A-tým 07.11.2016

ALTISPORT CHALLENGE: Stíhací závod zná svého vítěze

Úvodní ALTISPORT CHALLENGE má svého vítěze. Ve stíhacím závodě na jedno kolo se utkali Lukáš Vopat (starší dorost), Denis Viedemann (2. třída) a Jakub Černý (A-tým). V první fázi zajeli všechni účastníci kolo na čas, od kterého se poté dal nejpomalejším časový náskok na vítěze této rozjížďky. Nejrychleji rozjížďku zajel Jakub Černý v čase 12,4 s, na druhém místě skončil Lukáš Vopat s minimální ztrátou 0,3 s a na třetím místě Denis Viedemann se ztrátou 6 vteřin na Jakuba Černého. Oba tak získali svou časovou výhodu, Lukáš Vopat 0,3 vteřiny a Denis Viedemann 6 vteřin. Povedlo se Jakubu Černému výhodu stáhnout a závod ovládnout? Na to se můžete podívat v připraveném videu!
Mládež před 2 dny

Pět hráčů Litvínova bylo nominováno na kemp krajského výběru

V nominaci výběru kraje ročníku 2006 je pět zástupců černožlutých. Hráči se 21.8. zúčastní jednodenního kempu v Jablonci.
Více >
Zápasy - Junioři 13.08.2019

První výhra v přípravě! Juniorka rozstřílela Kladno 6:2

L i t v í n o v - Litvínovští junioři porazili kladenské Rytíře 6:2. Velkou měrou se na tom podílel hattrick Daniela Jouzy a také dvoubrankový David Jindra.
Více >
Zápasy - Dorost 07.08.2019

Dorostenci vstoupili do přípravy porážkou, Bruslařům podlehli 2:5

L i t v í n o v - Dorost se v prvním přípravném zápase utkal s Mladou Boleslaví. O vítězi zápasu rozhodla již první třetina, ve které soupeř třikrát skóroval.
Více >
×
Dnes v 16:00 | Muži
HC VERVA Litvínov
Admiral Vladivostok