Konto našeho srdce 23.12.2019

Jiří Šlégr s Jakubem Petružálkem nadělovali v litvínovském útulku

V sobotu 21. prosince připravil litvínovský útulek den otevřených dveří. Zavítali sem milovníci zvířat a všichni Ti, kterým osud útulku není lhostejný. Mezi návštěvníky byli i zástupci našeho klubu generální ředitel Jiří Šlégr a útočník Jakub Petružálek.
Nepřišli s prázdnou, ale darovali celou paletu vysoce kvalitního krmiva Platinum od našeho partnera Platinum Natural s. r. o. Na každé kilo těchto granulí Platinum se spotřebuje 1,27kg čerstvého masa. Jsme rádi, že jsme mohli společně s Kontem našeho srdce a společností Platinum Natural, s. r. o. pomoci litvínovskému útulku a pomohli jsme tam, kde bylo třeba.

Krásné Vánoce a klidné svátky vánoční vám přeje Konto našeho srdce!

Fotogalerie

Zápasy - Junioři před 2 dny

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
Žáci před 2 dny

DEVÍTKA: Další demolice Ústí a první klopýtnutí

Litvínovská devátá třída se pomalu blíží k závěru své skupiny a my vám po dalších dvou zápasech přinášíme mládežnický přehled. Černožlutí si minulý týden jasně poradili s ústeckým Slovanem, tento víkend ale přišla první porážka na půdě Kladna. Nutno podotknout, že chemici jsou stále s velkým náskokem na čele tabulky.
Více >