Klub 07.05.2021

Filip Helt míří do Jihlavy

Filip Helt opouští Litvínov. Vedení klubu neuplatnilo třiadvacetiletému útočníkovi opci, který tak odchází do jihlavské Dukly.

Mladý forvard působil od mládežnických let na severu Čech. V roce 2016 byl draftován v 7. kole jako 211. hráč celkově týmem St. Louis Blues do NHL. V následující sezóně zamířil do OHL, kde nastupoval za tým Sarnia Sting. Po roce se vrátil zpět do Litvínova bojovat o místo v sestavě A-týmu. V extralize odehrál 114 zápasů s bilancí 17 bodů (6+11). V Chance lize nastoupil do 71 utkání za Litoměřice a Kadaň, ve kterých vstřelil 14 gólů a přidal 8 asistencí. Nově bude v nadcházející sezóně oblékat dres Jihlavy. "Děkujeme Filipovi za odvedené služby. Věřím, že v Jihlavě bude mít více prostoru pro hokejový růst, a že se v budoucnu znovu objeví v litvínovském dresu," říká generální ředitel klubu Pavel Hynek. 

Preview - Dorost včera

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov