Mládež 06.11.2019

Deset hráčů deváté třídy bylo nominováno na kemp krajského výběru

Hned deset hokejistů ročníku 2005 má Litvínov v nominaci krajského výběru. Hráče 10.11. čeká kemp na Zimním stadionu Ivana Hlinky.
Zástupci jednotlivých klubů se na litvínovském stadionu sejdou v 9:30. Patnáct minut po poledni začne trénink na ledové ploše, hodinu nato hráči zamíří na oběd. Celou akci uzavře zápas hraný od 15:30.

Z kádru loňských mistrů bylo vybráno deset hráčů, jmenovitě brankář David Tuhý, obránci Lukáš Síč, Jaroslav Bystřický, Radek Vyhlídal a útočníci Jakub Bednařík, Tomáš Holčák, Matěj Maštalířský, Jan Šprynar, Dominik Čech a Martin Sčislák.

Pozvaní hráči:

Brankáři: Perůtka Alexander (Chom), Tuhý David (Lit.)

Obránci: Síč Lukáš, Bystřický Jaroslav, Vyhlídal Radek (Lit.)
Badinka Dominik, Husinecký Vojtěch, Hynek František (Chom.)

Útočníci: Skrutek Tomáš, Mišovic Dominik (Chom.)
Bednařík Jakub, Holčák Tomáš, Maštalířský Matěj, Šprynar Jan,
Čech Dominik, Sčíslák Martin (Lit.)
Chlán Robert (Bíl.)
Zápasy - Junioři včera

Junioři nezvládli vyrovnaný zápas, proti Spartě prohráli 2:3

L i t v í n o v - Junioři byli v celém zápase vždy o krok pozadu, když šla Sparta třikrát do vedení. Chemici zvládli dvakrát vyrovnat, ale na třetí branku odpověď nenašli. Oběma týmům se povedlo vstřelit spornou branku, která vyvolala vášně v obou táborech. Ta sparťanská se nakonec stala vítěznou.
Preview - Dorost před 2 dny

Ovládne dorost regionální derby s Chomutovem i podruhé?

Dorostenci po sérii tří vyhraných zápasů v řadě zavítají na led chomutovských Pirátů. Ti si stejně jako Litvínov nedávno vyšlápli na jednoho z lídrů tabulky. Chemici porazili Plzeň po prodloužení a Piráti přetlačili Karlovy Vary v základní hrací době. Utkání začíná ve čtvrtek 21.11. v 17:30 na chomutovském zimním stadionu.
Žáci před 3 dny

PĚTKA: Prohra v Lounech a vítězná dohrávka proti Klášterci

Šestým, potažmo pátým kolem pokračovala soutěž pátých tříd. Litvínov narazil předvečer svátku československé státnosti na Slovan Louny. Na regionálního soupeře bohužel nestačil a těsně mu podlehl. V další části soutěže změřili páťáci síly s Kláštercem. Černožlutí si po dobrém úvodu připsali do tabulky výhru.