A-tým 07.11.2016

ALTISPORT CHALLENGE: Stíhací závod zná svého vítěze

Úvodní ALTISPORT CHALLENGE má svého vítěze. Ve stíhacím závodě na jedno kolo se utkali Lukáš Vopat (starší dorost), Denis Viedemann (2. třída) a Jakub Černý (A-tým). V první fázi zajeli všechni účastníci kolo na čas, od kterého se poté dal nejpomalejším časový náskok na vítěze této rozjížďky. Nejrychleji rozjížďku zajel Jakub Černý v čase 12,4 s, na druhém místě skončil Lukáš Vopat s minimální ztrátou 0,3 s a na třetím místě Denis Viedemann se ztrátou 6 vteřin na Jakuba Černého. Oba tak získali svou časovou výhodu, Lukáš Vopat 0,3 vteřiny a Denis Viedemann 6 vteřin. Povedlo se Jakubu Černému výhodu stáhnout a závod ovládnout? Na to se můžete podívat v připraveném videu!
Dorost 10.06.2019

Martin Tvrzník: Hlavním cílem pro příští rok je postup do play off

Kolik hráčů nastoupilo do letní přípravy a jak probíhá? A cíle pro příští sezonu? To vše se dozvíte v rozhovoru s trenérem dorostu Martinem Tvrzníkem.
Více >
Mládež 08.06.2019

Myšák s Balážem součástí reprezentace U18

Dva pravidelné reprezentanty čeká další reprezentační sraz. Jan Myšák a Ondřej Baláž byli nominováni na první přípravný kemp reprezentace do osmnácti let.
Více >
Mládež 07.06.2019

PŘEHLED: Realizační týmy mládežnických kategorií

S novou sezonou přichází i drobné změny v realizačních týmech mládežnických kategorií. Podívejte se na současná složení!
Více >