15:0
Skupina Východ 25.09.2021 TRI OLO 7:0
Skupina Západ 25.09.2021 LIM LIB 2:5
Skupina Východ 25.09.2021 VIT MDS 4:1
Skupina Východ 25.09.2021 ZLN VSE 6:2
Skupina Východ 25.09.2021 KOM HAV 4:2
Skupina Střed 25.09.2021 CEB HKM 2:6
Skupina Západ 23.09.2021 LIB HVP 10:1
Skupina Střed 23.09.2021 KOB HBR 3:7
Skupina Střed 23.09.2021 HKM PCE 8:3
Skupina Východ 23.09.2021 ZLN KOM 4:3
Skupina Střed 23.09.2021 SLA CEB 3:2
Skupina Východ 23.09.2021 MDS HAV 2:1
Skupina Západ 23.09.2021 KLP LIM 1:14
Skupina Východ 23.09.2021 OLO POM 4:2
Skupina Střed 23.09.2021 SPA TEC 12:0
Skupina Východ 23.09.2021 VSE TRI 1:6
Skupina Západ 22.09.2021 MTT MBL 2:10
Skupina Střed 18.09.2021 JIH HKM 4:1
Skupina Západ 18.09.2021 MTT PLZ 0:7
Skupina Západ 18.09.2021 HVP KLP 8:0
Skupina Střed 18.09.2021 HBR SPA 5:4sn
Skupina Střed 18.09.2021 TEC TAB 3:1
Skupina Západ 18.09.2021 MBL CHM 5:3
Skupina Východ 18.09.2021 KOM MDS 2:4
Skupina Východ 18.09.2021 TRI ZLN 10:3
Skupina Střed 18.09.2021 CEB KOB 7:1
Skupina Západ 18.09.2021 LIM KVA 4:6
Skupina Východ 18.09.2021 POM VSE 6:2
Skupina Západ 18.09.2021 KLA LIB 2:8
Skupina Východ 18.09.2021 VIT OLO 3:1
Skupina Západ 16.09.2021 LIB CHM 4:3
Skupina Střed 16.09.2021 KOB PCE 2:3p
Skupina Západ 16.09.2021 PLZ MBL 2:3sn
Skupina Střed 16.09.2021 TAB HBR 2:4
Skupina Západ 16.09.2021 HVP KVA 4:6
Skupina Východ 16.09.2021 TRI KOM 1:5
Skupina Východ 16.09.2021 ZLN POM 3:5
Skupina Střed 16.09.2021 TEC JIH 2:9
Skupina Východ 16.09.2021 OLO HAV 5:1
Skupina Střed 16.09.2021 SLA HKM 2:4
Skupina Západ 16.09.2021 KLP KLA 0:8
Skupina Střed 16.09.2021 SPA CEB 11:4
Skupina Východ 16.09.2021 PRE MDS 3:5
Skupina Východ 16.09.2021 VSE VIT 2:5
Skupina Západ 15.09.2021 MTT LIM 0:5
Skupina Střed 11.09.2021 HBR TEC 1:2
Skupina Střed 11.09.2021 JIH SLA 4:1
Skupina Východ 11.09.2021 VSE HAV 2:3
Skupina Západ 11.09.2021 KLA KVA 3:4
Skupina Střed 11.09.2021 HKM KOB 13:0
Skupina Západ 11.09.2021 HVP MTT 8:0
Skupina Střed 11.09.2021 PCE SPA 2:4
Skupina Západ 11.09.2021 CHM KLP 16:1
Skupina Západ 11.09.2021 MBL LIB 1:5
Skupina Západ 11.09.2021 LIM PLZ 2:5
Skupina Východ 11.09.2021 POM TRI 0:4
Skupina Východ 11.09.2021 MDS OLO 2:1
Skupina Východ 11.09.2021 VIT ZLN 6:2
Skupina Východ 11.09.2021 KOM PRE 7:0
Skupina Střed 11.09.2021 CEB TAB 4:5
Skupina Střed 09.09.2021 KOB SLA 2:4
Skupina Střed 09.09.2021 TAB PCE 1:2
Skupina Západ 09.09.2021 PLZ HVP 6:0
Skupina Východ 09.09.2021 ZLN HAV 4:2
Skupina Východ 09.09.2021 TRI VIT 3:5
Skupina Západ 09.09.2021 MTT KLA 0:6
Skupina Střed 09.09.2021 TEC CEB 2:3
Skupina Západ 09.09.2021 LIM MBL 2:3sn
Skupina Střed 09.09.2021 SPA HKM 2:3
Skupina Východ 09.09.2021 OLO PRE 3:4
Skupina Západ 09.09.2021 KVA CHM 6:4
Skupina Východ 09.09.2021 POM KOM 2:8
Skupina Západ 09.09.2021 KLP LIB 2:15
Skupina Střed 09.09.2021 HBR JIH 3:1
Skupina Východ 09.09.2021 VSE MDS 4:1

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:04x
2:02x
2:110x
2:1pp1x
2:1sn1x
3:07x
3:119x
3:218x
3:2pp4x
3:2sn4x
4:013x
4:111x
4:223x
4:312x
4:3pp7x
4:3sn2x
5:09x
5:19x
5:217x
5:37x
5:410x
5:4pp2x
5:4sn3x
6:02x
6:18x
6:212x
6:35x
6:47x
6:53x
6:5pp2x
6:5sn3x
7:04x
7:16x
7:25x
7:34x
7:42x
7:51x
7:6sn1x
8:05x
8:12x
8:21x
8:33x
8:41x
9:01x
9:17x
9:22x
9:31x
10:13x
10:21x
10:32x
11:03x
11:12x
11:21x
11:41x
12:01x
12:13x
13:01x
13:11x
15:02x
16:01x
16:11x
17:11x
0:12x
0:21x
0:37x
0:46x
0:56x
0:65x
0:74x
0:82x
0:122x
0:131x
1:220x
1:2pp4x
1:2sn2x
1:315x
1:49x
1:58x
1:612x
1:75x
1:84x
1:93x
1:101x
1:112x
1:141x
1:151x
2:316x
2:3pp4x
2:3sn3x
2:425x
2:516x
2:64x
2:78x
2:84x
2:91x
2:102x
2:112x
2:122x
2:151x
3:410x
3:4pp7x
3:4sn7x
3:513x
3:64x
3:72x
3:82x
3:91x
3:111x
4:55x
4:5pp6x
4:5sn1x
4:66x
4:74x
5:64x
6:72x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.
Konto našeho srdce 30.11.2022

Konto našeho srdce HC Verva Litvínov a Nadační fond FK Teplice doplatili lázně pro Nicolase

Nicolas Úbl je i přes nepřízeň osudu usměvavý a společenský devítiletý chlapec. Od narození je vážně nemocný v důsledku špatně vedeného porodu. Nicky trpí hydrocefalem, dětskou mozkovou obrnou, mentální retardací, epilepsií, poruchou řeči a má problémy se soustředěním. V současné době se zotavuje po úrazu, kdy s ním upadl řidič sanitního vozu na...
Více >
Zápasy - Dorost 26.11.2022

Dorostenci venku rozstříleli Tábor a získali tři body

T á b o r - Celý zápas v Táboře se nesl v duchu hostující převahy. Litvínovští dokázali dát góly nejen z přesilovky, ale i mimo ni, díky čemuž si připsali vysoké vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři 26.11.2022

Junioři zvládli prodloužení v Třinci a vezou domů dva body

T ř i n e c - Litvínovští junioři se v sobotu postavili mladým Ocelářům. Po velice napínavém zápase Litvínov zvítězil poměrem 5:4. Rozhodl tak gól až v prodloužení.
Více >
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov