Konto našeho srdce 20.12.2019

Bronzová Martina Šimonová přivezla ukázat svou bronzovou medaili z Dubaje

Sportovkyně tělesně postižených sportovců TJ NOLA Teplice Martina Šimonová a Lenka Kadetová přijely osobně poděkovat hráčům A-týmu HC VERVA Litvínov za finanční a morální podporu na MS v Dubaji.
Při domácím zápase s Kometou Brno fandily celý zápas a v závěru zazvonily na zvon vítězství. Martině gratulujeme k životnímu výkonu ve vrhu koulí a získání bronzové medaile na takto prestižní soutěži MS. Lence i Martině držíme palce do dalších sportovních bojů a k získání cenných kovů. 

Jedeme v tom spolu! Konto našeho srdce HC VERVA Litvínov.

Poděkování od Martiny s Lenkou:

Fotogalerie

Zápasy - Dorost včera

Černá série je u konce! Dorost porazil Havířov 3:1

Litvínovští dorostenci po třech zápasech zabrali a dokázali naplno bodovat. Chemici proti Havířovu otočili nepříznivý stav a o zisku tří bodů rozhodli až v samotném závěru. Dva góly vstřelil útočník David Skuhrovec.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Černožlutý debakl, junioři doma od Energie vyfasovali devět branek

L i t v í n o v - Středeční utkání DHL Superpoháru proti Karlovým Varům litvínovské juniorce hrubě nevyšlo. Energie na vysokou výhru zadělala v první části hry a nakonec pohodlně zvítězila 9:2. Na domácí straně se prosadili Dan Bartoš a Jakub Kroupa.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Ukončí dorost sérii proher? Narazí na Havířov a Zlín

Litvínovským dorostencům se momentálně nedaří vítězit. Z posledních třech zápasů si odnesli jediný bod za prohru po samostatných nájezdech. Podaří se svěřencům trenéra Tvrzníka zvrátit nepříznivou bilanci proti Havířovu nebo Zlínu? Zápas proti Havířovu startuje 27. února v 17:30 a proti Zlínu 28. února od 16:00 na Zimním stadionu Ivana Hlinky!
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
PSG Zlín
HC VERVA Litvínov