Novinky

Hledat:
Klub před 2 dny

Filip Helt míří do Jihlavy

Filip Helt opouští Litvínov. Vedení klubu neuplatnilo třiadvacetiletému útočníkovi opci, který tak odchází do jihlavské Dukly.
Tiskové zprávy 01.05.2021

Litvínov podepsal mladíky Denise Zemana a Michala Guta

Verva podepsala víceleté smlouvy s perspektivními mladíky, obráncem Denisem Zemanem, a útočníkem Michalem Gutem. „V obou vidíme nadějné hráče do budoucna. Jsou to kluci z regionu a jsme rádi, že se rozhodli další fázi...
Klub 01.05.2021

Útočník Jakub Petružálek se loučí s Litvínovem

Litvínovský odchovanec Jakub Petružálek nebude v nové sezóně pokračovat v litvínovském dresu. Vedení klubu neuplatnilo opci na šestatřicetiletého útočníka, který tak na severu Čech končí. „Chtěli bychom Jakubovi...
Další stránky
123456>>
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Žáci 19.10.2020

ŠESTKA: O prohře s lounským Slovanem se rozhodlo ve druhé třetině

Litvínovští šesťáci mají na svém kontě pouze čtyři zápasy, začátkem října bojovali proti Lounům o první body do tabulky. Do utkání ale nevstoupili dobře, když skóroval Zörner, poté dvakrát inkasovali v druhém dějství a byla z toho prohra 2:5. V aktuální tabulce jim patří poslední místo, v kolonce bodů svítí nula.
Více >