Rozhovory 25.11.2018

Jan Kloz: Chtěl jsem týmu pomoci, škoda, že to tam nepadlo

Ani dnes chemici v zápase neuspěli. Domácí zápas s Kometou Brno nevynesl severočechům ani bod. Je to tedy už čtvrtý bezbodový zápas v řadě. Útočné řady dnes posílili hokejisté z Litoměřic. Jedním z nich byl i Jan Kloz. ”Jsem za to rád, že mi tady dali šanci. Uvidíme kolik zápasu zde budu hrát,” řekl ke své premiéře v extralize jednatřicetiletý útočník Jan Kloz.
Verva dnes přivítala na svém stadionu brněnskou Kometu. I když byl zápas velmi vyrovnaný, hosté zvládli ke konci utkání nečekaně skórovat a tím získali utkání ve svůj prospěch. Odvážejí si tak všechny tři body a v Litvínově nezůstává žádný. Opět se dnes trefil Lukáš Válek, který zvládl za poslední čtyři zápasy vsítit čtyři branky. Z gólu se dnes radoval i litvínovský matador Lukeš. Nově se v týmu představil útočník z Litoměřic Jan Kloz, který sice nebodoval, na ledě byl i přesto vidět. "Zápas byl dobrý, sahali jsme po bodech. Minimálně bychom si aspoň jeden zasloužili. Gól na konci byl trošku krutý. Měli jsme na konci mnoho šancí a z té jedné, z které jsme mohli rozhodnout, jsme inkasovali," zhodnotil zápas litoměřický střelec Kloz. 
Preview - Dorost včera

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Dorostenci slaví první výhru sezony, Třemošné nasázeli pět branek

Domácí led měl být pro Severočechy výhodou, jenže mladí chemici dokázali ze dvou zápasů získat jediný bod. Čekání na tříbodové vítězství chtěli ukončit v Třemošné, první venkovní utkání zvládli a zvítězili 5:0. Příjemným bonusem je čisté konto brankáře Tuhého.
Více >
Rozhovory - Junioři 13.11.2020

Nová posila juniorky Čech: Litvínov je super město, kolektiv je taky výborný

Litvínovská juniorka před aktuální prapodivnou sezonou přivítala i jednu novou tvář. K týmu se připojil útočník Daniel Čech, který loni nastupoval za Hořovice a PZ Kladno.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov