Mládež 08.10.2020

Dlouholetý kustod mládeže Karel Šimka slaví 70 let

Dlouholetý kustod mládežnického oddílu Karel Šimka slaví kulaté životní jubileum. Ve středu 7. října oslavil své 70. narozeniny.
"Chci Karlovi za celý oddíl poblahopřát k tak významnému životnímu jubileu hlavně hodně zdraví, které je v současné době to nejdůležitější. Děkuji mu za jeho dlouholeté služby, které mládeži léta odvádí a přeji mu, aby byl nadále tak pozitivním člověkem jako doposud," říká předseda HC Litvínov, sportovní spolek Kamil Havelka. 
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
Dorost 20.10.2020

PŘEHLED: Kdo vládne produktivitě dorostu?

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých dorostenců je zatím Jan Šprynar, který v pěti utkáních nasázel pět gólů. Kdo následuje?
Více >
Žáci 19.10.2020

ŠESTKA: O prohře s lounským Slovanem se rozhodlo ve druhé třetině

Litvínovští šesťáci mají na svém kontě pouze čtyři zápasy, začátkem října bojovali proti Lounům o první body do tabulky. Do utkání ale nevstoupili dobře, když skóroval Zörner, poté dvakrát inkasovali v druhém dějství a byla z toho prohra 2:5. V aktuální tabulce jim patří poslední místo, v kolonce bodů svítí nula.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov