Preview - Junioři 23.09.2021

Junioři přivítají na svém ledě Energii a Plzeň

Juniory čeká nabitý víkend. V pátek přivítají na svém ledě karlovarskou Energii a v sobotu odehrají duel s Plzní.

Karlovarští zažívají povedený vstup do sezony. Po třech odehraných kolech se energetici pyšní plným bodovým ziskem a náleží jim 5. místo v tabulce. Verva je oproti tomu na 11. příčce se třemi body za jednu výhru, ve dvou zápasech nezískala žádný bod.

Posledně se karlovarští junioři utkali s Oceláři a na domácí půdě Energie vyhrála vysoko 10:3 a na soupeřovo brankáře vyslala 51 střeleckých pokusů. Litvínovští v Hradci Králové podlehli fotbalovým výsledkem 1:0.

Plzeňští junioři mají do sezony také dobře nakročeno. Ze tří odehraných zápasů vzešli vždy vítězně a na kontě mají plný počet bodů. Posledně vyhráli nad Havířovem 6:0. Podaří se juniorům uspět a přetrhnout oběma celkům šňůru vítězných zápasů?

Zápasy - Junioři 27.11.2021

Junioři přehráli favorizovanou Spartu 3:1 a berou cenné tři body

Na programu 21. kola juniorské Extraligy čekal litvínovské borce zápas na hřišti pražské Sparty. Po sérii třech venkovních porážek se podařilo černožlutým zabrat a překvapivě zvítězit na ledě druhého týmu tabulky. Dvěma góly dovedl k vítězství tým z Podkrušnohoří Václav Hynek.
Zápasy - Dorost 27.11.2021

Vypjaté drama body nepřineslo. Dorostenci prohráli v Mladé Boleslavi 6:5

Chemici doufali, že završí víkend výhrou. Soupeřem jim ale byla silná Mladá Boleslav, která atakuje nejvyšší příčky. Přestože domácí vedli už o dvě branky, Litvínov se do zápasu vrátil a chvíli dokonce vedl. Bruslaři však potvrdili formu a dokázali si zajistit zisk plného počtu bodů.
Zápasy - Junioři 26.11.2021

Junioři padli na ledě Kladna 1:3 a připsali si třetí porážku v řadě

Ve 20. kole juniorské Extraligy zavítali černožlutí mladíci do Kladna. Stejně jako v posledních zápasech se povedlo Chemikům otevřít skóre zápasu. Kladenští však stihli ještě v první třetině skóre vyrovnat a v závěru druhé třetiny otočit vývoj utkání. Litvínovské snahy o vyrovnání nebyly dostačující. Domácí se úspěšně nátlakům ubránili a...