A-tým 07.11.2016

ALTISPORT CHALLENGE: Stíhací závod zná svého vítěze

Úvodní ALTISPORT CHALLENGE má svého vítěze. Ve stíhacím závodě na jedno kolo se utkali Lukáš Vopat (starší dorost), Denis Viedemann (2. třída) a Jakub Černý (A-tým). V první fázi zajeli všechni účastníci kolo na čas, od kterého se poté dal nejpomalejším časový náskok na vítěze této rozjížďky. Nejrychleji rozjížďku zajel Jakub Černý v čase 12,4 s, na druhém místě skončil Lukáš Vopat s minimální ztrátou 0,3 s a na třetím místě Denis Viedemann se ztrátou 6 vteřin na Jakuba Černého. Oba tak získali svou časovou výhodu, Lukáš Vopat 0,3 vteřiny a Denis Viedemann 6 vteřin. Povedlo se Jakubu Černému výhodu stáhnout a závod ovládnout? Na to se můžete podívat v připraveném videu!
Junioři 17.06.2020

Ligu akademií čeká zúžení. Jak vypadá rozpis juniorky?

Po zveřejnění herního formátu a rozlosování Extraligy dorostu se dočkali i litvínovští junioři. Z Juniorské ligy akademií v sezoně 2020/21 přímo sestoupí tři až čtyři týmy, další bude příslušnost v soutěži obhajovat v baráži.
Více >
Dorost 10.06.2020

Dorostenci znají herní systém soutěže i rozlosování

Český hokej na konci uplynulého týdne informoval o formátu nejvyšší dorostenecké soutěže. Z Extraligy dorostu v nadcházejícím ročníku přímo spadne šest mužstev, liga bude opět rozdělená na tři skupiny. Kromě toho bylo zveřejněno i rozlosování dorostenecké extraligy.
Více >
Dorost 05.05.2020

PŘEHLED: Jak by mohla vypadat soupiska dorostu?

Novým trenérem dorostu se od nadcházejícího ročníku stane šéftrenér litvínovské akademie Radek Mrázek. I mladší z nejstarších mládežnických kategorií čekají poměrně výrazné změny. Jak se to projeví na soupisce?
Více >