Rozhovory 28.02.2021

Čtyři body? Maká celý tým do jednoho hráče, musíme v tom pokračovat, říká Lukeš

Jeden gól a tři nahrávky – František Lukeš se v neděli zásadní měrou podílel na čtvrté litvínovské výhře v řadě. Stejný počet bodů se mu naposledy povedlo nasbírat před více než čtyřmi lety v duelu proti Pardubicím.
Františku, dneska jste proti Mladé Boleslavi zapsal čtyři body. To je poněkud neobvyklé, ne?
(usmál se) Pár zápasů se mi nedařilo, ale dneska hrál dobře celý mančaft. Je jedno, kdo dá góly. Už v první třetině jsme měli šance, akorát jsme je nedali. Musím pochválit kluky, že hráli celých šedesát minut. 

Hosté byli dvakrát ve vedení, vás to ale nepoložilo…
Myslím, že v první třetině jsme měli dát pár gólů. Měli jsme hodně šancí a prohráli jsme ji 0:1. Ale dneska jsme hráli šedesát minut a bereme vítězství. 

Jedná se o čtvrté vítězství za sebou, takovou sérii jste letos ještě neměli. Co za tím vidíte?
Dáváme docela dost gólů, daří se nám i venku. Dobře napadáme a hrajeme do obrany, navíc Godlič chytá výborně. Celý tým do jednoho hráče maká, jednou se to muselo zlomit. Musíme v tom pokračovat a dobře se připravit na play off.

Celý rozhovor s Františkem Lukešem:

Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Žáci 19.10.2020

ŠESTKA: O prohře s lounským Slovanem se rozhodlo ve druhé třetině

Litvínovští šesťáci mají na svém kontě pouze čtyři zápasy, začátkem října bojovali proti Lounům o první body do tabulky. Do utkání ale nevstoupili dobře, když skóroval Zörner, poté dvakrát inkasovali v druhém dějství a byla z toho prohra 2:5. V aktuální tabulce jim patří poslední místo, v kolonce bodů svítí nula.
Více >